» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Moderrnizimi, harrohet virgjeria

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Moderrnizimi, harrohet virgjeria

Mesazh nga Vizitor prej Tue 05 May 2009, 12:16

Meshkujt moderrne tek grate kerkojne karakter te fuqishem, inteligjence, pavaresi finanaciare, stabilitet emocional, pjekuri. Tashme kemi nje gjenarate te re e cila rritet me gra te mirearsimuara ku rendesi nuk i vihet virgjerise, po botes femrore ne disa aspekte te vecanta.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moderrnizimi, harrohet virgjeria

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 05 May 2009, 14:09

sot meshkujt kerkoin grate me esperience esht e vertet kjo nuk ka te bej me e virgjer apo jo esht e vertet kjo qe ke shkruajtur arla rrespekte

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moderrnizimi, harrohet virgjeria

Mesazh nga Ylliks prej Tue 05 May 2009, 18:49

Nė kėtė kuptim, modernizmi ėshtė vetsherbimi, pemėshitore, secilen ditė merr fryte tė ndryshme, por qėllon njė fryt i prishtė (e s'e kupton) e ta helmon barkun e jetėn!
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10388
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moderrnizimi, harrohet virgjeria

Mesazh nga Vizitor prej Fri 08 May 2009, 19:43

Cdo fryt del ne treg e nga ai treg kalon ne cdo familje.Kush ka aftesi te mira ben nje recel te shijshem dhe me frytat e prishur.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moderrnizimi, harrohet virgjeria

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 28 Jul 2009, 14:46

sado qe te jet receti i mir fundi del i idhet per shkak te frutave te prishura

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 9863
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moderrnizimi, harrohet virgjeria

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi