» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Prano....refuzo....

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga krayzi prej Mon 10 Aug 2009, 22:36

Pranoj pa problem

Nje kumbel
pranon
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga Geri prej Mon 10 Aug 2009, 22:41

Pranoj

Nji fanta egzotike ?
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15960
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga krayzi prej Mon 10 Aug 2009, 22:43

Pranoj

Nje pite
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga Geri prej Mon 10 Aug 2009, 22:44

Pranoj

Nji krevat me fjet gjume?
8)
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15960
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga krayzi prej Mon 10 Aug 2009, 22:57

pranoj menjeher

pranon jastekun
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga Geri prej Mon 10 Aug 2009, 23:03

Pranoj

Pranon njonin
8) haha?
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15960
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga krayzi prej Tue 11 Aug 2009, 19:46

Refutoj kete radhe

Pranon nje piktur
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga Naki prej Tue 11 Aug 2009, 19:51

Me gjithe qef nje pikture

Pranon nje kafe miqesore ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga memaliaj prej Tue 11 Aug 2009, 20:00

refuzoj 8) 8)
se e di qe nuk do ma japi, se nuk eshte hera e pare qe premton kafe

deshiron nje keshill?

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11960
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga krayzi prej Tue 11 Aug 2009, 21:53

Patjeter qe pranoj

Pranon nje rol filmi bashk
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga Naki prej Tue 11 Aug 2009, 22:18

Pranoj cfar filmi eshte akcion, erotik apo luftarak 8)

Pranon ftesen ne nje aheng forumi qe do ta organizojme ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga krayzi prej Tue 11 Aug 2009, 22:19

Po pranij menjeher, roli eshte ushtarak

Pranon nje kenge
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga Naki prej Tue 11 Aug 2009, 22:26

Po e pranoj kengen

Pranon te ma dergosh kengen ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga krayzi prej Tue 11 Aug 2009, 22:30

avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga Naki prej Tue 11 Aug 2009, 22:34

Faleminderit e pranoj kete kenge "When Love Takes Over"

Po ti cka do pranoje nga une ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga krayzi prej Tue 11 Aug 2009, 22:36

Ofro dicka


Pranon nje buzeqeshje
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga Drini prej Tue 11 Aug 2009, 23:21

Une e pranoj


Pranon nje pershendetje?
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11588
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga krayzi prej Tue 11 Aug 2009, 23:38

Pranoj

Ti pranon nje
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga Drini prej Tue 11 Aug 2009, 23:39

Pranoj cka te duash

Ti a pranon nje puthje
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11588
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga krayzi prej Wed 12 Aug 2009, 14:05

E pranoj ne faqe fest

Pranoni nje got schampanio.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga Drini prej Wed 12 Aug 2009, 14:32

Nga ti gjithesesi.

E pranon nje buqet me lule? cheers
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11588
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga krayzi prej Wed 12 Aug 2009, 16:09

Pranoj

Pranon nje kafe
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga GoldeN prej Wed 12 Aug 2009, 16:13

Pranoj

Nje birr te ftoht..........
avatar
GoldeN

Shteti :
Postime : 115
Kyējet nė forum : 9880
Regjistruar mė : 30/05/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga krayzi prej Wed 12 Aug 2009, 16:15

Pranoj

Pranon nje Red-Bull
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga GoldeN prej Wed 12 Aug 2009, 16:19

Pranoj

Pranon flower
avatar
GoldeN

Shteti :
Postime : 115
Kyējet nė forum : 9880
Regjistruar mė : 30/05/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga krayzi prej Wed 12 Aug 2009, 16:26

Po jepma

Pranon Akullore te ham bashk
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga GoldeN prej Wed 12 Aug 2009, 16:38

sigurisht qe po...

cheers flower flower flower
avatar
GoldeN

Shteti :
Postime : 115
Kyējet nė forum : 9880
Regjistruar mė : 30/05/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga krayzi prej Wed 12 Aug 2009, 16:40

I pranova sa te bukura neser mos harosh prap keshtu dua une ok hahah

Pranon nje perqafim miqesishte
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga GoldeN prej Wed 12 Aug 2009, 16:44

pranoj

pranon nje dark romantike:)
avatar
GoldeN

Shteti :
Postime : 115
Kyējet nė forum : 9880
Regjistruar mė : 30/05/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga krayzi prej Wed 12 Aug 2009, 16:45

Pranoj

Pranon msn time hahahaha
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga GoldeN prej Wed 12 Aug 2009, 16:50

pranoj

mpranon
avatar
GoldeN

Shteti :
Postime : 115
Kyējet nė forum : 9880
Regjistruar mė : 30/05/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga krayzi prej Wed 12 Aug 2009, 16:51

Sedi hahah

Ti a mpranon
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga GoldeN prej Wed 12 Aug 2009, 16:53

po pranoj

ti si se di ahaha
avatar
GoldeN

Shteti :
Postime : 115
Kyējet nė forum : 9880
Regjistruar mė : 30/05/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga krayzi prej Wed 12 Aug 2009, 16:54

Hahahah Ofro dicka tjeter

Pranon nje vizit tek une
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga LumLumi prej Wed 12 Aug 2009, 17:10

Ėshte e natyrshme dhe me nderim!


Po, ju kur do tė vini?
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11027
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga krayzi prej Wed 12 Aug 2009, 17:12

E pranoj kur do vij te te shoh ty

Pranon dhe ti?
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga LumLumi prej Wed 12 Aug 2009, 17:17

Takim i madherishem me JU!


Eshte respekt te flasish pergjithmonė !
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11027
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga Bruneta prej Tue 17 Nov 2009, 18:03

Pranon nje bised miqsore me mua ??

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12772
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga Voglushja prej Tue 17 Nov 2009, 18:04

Po pse jo
Pranon te pim nga nje kaffe bashk?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12157
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga Bruneta prej Tue 17 Nov 2009, 18:07

Po patjeter se pranoj
Pranon respektin time ?

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12772
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prano....refuzo....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi