» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kam ven re...........

Faqja 2 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Drini prej Thu 19 Nov 2009, 22:30

Kam vene re qe Mela e perdor shume germen O
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11192
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga bora prej Thu 19 Nov 2009, 22:31

kom vu re qe ky drini shume ne qaf po me bie ahahahh
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10066
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Thu 19 Nov 2009, 22:36

Kam vene re ty..............

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Drini prej Thu 19 Nov 2009, 22:37

mela shkruajti:kom vu re qe ky drini shume ne qaf po me bie ahahahh
Kom (kam) vu re qe ty s'te pelqen kjo, prandaj...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11192
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Thu 19 Nov 2009, 23:03

Kam vene re qe bej shume per asgje.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 19 Nov 2009, 23:10

kom vu re se je shum e zgjuar vazhdo keshtu arla

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16968
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga lolita prej Thu 19 Nov 2009, 23:13

Kam vu re qe klea esht e mir shum

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 19 Nov 2009, 23:15

kom vu re se ke nje engjell shum te bukur

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16968
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Thu 19 Nov 2009, 23:18

kam vu re se ketu ka shoqeri te mir

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Drini prej Fri 20 Nov 2009, 10:21

Kam vu re qe ketu mund te gjenden edhe shoqe e shoke te mire
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11192
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga krayzi prej Fri 20 Nov 2009, 10:37

Kam ven re se cdo gje qe e punon me interesim dhe vullnet, nuk ndien lodhje.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 10747
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Fri 20 Nov 2009, 13:31

KAM VU RE SE KA REGULL NE KETE FORUM BRAVO NAKI

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga lolita prej Fri 20 Nov 2009, 18:12

Kam vu re se Geri esht imir me mua

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Geri prej Fri 20 Nov 2009, 18:22

lolita shkruajti:Kam vu re se Geri esht imir me mua

Dhe ti Lolita

Kam ven re se Interneti ka bo shum njerz per vete.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15564
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga bora prej Fri 20 Nov 2009, 18:29

kam vene re qe duhet me i ndare gjerat
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10066
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 20 Nov 2009, 21:40

kam vene re nje mp sot

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16968
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Fri 20 Nov 2009, 21:41

Kam vene re mamin e bukur te djalit te vet.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Te-Li prej Fri 20 Nov 2009, 23:59

Kam verejtur se shume tituj temash ne forum jane te shkruara jo mire, e di dhe dakordohem qe nuk jemi ne provim te gj.e letersise por se paku titulli te shkruhet mire ia vlene.

Miqesisht
Teli

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 9574
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Sat 21 Nov 2009, 11:37

kam vu re se shkojn punet mir nekete forum

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Bruneta prej Sat 21 Nov 2009, 14:01

Se me mungon dikush

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12376
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Sat 21 Nov 2009, 22:03

Kam vene re qen me sy te gjakosur qe kane krijuar nje rreth vicioz dhe ulerijne deri ne kupen e qiellit per hakmmarje.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 21 Nov 2009, 22:05

kam ven re, se njerzit me shum miren me thashetheme sesa me pun e tyre

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12275
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga lolita prej Sat 21 Nov 2009, 22:06

Kam ven re sa ma shum mu sjell mir me njerz aq me keq ish

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Sat 21 Nov 2009, 22:10

lolita shkruajti:Kam ven re sa ma shum mu sjell mir me njerz aq me keq ish

Kam ven re qe lolita po behet realiste.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 21 Nov 2009, 22:12

lolita shkruajti:Kam ven re sa ma shum mu sjell mir me njerz aq me keq ish

kam ven re se lolita tha ket tamam siq me dodhi muaaaa, ne mes shoqeris qe isha doli nje cun me nji goc, ma shkaterroj ................

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12275
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga bora prej Sat 21 Nov 2009, 22:17

kam vene re qe ky elhamiu i kap gjonat ne ajer ahahaah
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10066
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 21 Nov 2009, 22:20

kam ven reee melaaa, ne ajer por se gjej ciliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12275
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga bora prej Sat 21 Nov 2009, 22:21

kam ene re qe elamihu nuk qeka ne terezi sot ahahahah
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10066
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 21 Nov 2009, 22:22

kam ven re se mela, mendon gabim ahhahahahaa

shikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
te vravaaaaaaaaaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12275
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Geri prej Sat 21 Nov 2009, 22:29

Kam ven re se gjitaret nuk dalin pa gjo gjat gjitumit te tyre.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15564
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Sun 22 Nov 2009, 09:02

kam vene re se geri eshte shok i vertet

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Drini prej Sun 22 Nov 2009, 10:01

Kam vene re qe nuk e kam vendin ne kete forum??? Sad
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11192
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Sun 22 Nov 2009, 11:34

Kam vene re qe drini eshte i merzitur po pse se di

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 22 Nov 2009, 11:35

kam ven re, se princesha ka humuor per shkrim

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12275
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Drini prej Sun 22 Nov 2009, 14:29

princesha shkruajti:Kam vene re qe drini eshte i merzitur po pse se di

Kam vene re qe edhe pas 817 postimesh, nuk gjej mbeshtetje tek askush.... pleas
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11192
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga lolita prej Sun 22 Nov 2009, 14:30

Kam ven re se Drini nuk esht i knaqur diqka

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 22 Nov 2009, 14:32

kam ven re shum gjeraa por skan rendesi ne mua aq shum

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12275
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Drini prej Sun 22 Nov 2009, 14:34

Kam vene re qe kam aresye te mos jem i kenaqur...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11192
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Sun 22 Nov 2009, 17:02

Drini shkruajti:
princesha shkruajti:Kam vene re qe drini eshte i merzitur po pse se di

Kam vene re qe edhe pas 817 postimesh, nuk gjej mbeshtetje tek askush.... pleas
ke mbeshtetjen time sikur shoqe te mir
kam vene re se je shum i sjellshem

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Mon 23 Nov 2009, 09:00

Kam vene re qe me mungon.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi