» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cili eshte pushteti i parase ne nje cift?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cili eshte pushteti i parase ne nje cift?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 01 Jul 2009, 21:08

Ne tema te ndryshme kemi trajtuar lidhjet ne cift dhe problemet e tyre qe ju duhen ti perballojne kur gjendje ekonomike eshte jo e kenaqshme.Ne kete teme do doja te trajtoheshin problemet qe hasin ciftet kur para i ben te ndihen jo zot te familjes po madje dhe te jetes perreth.Nje fenomen abstarkt po vihet re kohet e fundit te qenurit i pasur sikur te vesh me fuqite e te qenurit ne gjendje te vemendjes.Meshkuj dhe femra priren te jene superior, te rafinuar,te pelqyeshem kur gjendja e tyre ekonomike nuk ka pengesa.Kam vene re ditet e sotme meshkujt te cilet e kane gjendjen materiale pervec te dashures ose bashkeshortes kerkojne te kene nje numur te dashurash.Sot parrulla qe qarkullon ne shume biseda dashurie eshte:Kush ka parate mund te kete sa femra te doje.
Nese ne jemi mesuar te themi se gjendja e veshtire ben qe ai cift te ndahet sot ciftet ndahen se njeri nga partneret ndihet i pushtetshem me pushtetin qe i jep paraja.Dhe ky fiksim ben qe te shkaterroj nje mardhenie, ose dhe familjen.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi