» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Kam ven re...........

Faqja 3 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 23 Nov 2009, 11:27

kam ven re, por prap se gjej

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11582
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 23 Nov 2009, 17:46

kam vene re shum gjera po mbaj krahun tim gjithmon

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16275
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Mon 23 Nov 2009, 18:05

Kam ver re se ketu ka regull per kete pergezoj nakin per respekt qe ka per formistat!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 23 Nov 2009, 22:37

kam vene re se shum njerez fallso ka kjo dynjo

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16275
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 23 Nov 2009, 22:40

kam ven re disa gjera, por se thon te verteten ...pse.... nuk edi

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11582
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga bora prej Mon 23 Nov 2009, 22:44

kam vene re se cfare ka klea dhe naki nuk po e kuptoj
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 9373
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 23 Nov 2009, 22:46

kam ven re edhe une mela, por dojn te bejn nji ring boksii mes veti

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11582
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga bora prej Mon 23 Nov 2009, 22:54

Jasht teme.. Geri
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 9373
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Geri prej Mon 23 Nov 2009, 22:56

Kujdes Temen.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14871
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 23 Nov 2009, 22:57

Jasht teme.. Geri

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11582
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 23 Nov 2009, 22:58

kam vene re melushe se skemi asgje moj po flasim ne baze te temes mi yllo

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16275
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 23 Nov 2009, 22:59

kam ven re qe keta dy kerkojn nji dajak te mir

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11582
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 23 Nov 2009, 23:01

kam ven re se mela do niset e paraaa fillooo mela

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11582
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga bora prej Mon 23 Nov 2009, 23:05

kam vu re qe si naki dhe klea do te na japin nje darke te mire neve ahahhah
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 9373
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 23 Nov 2009, 23:07

kam ven re... darka do jet dark tamama nji rangu te madh

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11582
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 23 Nov 2009, 23:11

kam ven re .... se mela ti the hahahaha ta nisemi... mela darken moj

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11582
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Sun 29 Nov 2009, 17:20

Kma vene re genjeshtrat me te zakonshme te meshkujve dhe frikat e femrave prej tyre.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Sun 29 Nov 2009, 17:24

Kam ven re mungesen e Lukjas

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 29 Nov 2009, 20:11

kam vene re se ARLA eshte goce shum e llogjikuar edhe para se te shkruaj mbatet shum here ta shkruaj

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16275
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Sun 29 Nov 2009, 20:12

Kam vene re forca te buron nga fjalet.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 29 Nov 2009, 20:13

kam vene re se je njeri qe ke zemren qe te buron nga bardhesia edhe pastertia jote

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16275
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Drini prej Sun 29 Nov 2009, 21:10

Kam vene re qe ka filluar te shkrihet akulli ne mes nesh...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10499
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Sun 29 Nov 2009, 21:53

Kam vene re se ketu ka njerz te mir

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga krayzi prej Sun 29 Nov 2009, 22:38

Kam ven re...... se debora me mungon.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 10054
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga bora prej Sun 29 Nov 2009, 22:40

kam vene re se sot ka shume gjalleri ne tirane per naten e bardhe
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 9373
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga krayzi prej Sun 29 Nov 2009, 22:46

Kam ven re.....se jeta eshte sfide.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 10054
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 30 Nov 2009, 17:53

kam vene re se shum njerez duan te prishin nje shoqeri po nuk ja dalin dot

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16275
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga donita prej Mon 30 Nov 2009, 18:06

Kam ven re se shakaja e tepert kalon ne seriozitet
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 9694
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 30 Nov 2009, 18:11

KAM VENE RE SE SHUM NJEREZ MEREN ME KLEAN ,, JAM PER SHOQERI KETU

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16275
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga lolita prej Mon 30 Nov 2009, 18:16

Kam ven re se KLEA esht shum e bukur respekt 160969

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14284
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 30 Nov 2009, 18:19

kam vene re se ke nje engjell te bukur shume motra rrespekte edhe nga une

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16275
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Mon 30 Nov 2009, 22:50

kam vere re se njerzve ju intresojn punet e huja e te veta i lejn mbrapa!!!!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga krayzi prej Mon 30 Nov 2009, 22:56

Kam ven re ....se shum me pelqen forumi.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 10054
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga lolita prej Tue 01 Dec 2009, 00:06

Kam ven re se krayzi esht eqet dhe shum emir

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14284
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Wed 02 Dec 2009, 19:31

Kam vere re qe Naki di diqka e spo me tregon se kush po martohet

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Drini prej Wed 02 Dec 2009, 22:35

Kam vene re qe kjo krazy, nuk po me del mikeshe cfare e mendoja...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10499
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 02 Dec 2009, 22:46

kam vene re merren shum me mua njerezit

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16275
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga bora prej Wed 02 Dec 2009, 22:55

kam vu re se klea do me u bo si kjo ne foto ahahhah
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 9373
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 02 Dec 2009, 22:56

hahahaha kam ven re se un jam mi spo me njeh po kam ndryshuar pak hahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16275
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga bora prej Wed 02 Dec 2009, 23:03

kom vu re qe klea qeka bo shume sexy ahahahahaahaha
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 9373
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi