» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si ta hetojme nje femer e cila ka fjet me dikend tjeter ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si ta hetojme nje femer e cila ka fjet me dikend tjeter ?

Mesazh nga Naki prej Tue 09 Jun 2009, 02:19

Metode e mire per te verifikuar se a ka bere dikush seks eshte permes lekures. Mesojeni ngjyren e lekures per nje kohe. 30% e femrave nje kohe pas seksit ka shenja te dukshme te skuqurit ne lekure. Njollat e kuqe neper fytyre, gjinj, qafe, krahe dhe ne hunde mbeten per shkak te ngritjes se tensionit te gjakut. Kjo shfaqet dhe vazhdon per 20 minuta pas orgazmes. Veshet i kane te paprekur. Perderisa buzet i kane te plote dhe te skuqur.
Menyra tjeter me verifiku femren a ka pas mardhenje me dikend eshte edhe kjo:
Pas seksit gishti i vogel ne kemben e majte skuqet. Por kjo mund te ndodh edhe nese ajo (po edhe ai) vetem mendojne per seks pra vetem gjate te menduarit per seks. Mirepo ajo qe zbulon me teper eshte largesia mes gishtave te kembes. Gishti i vogel simbolizon seksin ndersa tjetra prane saj dashurine. Largesia mes gishti te vogel dhe gishtit prane saj te kembes tregon se keni baza per aventura qe zgjasin nga nje nate Very Happy 8) . Hej ju femrat mos i shiqoni gishtat tani Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta hetojme nje femer e cila ka fjet me dikend tjeter ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 09 Jun 2009, 08:51

Asnje mashkull nuk e merr mundimin te bej nje hetim kaq te hollisishem.Bie poshte ky argument.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta hetojme nje femer e cila ka fjet me dikend tjeter ?

Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 09 Jun 2009, 12:30

Naki shkrou:Menyra tjeter me verifiku femren a ka pas mardhenje me dikend eshte edhe kjo:
Pas
seksit gishti i vogel ne kemben e majte skuqet. Por kjo mund te ndodh
edhe nese ajo (po edhe ai) vetem mendojne per seks pra vetem gjate te
menduarit per seks. Mirepo ajo qe zbulon me teper eshte largesia mes
gishtave te kembes. Gishti i vogel simbolizon seksin ndersa tjetra
prane saj dashurine. Largesia mes gishti te vogel dhe gishtit prane saj
te kembes tregon se keni baza per aventura qe zgjasin nga nje nate Very Happy 8) . Hej ju femrat mos i shiqoni gishtat tani Neutral NeutralPo ēka nese gishtin e vogel ia kane vra kepucet te shkretes? fest
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13254
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta hetojme nje femer e cila ka fjet me dikend tjeter ?

Mesazh nga Naki prej Wed 10 Jun 2009, 01:48

Very Happy Edhe nje send mund te na tregoj se femra ka fjetur mbreme me dikend. Eshte e cmendur per tranguj (kastraveca siq i themi na kendej nga katuni jem) Very Happy . Femra ka merak pas mardhenjes seksuale te haj tranguj ndoshta kjo shfaqet per shkak te nevojes per lengje apo ku ta di une por vdesin per tranguj. Kujdes pra nese gruaja juaj apo e dashura kerkon tranguj e nje nate me pare nuk ishte me ju hapni syt pak Very Happy .

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta hetojme nje femer e cila ka fjet me dikend tjeter ?

Mesazh nga Ylliks prej Wed 10 Jun 2009, 18:46

tregon vetiu: i shkon gjuha vetiu tek ai pa dashje dhe pa i rrjedh ndonjė fjalė e tij, nuk ka ēare! Hetoje!
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10325
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta hetojme nje femer e cila ka fjet me dikend tjeter ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi