» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Kam ven re...........

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kam ven re...........

Mesazh nga Dita prej Sun 21 Jun 2009, 11:45

Kam vene re se ............Kam vene re se shume antare jane te interesuar per arlen Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 9461
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Dita prej Sun 21 Jun 2009, 11:46

Se me mungon zemra ime....

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 9461
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Dita prej Sun 21 Jun 2009, 11:47

Kam vene re se kam mall per dike.........

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 9461
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Dita prej Sun 21 Jun 2009, 12:14

Kam vene re.........Anika eshte shum e regullt ne forum Smile

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 9461
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Genci-fr prej Sun 21 Jun 2009, 12:57

Kam ven re se ne kete forum moderatoret, jan mendje mdhaj

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 9161
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga blina prej Sun 21 Jun 2009, 14:16

Kam ven re se ne kte forum po shkon per mrekulli pas rifreskimit te stafit.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 10253
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Dita prej Sun 21 Jun 2009, 15:07

kam vene re se duet perjashtuar pergjithmone nje antar ngucakeq.

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 9461
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga LumLumi prej Sun 21 Jun 2009, 15:43

Kam vene re se ketu dicka po levrit !
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 9935
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Dita prej Sun 21 Jun 2009, 17:57

Kam vene re .......sot ka mungur shefi .

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 9461
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Sun 21 Jun 2009, 17:59

Kma vene re se mengjeseve cohem dhe nuk kam cfare ti them vetes/Kjo eshte vertet nje dileme!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 21 Jun 2009, 18:03

kam vene re se generali eshte personi me i mir qe ka bota 8)

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16272
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Dita prej Sun 21 Jun 2009, 18:27

Kam vene re........... [ Fondator ] [ WebMaster ] [ Administrator ] [ Super Moderator ] [ Moderator/e ] [ English Moderator ] [ VIP ] [ Miss Forumi ] Te mungojne si shume.

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 9461
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga shaban cakolli prej Sun 21 Jun 2009, 18:31

kam vene re se je poete
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 12615
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Adonisi prej Sun 21 Jun 2009, 19:18

Kam vene re se njeriu pa maske eshte i barabart me kafshen! Duket qe ka pas te drejte Frojdi.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 10188
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Sun 21 Jun 2009, 19:24

Kam vene re se te kesh dy fytyra eshte aftesi po mos te kesh fare eshte .........

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 21 Jun 2009, 19:31

kam vene re DITA qe ketu ne kete forum jemi aktiv te gjithe flm per vemendjen

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16272
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kotelja prej Sun 21 Jun 2009, 19:39

Kam vene re qe grupe interesash po luajne me fate popujsh! E ardhmja do te sjell te papritura te pakendshme, sepse popujt jane lodhur se ndjeri frike dhe tmerr. Kur tmerri shendrrohet ne mllef, popujt po qe do te humbasin toruan!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 12572
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Dita prej Sun 21 Jun 2009, 22:00

Kam vene re...... qe ca njerez nuk kane dinjitet .!

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 9461
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Dita prej Sun 21 Jun 2009, 22:03

Kam vene re......qe njeri paska fluturu fare.

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 9461
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga LumLumi prej Sun 21 Jun 2009, 23:02

Kam vene re se sillen postime me vlere !
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 9935
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga deti prej Mon 22 Jun 2009, 13:37

Kam vene re se sa me shume qe po mungoj ne kete forum, aq me i huaj po me duket vetja. Ēudi e madhe!
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12400
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Dita prej Tue 23 Jun 2009, 04:01

Kam vene re se fjalet vrasin me shume se cdo gje!

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 9461
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Dita prej Tue 23 Jun 2009, 04:03

Kam vene re se sot shefi ka qene me nerva! :**/**:

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 9461
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Ylliks prej Tue 23 Jun 2009, 12:04

Kam vene re se, kur njeriu vetbindet se din - ai nuk din asgje! Larg vetbindjes se din, anipse njeriu madheshtor mund te duket edhe mendjemadh, per njeriun mendjevocerr!
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 9686
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Dita prej Tue 23 Jun 2009, 12:27

Kam vene re.....Qe dinakeria eshte arme e malokut ,kurse mencuria ,arme e njeriut te kulturuar.

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 9461
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Ylliks prej Tue 23 Jun 2009, 12:37

Kam vene re se kur njeriu nuk e din mjeshtrine e fjales, e vuan pasojen e saj perjete!
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 9686
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Mon 06 Jul 2009, 21:30

Kam vene re, qiellin vetem njengjyresh, por rete jane te zeza, te bardha, te dendura, dhe te rralla.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Adonisi prej Mon 06 Jul 2009, 21:33

Kam ve re se njerezit vazhdojne te vuajne teper shume dhe paraqiten krejte ndryshe, sikur " nuk ja ndin"!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 10188
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Geri prej Tue 07 Jul 2009, 21:02

Kam vene re se ne forum ka ron levizja me duket se kan ik per pushime te gjithe...pervec meje qe jam duke punu 16 or Very Happy
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14868
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga summer spell prej Wed 08 Jul 2009, 17:45

Kam ven re qe dhe guri zbutet po te kesh menyren e duhur per ta bere ;)

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 10598
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Thu 19 Nov 2009, 22:12

Kam vene re se me shkon e zeza

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Drini prej Thu 19 Nov 2009, 22:14

Kam vene re qe do te te shkonte me mire e bardha?
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10496
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Thu 19 Nov 2009, 22:15

Kam vene re qe je i ndjeshem.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Drini prej Thu 19 Nov 2009, 22:17

Kam vene re se ketu ka edhe te tilel qe din te ofnedojne pa nevoje dhe aresye...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10496
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga bora prej Thu 19 Nov 2009, 22:17

kam vene re qe naki hyn shume rrall ne forum .....pse valle.....
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 9370
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Drini prej Thu 19 Nov 2009, 22:19

Kam vene re qe kjo mela i veren shume hol gjerat!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10496
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga bora prej Thu 19 Nov 2009, 22:20

kam vene re qe sa mire e din drini ahaha
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 9370
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Drini prej Thu 19 Nov 2009, 22:22

Kam vere re qe edhe une i verej gjerat hahahhaha. Mire e ke mela
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10496
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Geri prej Thu 19 Nov 2009, 22:24

Kam ven re se kete Vit do jet nji Vit i Ri madheshtor.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14868
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga bora prej Thu 19 Nov 2009, 22:28

kom vu re se njoni po i sillet rrotull drunit
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 9370
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi