» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mire se erdhe aristogata

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

hey Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 09 Jun 2009, 20:42

mir se erdhe motra te uroi nje argetim te kendshem ne kete forum Mad Mad

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16911
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga Aristogata prej Tue 09 Jun 2009, 20:44

ahahah mir se te gjeta motra ime.shpresoj tja kaloj sa me kendeshem ketu ne shoqerin tuaj flower flower flower
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 9988
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga Naki prej Tue 09 Jun 2009, 21:02

Mire se erdhe engjull patjeter se do ja kalosh mire sepse vete ti je e mire jocolor

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga Annika prej Tue 09 Jun 2009, 21:03

Mire se erdhe ne forum Aristogata :bye: flower

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14596
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga LumLumi prej Tue 09 Jun 2009, 21:08

KLEA shkruajti:mir se erdhe motra te uroi nje argetim te kendshem ne kete forum Mad Mad


Do te te bej ban !
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 10574
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga Erona prej Tue 09 Jun 2009, 21:09

mire se erdhe ne kete forum shpresoj te kalofsh ashtu siq ke deshir ti flower
avatar
Erona

Shteti : Kosove
Postime : 565
Kyējet nė forum : 10074
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : mjekesi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga Aristogata prej Tue 09 Jun 2009, 21:11

shum faleminderit per mikpritjen flower
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 9988
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga LumLumi prej Tue 09 Jun 2009, 21:13

E ke prej meje ! Klea le te mos me kopjojė ;feel;
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 10574
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga lolita prej Tue 09 Jun 2009, 21:25

Mire se erdhe Aristogata jocolor

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14920
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga Aristogata prej Tue 09 Jun 2009, 21:27

mir se te gjeta lolita flower
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 9988
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga Vizitor prej Tue 09 Jun 2009, 21:34

Mire se erdhe Aristogata!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga Voglushja prej Tue 09 Jun 2009, 21:40

Mire se erdhe Aristogata!Kalofsh bukur ne mesin ton

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11704
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga Geri prej Tue 09 Jun 2009, 23:14

Mire se erdhe aristogata..klm ktu
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15507
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga shaban cakolli prej Wed 10 Jun 2009, 21:56

mire se ke ardhur ketu znj.arist.kalo sa me bukur me ne
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13254
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga Genci-fr prej Thu 11 Jun 2009, 09:16

te uroj qaste te lumtura me neve.

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 9800
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga GISHTEZA prej Thu 11 Jun 2009, 14:12

Mirese u bashke bashkove grupit tone aristogata.

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 11764
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga Aristogata prej Thu 11 Jun 2009, 16:48

JU FALENDEROJ TE GJITHVE PER MIKPRITJEN ,JENI VERTET TE SJELLSHEM flower flower flower flower flower
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 9988
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 11 Jun 2009, 17:08

po,por ju jeni e sjellshme,intelegjente,e shkathet,dhe na gezon prania juaj flower
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13254
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga Ylliks prej Thu 11 Jun 2009, 19:17

mirseerdhe
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10325
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga Aristogata prej Fri 12 Jun 2009, 19:54

flm te gjithve pale pale pale
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 9988
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga Adisa prej Fri 12 Jun 2009, 22:29

Mir se erdhe yllo
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11776
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga Aristogata prej Sat 13 Jun 2009, 19:14

mir se ju gjeta viola flower
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 9988
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 13 Jun 2009, 19:41

mir se na erdhe ylli motres te kam xhan shume danc

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16911
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga Aristogata prej Mon 15 Jun 2009, 16:38

Mir se te gjeta motraaaaaa danc
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 9988
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga Majlinda prej Mon 15 Jun 2009, 16:42

Mire se na vjen aristogata ky kolegu ime polic me tha se eshte nje yll ajo e cfar te them une veqse te uroj mireseardhje yllo
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 11646
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hey Re: Mire se erdhe aristogata

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi