» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Femra nuk e refuzon seksin

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Naki prej Sun 24 May 2009, 18:10

Kur ėshtė fjala pėr seksin, problemi ėshtė te meshkujt, sepse ata as qė dėshirojnė por as qė kanė durim tė mjaftueshėm qė ndaj secilės femėr, varėsisht nga karakteri i saj, tė sillen nė mėnyrė tė posaēme. Aq mė tepėr, meshkujt janė tė prirė qė tė gjitha femrat t'i vendosin nė dy grupe: ato tė cilat e duan seksin dhe ato tė cilat nuk e duan. Mirėpo, kjo nuk ėshtė e saktė. Shumica e femrave nuk e refuzojnė seksin, por i refuzojnė meshkujt qė nuk dinė t'u ofrohen.
Mosnjohja e teknikės sė dashurisė prish edhe situatat mė ideale. Disa meshkuj fare nuk e pėrfillin paralojėn e dashurisė, ndėrkaq disa tė tjerė nuk kanė haber pėr zonat erogjene tė trupit tė femrės, tė cilat kanė njė rol shumė tė rėndėsishėm nė kontaktet seksuale.
Pjesėt mė tė ndjeshme tė trupit tė femrės ndaj nxitjeve erotike janė sisėt, qafa, pjesėt e brendshme tė kofshėve dhe organet gjenitale.
Mirėpo, disa femra mė shumė i eksiton puthja e butė tė cilėn e ndjejnė me pjesėn e brendshme tė muskujve apo miklimet e buta tė flokėve, ndėrkaq pothuajse secila femėr i do puthjet dhe pėrqafimet e buta, para se tė shkrehet tėrėsisht nė dashurinė fizike.
Nė njė anketė vajzat e moshave tė ndryshme i kanė dhėnė shumė pėrgjigje interesante pyetjes se ēfarė i eksiton mė sė shumti.
- Pa paralojėn e dashurisė nuk mund tė paramendoj marrėdhėnien intime - ka thėnė njėra ndėr vajzat e anketuara.
- I dua puthjet nė gojė - ka deklaruar njė tjetėr - mirėpo mė sė shumti mė eksitojnė puthjet nė sisė.
- Dėshiroj qė i dashuri im tė mė puth nėpėr tėrė trupin - pėrgjigjet njė vajzė tjetėr.

Lirimi nga traumat
Ėshtė interesant rasti i njė djaloshi 27-vjeēar, i cili ka njohur njė vajzė 24-vjeēare, tė bukur, sharmante dhe joshėse. Pas njė mbrėmjeje shumė tė kėndshme vajza ka pranuar qė ta dėrgojė nė shtėpi dhe as qė ka tentuar qė ta puth.
Ka kėrkuar qė tė takohet me tė dhe duke e kthyer nė shtėpi i ka propozuar qė tė ndalen nė njė rrugė ku nuk ka pasur kalimtarė. Nuk ka kundėrshtuar. Janė puthur disa herė. Mirėpo kur ai ia ka vėnė dorėn nė gjunjė, ajo ėshtė trembur shumė dhe e hidhėruar ka kėrkuar qė ta dėrgonte nė shtėpi...
Edhe gjatė tri takimeve tė tjera kanė ndodhur skena tė njėjta. Sapo ai ka provuar diē mė tepėr se puthjet, ajo e ka ndėrprerė lojėn. Atėherė ai ka vendosur tė ndryshojė taktikėn. Njė tė shtunė e ka ftuar me telefon dhe i ka propozuar qė tė shkojnė sė bashku nė njė vikend.
Dita e bukur dhe me diell ka ndikuar shumė nė disponimin e vajzės sė bukur. Ai sėrish tenton qė ta pėrkėdhelė pak mė shlirshėm, mirėpo edhe kėtė radhė ajo sėrish refuzon. Dhe, ai kalon nė metodėn tė cilėn tashmė e kishte paramenduar. Filloi t'i pėshpėritė nė vesh dhe njėkohėsisht ta miklonte dhe ta puthte nė qafė dhe pėrreth veshėve. Ajo ngadalė i dorėzohej...
Vajza e bukur kontaktin e parė seksual e ka pasur derisa shkonte nė gjimnaz, madje me njė futbollist tė shkollės. Atėbotė ai kishte qenė i vrazhdė, pothuajse kishte dashur ta dhunonte. Qė atėherė, kurdo qė ndonjė mashkull ka tentuar diē mė tepėr se puthja, asaj i ėshtė rikujtuar ajo pėrvojė e hidhur dhe nga frika gjithnjė ėshtė shtanguar.
- Nuk e di se sa ka vazhduar kjo situatė, mirėpo menjėherė kam ndier se si trupi po i shlirohej - tregon ai.
Kur ia kam vėnė dorėn nė sisė, vetėm ka lėshuar njė ofshamė tė lehtė. Pas atij ēasti ajo mė ka pėrqafuar fuqishėm pa kurrfarė frike. Kemi kaluar ēaste tė mrekullueshme. Mė vonė kemi vendosur qė tė martohemi.
Domethėnė, vajza nuk ka qenė frigjide, por viktimė e traumės, tė shkaktuar nga teknika e gabuar e mashkullit, me tė cilin pėr herė tė parė ėshtė takuar. Kur ai e ka mėsuar se ēarė kėnaqėsie i ofron paraloja, madje edhe ajo e parėndomtė, atėherė ajo i ka mposhtur edhe frikėn, edhe paragjykimet.

Rregullat e lojės pėr meshkujt
"Receta" tė sigurta pėr joshjen e femrės nuk ka, sepse secila femėr ėshtė personalitet nė vete me karakteristikat, shprehitė dhe dėshirat e veta.
Seksologėt, megjithatė, kanė evidencuar disa ligjshmėri dhe kanė pėrcaktuar "rregullat" mė tė rėndėsishme pėr atė se ēarė duhet tė ketė parasysh mashkulli kur dėshiron t'i qaset femrės:
- Femra kėnaqet nė paralojėn e dashurisė.
- Femra nuk i do meshkujt tė cilėt teknikės sė dashurisė u qasen sipėrfaqėsisht, me rutinė dhe shablonizuese.
- Femra ka dėshirė tė flakėt qė tė jetė e respektuar dhe e dashuruar si personalitet i plotė, e jo vetėm pėr shkak tė trupit tė saj.
- Femra e do mashkullin temperament, por jo edhe tė vrazhdė.
- Femra kėrkon qė mashkulli t'i vardiset para se ajo t'i thotė "po".
- Femra nuk i do lajkat e tepėrta, tė cilat tingėllojnė banale dhe rrena tė kullura.
- Femra kėrkon qė tė jetė e dashuruar edhe pas dashurisė seksuale, mu ashti si ka qenė e dashuruar edhe para aktit seksual.
Edhe njė kėshillė pėr meshkujt:
- Provoni tė depėrtoni sa mė thellė nė psiken e secilės femėr, luani edhe nė kėtė letėr, bisedoni pėr tė, bėni ēmos qė femra nė ju tė shohė se po interesoheni pėr tė.
Nė qoftė se do tė keni sukses, pėr ju nuk do tė ketė kurrfarė pengesash.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19007
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Naki prej Sun 24 May 2009, 18:12

Zonat e epsheve te meshkujt

Shumica e femrave mendojnė qė, meshkujt parapėlqejnė tė preken intimet, por realisht kanė disa zona tepėr sensuale tė trupit tė tyre ku parapėlqejnė tė stimulohen. Ndėr to, pėrmendim:
l Qafa
Femrat pėlqejnė pėrkėdheljet dhe puthjet nė pjesėn e qafės. E njėjta gjė vlen edhe pėr burrat. Lėreni partneren tuaj t'ju pėrkėdhelė dhe efekti do jetė i menjėhershėm.
2 Flokėt dhe koka
Duart e femrės, tė cilat kalojnė nėpėr flokė apo masazhimi i lehtė i skalpit tė kokės, ka efekt tepėr relaksues dhe tepėr sensual para aktit seksual.
3 Veshėt
Lėpirja e pjesės sė prapme tė veshėve apo edhe thjesht pėshpėritjet e ėmbla tė partneres stimulojnė direkt mashkullin.
4 Thithkat e gjoksit
Kjo zonė nuk vlen pėr tė gjithė meshkujt. Disa prej tyre parapėlqejnė kėtė lloj stimulimi, tė tjerė nuk e durojnė aspak. Thjesht burrat duhet ta provojnė. Partnerja mund t'i lėpijė, madje edhe t'i kafshojė ato dhe tė presė reagimin nga ana juaj. Nėse e parapėlqen, kjo ėshtė njė tjetėr zonė e nxehtė e juaja, .
5 Gishtėrinjtė
Nėse njė femėr thith fort gishtat tuaj, kjo ėshtė aq e pėlqyeshme sa seksi oral pėr mashkullin. Pra, futni gishtin e mesit nė gojėn e partneres dhe efekti do jetė tepėr sensual.
6 Pjesa e prapme
Ndjesia absolute pėr meshkujt ėshtė kur janė tė shtrirė barkas dhe partnerja qėndron sipėr duke masazhuar, pėrkėdhelur apo duke lėpirė pjesėn e prapme tė trupit. Masazhimi dhe puthjet duhet tė fillojnė qė nė pjesėn e tė ndenjurave deri tek pjesa e qafės.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19007
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga olsaaa prej Wed 16 Sep 2009, 12:47

o naki qe ke hap ket tem pse meshkuj e refuzoj sipas mendimit tend ????

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11146
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Interesant prej Wed 16 Sep 2009, 12:57

O Shota ku je bre se po na mungon , se ky Naki eshte tranu krejt
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13628
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga olsaaa prej Wed 16 Sep 2009, 13:22

olsaaa shkruajti:o naki qe ke hap ket tem pse meshkuj e refuzoj sipas mendimit tend ????

kam ket pytje per ket tem
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11146
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Interesant prej Wed 16 Sep 2009, 13:32

Ai mashkull qe refuzon sexin ai realisht mentalisht nuk eshte i shendosh , apo me mire e kisha bere nje pyetje tjeter : Ai njeri i cili posedon ndjenja a ka mundesi te refuzoi sexin ?
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13628
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga olsaaa prej Wed 16 Sep 2009, 13:36

jo tema osht e qellum po sikur te isht se edhe goca edhe cunat nuk e refuzoj sexi se jo vetem gocat

se ne goca ne shum raste ka qe e refuxoj se ka lloj lloj tipash edhe ne rrug qe te thoj je per sex eja shkoj ne motel po ne nuk bien ne at pozit une mendoj se ne gocat me shum refuzoj se ju qe beni lajka

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11146
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Interesant prej Wed 16 Sep 2009, 13:40

cdo rregull bene perjashtim, sikur qe edhe te gocat qe ka mentalitete te ndryshme, ashtu edhe tek meshkujt, pra dallon mashkulli prej mashkulli .

Disa meshkuj nuk shiqojn mallin se sa kualitet eshte , me rendesi eshte ta merr ate , por ka te tille qe i intereson kualiteti ! Kjo eshte shume normale qe te jete edhe tek femrat, gje qe nuk mungon ky mentalitet edhe tek femrat .
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13628
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga olsaaa prej Wed 16 Sep 2009, 14:15

mir thua ti ka edhe te femrat po ne raste me te rralla me pelqen ky muhabeti jot me ket qe ti do me kualite

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11146
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Interesant prej Wed 16 Sep 2009, 14:31

kualiteti i mire ndoshta eshte pak me i shtrenjte por e ke per kohe me te gjate ,ne te kunderten kualiteti i lire shume shpejt mund te prishet, perkohesisht !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13628
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga olsaaa prej Wed 16 Sep 2009, 14:39

me mir te jet i shtrenjet edhe te jet per nje koh te gjat apo edhe perjetsisht

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11146
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Interesant prej Wed 16 Sep 2009, 14:41

krejt mvaret se si e perdor Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13628
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Interesant prej Wed 16 Sep 2009, 15:00

eee ketu nuk i dihet , ndoshta kualiteti mund te qendroj me shume sesa ti , keshtu qe ruaje edhe veten hahahahaha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13628
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga olsaaa prej Wed 16 Sep 2009, 15:30

po pra edhe at me shum besnikri

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11146
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Drini prej Fri 18 Sep 2009, 08:30

Nuk e kuptova diskutimin: Eshte per martesa apo vetem per seks? Sa lexova une eshte qeshtja te seksi dhe ndikimi i raportit gjinor ne kete mes. Une mendoj se femrat nuk e refuzojne seksin, mirepo nuk dua te jete publik (mendoj ne aspektin qe te merret vesh nga te gjithe), gjersa mashkulli nuk e refuzon (pse ta bej se) por ka merak te krekoset per kete...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11585
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga vistor2 prej Fri 18 Sep 2009, 09:24

Kur ėshtė fjala pėr seksin, problemi ėshtė te meshkujt, sepse ata as qė dėshirojnė por as qė kanė durim tė mjaftueshėm qė ndaj secilės femėr, varėsisht nga karakteri i saj, tė sillen nė mėnyrė tė posaēme. Aq mė tepėr, meshkujt janė tė prirė qė tė gjitha femrat t’i vendosin nė dy grupe: ato tė cilat e duan seksin dhe ato tė cilat nuk e duan. Mirėpo, kjo nuk ėshtė e saktė. Shumica e femrave nuk e refuzojnė seksin, por i refuzojnė meshkujt qė nuk dinė t’u ofrohen.

firma.................................................................................................................................................................................
Duhet tė shkruajmė e tė flasim me zemėr tė pastėr, me sinqeritet, me vetėdije kombėtare, me ndėrgjegje njerėzore, me mendje tė kthjellėt dhe me logjikė tė shėndoshė. Vetėm kėshtu thuhet e vėrteta dhe triumfon drejtėsia.

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 11913
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga vistor2 prej Fri 18 Sep 2009, 09:44

Gratė qė e pėlqejnė seksin e tregojnė konfidencėn seksuale qė ndjejnė ēdo ditė dhe jo vetėm nė raste speciale. Njė grua qė nė jetėn e pėrditshme e ndjen veten jo tė modės dhe jo tėrheqėse, ajo edhe nė dhomėn e gjumit nuk do tė ndjehet seksi. Ajo qė quhet "seks appeali" fillon me gjėrat e vogla. Kush dėshiron tė jetė njė grua seksi, duhet tė mendojė se vėrtet ėshtė e tillė. Po qe se ajo e bėn kėtė pėr veten e saj edhe tė tjerėt do ta bėjnė dhe do tė veprojnė nė pėrputhje me tė. Tė gjitha gjėrat qė i ndihmojnė tė duken mė tė mirė, gratė duhet t'i bėjė prioritete tė tyre. Paraqitja dinjitoze, sjelljet plot mirėsi dhe buzagaz, ecja plot konfidencė dhe mobilizim, janė elemente tė domosdoshme qė i bėjnė gratė tė pėrjetojnė seksualitetin.
Shumė gra gjatė marrėdhėnies seksuale pėrqendrohen mė shumė nė kėnaqėsinė e partnerit dhe e harrojnė kėnaqėsinė e tyre. Ato kėrkojnė tė gjejnė pikat favorite tė tij. E puthin partnerin nga tė gjitha anėt, pa guxuar t'i thonė se "mė vjen mirė kur ndjej trupin tėnd afėr trupit tim" ose "mė vjen mirė kur mė puth nė qafė", e tė tjera si kėto. Ēdo grua duhet ta dijė se asnjė burrė kur ėshtė nė shtrat me tė nuk mendon se kofshėt e saj janė tė trasha apo diēka e saj ėshtė joperfekte. Kėtė e mendon vetėm ajo, sepse gratė kanė tendencėn t'i zmadhojnė tė metat e tyre trupore dhe u mbetet mendja nė gjėra tė vogla, qė askush nga burrat nuk i vė re kur ėshtė nė shtrat. Gjatė marrėdhėnies seksuale gruaja duhet tė jetė plot besim. Vetėm konfidenca ėshtė ajo qė do ta bėjė seksin mė tė kėnaqshėm pėr tė dy, pėr gruan dhe pėr partnerin e saj. Fantazitė inspirojnė pėr jetė seksuale nė lartėsi tė reja tė paprovuara.


firma.................................................................................................................................................................................
Duhet tė shkruajmė e tė flasim me zemėr tė pastėr, me sinqeritet, me vetėdije kombėtare, me ndėrgjegje njerėzore, me mendje tė kthjellėt dhe me logjikė tė shėndoshė. Vetėm kėshtu thuhet e vėrteta dhe triumfon drejtėsia.

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 11913
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Drini prej Tue 22 Sep 2009, 19:36

E valla jeni bre te komplikuara ju femrat qe as vet vehtes si bini ne fije e le me ne mashkujt te ju biem...Boll jam munduar me i kuptu femrat, por kurre nuk kam mund me u ra ne fije. Shume bre vlla te padefinueshme jeni. Edhe ua kanda, edhe s'ua kanda, edhe doni, edhe s'doni, e cka me ba me ju aman na e thoni!?
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11585
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga deti prej Wed 23 Sep 2009, 12:45

Vjollca shkruajti:
"...meshkujt janė tė prirė qė tė gjitha femrat t’i vendosin nė dy grupe: ato tė cilat e duan seksin dhe ato tė cilat nuk e duan"...
Une do vazhdoja ta plotesoj edhe pak:
Ato qe e duan seksin jane me te shumta ne numer dhe mund te jene: grate e martuara, te ndara por edhe femrat e lira. Jane nuancat ato qe i bejne te jene pak me ndryshe njera prej tjetres sepse ne thelb asnjera nuk e refuzojne seksin. Jane meshkujt ata qe duhet te jene te denje, te gatshem, te pershtatshem por edhe "shurdhė-memecė" po e lypi nevoja. Ēdo gje ne funksion te femres, si gjithmone dhe si kudo.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13489
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Drini prej Wed 23 Sep 2009, 12:52

Po pra deti, ne edhe ashtu jemi gjithenje ne sherbim te tyre, duke ua plotesuar nevojat, tekat dhe cka jo tjeter. Mendoj se femrat me djallezine e tyre na kane shendrruar ne "makineri seksi" ose me sakt ne "robot seksi" dhe bejne me ne cfare te duan dhe si te duan....
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11585
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Mar 2010, 00:57

Vecanerisht seksin me lek

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Adelina_Ger prej Fri 23 Apr 2010, 15:19

Drini shkruajti:E valla jeni bre te komplikuara ju femrat qe as vet vehtes si bini ne fije e le me ne mashkujt te ju biem...Boll jam munduar me i kuptu femrat, por kurre nuk kam mund me u ra ne fije. Shume bre vlla te padefinueshme jeni. Edhe ua kanda, edhe s'ua kanda, edhe doni, edhe s'doni, e cka me ba me ju aman na e thoni!?Hahaha e as qe ka per ti kuptuar kurr kush ato !. Sps ato as vete nuk e din se cfare dojne... ..
avatar
Adelina_Ger

Postime : 1
Kyējet nė forum : 8797
Regjistruar mė : 16/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Arjana prej Fri 23 Apr 2010, 17:21

e pse ta refuzojme xhanem ku ka me bukur se ndjenja e sexit
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14800
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Interesant prej Fri 23 Apr 2010, 17:23

Arjana shkruajti:e pse ta refuzojme xhanem ku ka me bukur se ndjenja e sexit

plotesisht e drejte Neutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13628
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Arjana prej Fri 23 Apr 2010, 17:48

e pra nevoje njerezore si tek ju e tek ne,jemi qenie njerezore me ndjenja e ne e jo thjesht nje objekt sic na perdornin me pare
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14800
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Interesant prej Fri 23 Apr 2010, 17:49

no comment, e vetmja gje qe nuk refuzohet , crazylove
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13628
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Arjana prej Fri 23 Apr 2010, 17:52

se mos e refuzoni ju meshkujt tani qe e pranojn femrat,gabim tragjik
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14800
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Interesant prej Fri 23 Apr 2010, 17:52

Arjana shkruajti:se mos e refuzoni ju meshkujt tani qe e pranojn femrat,gabim tragjik

jo jo nuk ia prishim qejfin ne femrave lal Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13628
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Arjana prej Fri 23 Apr 2010, 17:55

hahahhaha qejflinj me te medhenj se ju ska de
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14800
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Interesant prej Fri 23 Apr 2010, 17:57

Arjana shkruajti:hahahhaha qejflinj me te medhenj se ju ska de

me takat lal me takat puc
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13628
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Geri prej Fri 23 Apr 2010, 17:58

Kujdes temen:
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15957
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 23 Apr 2010, 18:00

shumica e femres nuk e rrefuzon nje mardhenjie seksuale ...po ka edhe nga ata qe e rrefuzojne varet menyrat

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17361
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Arjana prej Fri 23 Apr 2010, 18:10

Geri shkruajti:Kujdes temen:

pse doni te beheni interesante me zorr ju,ku ishim jashte temes qe se kuptova une,ti sa dole tash se su pergjigje temes aspak ne lidhje me temen tash nje fjal thote: beni sa me shum sex o njerez e jo lufte
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14800
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Fri 23 Apr 2010, 18:13

femrat zakonisht ne fillim thojn jo jo nuk dua sexs ama prgraditen per at
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10618
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Arjana prej Fri 23 Apr 2010, 18:19

i ka lezet ne fillim te luaj pak te veshtiren,por kjo sdo te thot qe si pelqen e sdo te bej sex
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14800
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 16:37

Pse ta refuzojn nje gje te tille,kur seksi nuk te le te plakesh

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12769
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Jun 2010, 16:41

Eh ato kohera te vejtar u dashke mi derguar msitet e gjej dajt kush e degjon kend me shume me kerku doren e femres tash bre vella ka dal livadheve dhe fushave nuk dihet kush kujt ja lyp dhe kush ka me shume qejf se per refuzim mos te flasim demokrat jena ba ska ma JO

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19007
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 16:43

Ne ditet e sotit me shume femrat po u'a lypin meshkujve se sa meshkujt femrave jena ba demokrate na femrat

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12769
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Jun 2010, 16:44

ZEMRUSHJA shkruajti:Ne ditet e sotit me shume femrat po u'a lypin meshkujve se sa meshkujt femrave jena ba demokrate na femrat
Topi se laun mos fol nja nje muaj e dhe provimin

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19007
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Arjana prej Tue 08 Jun 2010, 16:45

lum si meshkujt qe se kan te veshtire tash ti bejn per vete
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14800
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi