» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

20 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 20 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Simpati,dashuri,imagjinat,perjetimi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Simpati,dashuri,imagjinat,perjetimi

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 02 May 2009, 00:59

Sipas asaj qe shofim ndjejme imagjinojme edhe cfare perjetojme .
Simpatia dhe dashuria nuk zgjat shum .imagjinojme, dhe ndryshe e perjetojme .
Tjeter Duam Tjeter kush na don dhe me tjeter Perfundojme.
Simpatia & Dashuria nuk eshte gjithcka ,per te arritur dicka ne jete .
varet se cili eshte qellimi i njeriut ,se cfare do te arrish .

Keni simapti sa ka rendesi dashuria ,imagjinoni dhe cfare po prejetoni?

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17076
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Simpati,dashuri,imagjinat,perjetimi

Mesazh nga vistor2 prej Sat 02 May 2009, 08:37

Po nga pėrvoja mund tė themi, se e kuptojmė mė mirė njė njeri, kur ndaj tij pozicionohemi pozitivisht, pra kur kemi simpati dhe e pėrkrahim, sesa njė tjetėr me tė cilin kemi marrdhėnie negative. Simpatia dhe dashuria e lehtėsojnė proēesin e tė kuptuarit.

firma.................................................................................................................................................................................
Duhet tė shkruajmė e tė flasim me zemėr tė pastėr, me sinqeritet, me vetėdije kombėtare, me ndėrgjegje njerėzore, me mendje tė kthjellėt dhe me logjikė tė shėndoshė. Vetėm kėshtu thuhet e vėrteta dhe triumfon drejtėsia.

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 11628
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi