» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Thone Burrat per Grate.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Dita prej Sun 10 May 2009, 08:10

Ne fillim Zoti beri Token dhe mbas-andaj u shplodh...
Pastaj beri burrin dhe u shplodh perseri...
Ne fund beri gruen dhe qe nga ajo dite as Zoti as burri nuk u shplodhen me...

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10166
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Dita prej Sun 10 May 2009, 08:11

Menyra me efikase per te mbajtur mend ditelindjen e gruas eshte ta harrosh nje here. Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10166
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Dita prej Sun 10 May 2009, 08:11

-Gruaja ime eshte engjell e vertete! - tha njeri plot mburrje.
-Lum si ti! E imja akoma rron.

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10166
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Dita prej Sun 10 May 2009, 08:12

Nuk e kisha kuptuar se cfare do te thoshe lumturia e vertete deri ne momentin
qe u martova. Por fatkeqesisht atehere ishte shume vone.

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10166
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Dita prej Sun 10 May 2009, 08:12

-Baba sa kushton nje martese?
-Nuk e di biri im, une akoma paguaj...

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10166
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Dita prej Sun 10 May 2009, 08:13

-Baba dje degjova se ne Afrike burri nuk e njeh gruan qe do martohet, deri ne diten e marteses.
-Kjo gje biri im ndodh ne te gjitha vendet e botes.

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10166
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Dita prej Sun 10 May 2009, 08:14

-Cili eshte denimi i bigamise?
-Te kesh dy vjehrra.

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10166
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Dita prej Sun 10 May 2009, 08:14

-Pse burrat vdesin me pare se grate e tyre?
-Sepse duan vete.

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10166
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Dita prej Sun 10 May 2009, 08:15

Per sherrin e fundit me gruen pata fajin vet; me pyeti c'fare ka televizori
dhe ju pergjigja pluhur

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10166
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Dita prej Sun 10 May 2009, 08:15

Kam 18 muaj qe nuk flas me gruen.
Nuk dua ta nderpres...

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10166
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga anea prej Tue 09 Mar 2010, 11:30

E nderuara Dita , em sa po shoh as nje koment nga burrat...si duket as ata nuk din se cfar te thon me per grate........te pa definuara......ama shume te domosdoshme......
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 8697
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Interesant prej Tue 09 Mar 2010, 11:48

Sa me shume thua, zere se asgje ske thene edhe sa duhet per tu thene NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13244
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Vizitor prej Tue 09 Mar 2010, 13:40

Jane deshtak te pandreqshem

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga anea prej Tue 09 Mar 2010, 13:42

arla shkruajti:Jane deshtak te pandreqshem

e koklavitur pak ca
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 8697
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga anea prej Tue 09 Mar 2010, 13:44

interesant shkruajti:Sa me shume thua, zere se asgje ske thene edhe sa duhet per tu thene

....edhe atehere kur te thuash prap asgje nuk ke thene
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 8697
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Vizitor prej Tue 09 Mar 2010, 13:46

Pasionante pas mbarsave a, e

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Interesant prej Tue 09 Mar 2010, 14:07

anea shkruajti:
interesant shkruajti:Sa me shume thua, zere se asgje ske thene edhe sa duhet per tu thene

....edhe atehere kur te thuash prap asgje nuk ke thene

ashtu mendojne femrat, nganjehere behen dhe shizofrene ne shumicen e rasteve Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13244
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga anea prej Tue 09 Mar 2010, 14:08

arla shkruajti:Pasionante pas mbarsave a, e
PO PAK
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 8697
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga lindushi prej Sun 14 Mar 2010, 17:34

burat per grate thone

si na e zune deren kto bushtrra
fest
avatar
lindushi

Postime : 69
Kyējet nė forum : 8598
Regjistruar mė : 10/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga musa racaj prej Fri 09 Apr 2010, 20:51

gruja e shtin dreqin ngastare

musa racaj

Shteti : siqev
Postime : 26
Kyējet nė forum : 8620
Regjistruar mė : 13/02/2010
Profesioni : teknik bujqsor

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Vizitor prej Mon 12 Apr 2010, 10:37

E quajme loder, por eshte ajo qe luan me ne.Ne vetem sa shpikim lojen.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Interesant prej Mon 12 Apr 2010, 11:56

meshkujt ia japin komplimentet dhe levdatat me te medha femrave me daten 1 prill Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13244
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Vizitor prej Mon 12 Apr 2010, 11:58

Dua ta vras, por nuk mundem se e dua

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Interesant prej Mon 12 Apr 2010, 11:59

je e papare edhe kur te shof NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13244
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Vizitor prej Mon 12 Apr 2010, 14:49

Pėr te jetuar i lumtur me njė grua duhet ta duash shumė dhe tė mos lodhesh fare ta kuptosh .


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 12 Apr 2010, 19:44

arla shkruajti:Dua ta vras, por nuk mundem se e dua

hahaha gjithmon mekan pelqya postimet tuja tu lumu arla
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10234
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Arni-y prej Sun 27 Jun 2010, 04:26

Gruėn e kom ma tmairėn ntu tre dersokakėt e mėhallės - veē kur fe!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 8681
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Rrezon@ prej Wed 29 Jun 2011, 20:44

Nuk e hengra atehere kur e doja do isha i lire tani! silent

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10969
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga epanjohura prej Wed 18 Feb 2015, 22:15

Njė njeri i urtė ka thėnė: "Gruaja mė lindi! Gruaja mė mėsoi! U dashurova me njė grua! U martova me njė grua! Pra, si mos t'i respektojė gratė?! "

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5165
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Ylli-1 prej Thu 19 Feb 2015, 08:22

"Lum grate qe nuk kane gra!"
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10379
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thone Burrat per Grate.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi