» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Thashethemet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Thashethemet

Mesazh nga Vizitor prej Wed 03 Jun 2009, 13:50

Megjithese teknologjia po avancohet gjithmone e me shume, standartet jetesore jane ne rritje,njeriu po zbulon jete dhe ne planete te tjera,ne njefare menyre nuk mund ta mohoj faktin qe e ka te veshtire te largoj disa zakone nga sjellja e tij.Si qenie ne jete e dime mire qe njerezit perreth nesh ju pelqen t'i komentojne sjelljet tona, veprimet madje dhe aparancen.Shume here fjalet qe qarkullojne ne ambjentet ku jetojme na gezojne ose na merzisin.Kjo eshte ne varesi te asaj qe degjojme.Po ndonjehere ndodh qe dhe nga keto fjale te filloj nje "lufte" e vertet mes nesh.Kjo mani me shume theksohet tek femrat, shume te lehte e kane te tregojne interes per te tjeret ,shume here dhe trillojne per ta bere gjene te duket sa me skandaloze ose sa me te bukur.Nuk duhen perjashtuar meshkujt sepse dhe ata i degjojne keto thashetheme dhe krijojne nje opinon, madje disa dhe i komentojne aty ku duan.
Meqense ne njerezit leme gjurmen tone kudo qe shkojme dhe ketu ne net i perhapim ato me shpejtesi marramendese.Kalojme kohen me jeten e te tjerve se tona ka marr fund ndoshta, mendojne disa.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi