» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cila eshte gjeja me Humane qe keni ber ne Jete?

Shko poshtė

Cila eshte gjeja me Humane qe keni ber ne Jete?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 24 Apr 2009, 23:34

tani spo me kujtohen te gjitha rastet po ja po them njeren me te rendisishme kam ndihmuar nje familje qe flinte perjashta

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17367
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjeja me Humane qe keni ber ne Jete?

Mesazh nga LumLumi prej Fri 24 Apr 2009, 23:44

E dij se kur me arrestuan ne nje forum, bera burgimin me ndergjegje!
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11030
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjeja me Humane qe keni ber ne Jete?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 25 Apr 2009, 20:42

Kush ka shpirt human nuk i tregon veprat humane. Sa ka mundesi le te jete human.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjeja me Humane qe keni ber ne Jete?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 05 May 2009, 11:50

kam dashuruar

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11963
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjeja me Humane qe keni ber ne Jete?

Mesazh nga blina prej Tue 05 May 2009, 19:36

Pajtohem me arlen plotesisht.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11348
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjeja me Humane qe keni ber ne Jete?

Mesazh nga Argumenti prej Mon 11 May 2009, 02:35

gjeja ma e humbur per mua ka qen qe kurr nuk kom qajt nga friga prej All-llahut

Argumenti

Shteti : Kosovė
Postime : 106
Kyējet nė forum : 11623
Regjistruar mė : 02/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjeja me Humane qe keni ber ne Jete?

Mesazh nga gjerjaa prej Mon 11 May 2009, 17:41

Ka plot raste por do ja le kohes qe ti zbuloi ajo e jo une
avatar
gjerjaa

Shteti : kosove
Postime : 368
Kyējet nė forum : 10460
Regjistruar mė : 14/11/2008
Profesioni : mjeke

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjeja me Humane qe keni ber ne Jete?

Mesazh nga Lukja prej Tue 13 Oct 2009, 13:21

gjerjaa shkruajti:Ka plot raste por do ja le kohes qe ti zbuloi ajo e jo une


Te lumt motra per pergjigjen.

Humanitetin e tregojn te tjeret per mua, ose puna flet vet

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 10891
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjeja me Humane qe keni ber ne Jete?

Mesazh nga Drini prej Tue 13 Oct 2009, 14:08

Asgje me shume se ajo qe kisha mundesi...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11591
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjeja me Humane qe keni ber ne Jete?

Mesazh nga olsaaa prej Tue 13 Oct 2009, 17:24

ka mjaf po edhe do te jen deri ne diten e fundit te jetwes

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11152
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjeja me Humane qe keni ber ne Jete?

Mesazh nga Adonisi prej Sun 25 Oct 2009, 23:40

Ndoshta koha qe u kam falur disa njerezve dhe u kam qendruar pran ne momentet me kritike...

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11283
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjeja me Humane qe keni ber ne Jete?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 23 May 2010, 09:49

Arla shkruajti:Kush ka shpirt human nuk i tregon veprat humane. Sa ka mundesi le te jete human.

S“do te shtoja me shume se sa arla ,perveq se do ju thoja ai qe ndihmon te tjeret ndihmon dhe vetene tij ne te gjitha aspektet.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjeja me Humane qe keni ber ne Jete?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 23 May 2010, 17:59

dhet vite nje famile nga drenasi ikom dergu ka 1200 ero
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10624
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjeja me Humane qe keni ber ne Jete?

Mesazh nga Besi prej Sun 23 May 2010, 23:55

Atehere kur i kam ndihmuar vetes.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10679
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cila esht gjeja me humane qe keni ber ne jete...?

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 24 Jun 2010, 09:45

Ma thoni cila esht ajo gje ma human qe ken ber ne jeten
tuaj?

Pres Pergjigjjet e Juja .

Ju Deshiroj diskutim
kendshem !

avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9400
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjeja me Humane qe keni ber ne Jete?

Mesazh nga Drini prej Thu 24 Jun 2010, 10:39

Nese nis ti listoj..do jete shume liste e gjate, por keto vepra nuk i kam bere per tu lavderuar, por per te ndihmuar...prandaj edhe nuk do ti permend sepse keto i dine ata qe kane perfituar dhe perendia qe me sheh....
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11591
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjeja me Humane qe keni ber ne Jete?

Mesazh nga Elda prej Thu 24 Jun 2010, 11:56

Shpirt Miresia ime asgje me shum dhe nese dicka ndihmon dikend nuk permenden me ashtu esht mendimi im
respekte per temen por pak palidhje me duket te flitet per ket
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9426
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjeja me Humane qe keni ber ne Jete?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 24 Jun 2010, 14:26

Kjo teme eshte hapur njeher nga klea dhe tani nga samkaqika.
"Cila esht gjeja me humane qe keni ber ne jete...?"
me
"Cila eshte gjeja me humane qe keni ber ne jete?"

Keto dy tema u bashkuan si dhe per qdo dit tema te tilla po bashkohen ju lutem te kontrolloni para se te hapeni temat nese ajo ekziston me respekt princesha.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjeja me Humane qe keni ber ne Jete?

Mesazh nga Bruneta prej Mon 28 Jun 2010, 22:07

yyyyyyyyy ka shume s'mund ti numeroj

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12775
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjeja me Humane qe keni ber ne Jete?

Mesazh nga Katilja prej Tue 25 Jun 2013, 14:55

kur lash mamin tim tmerrte ca rroba tmia nje vajze qe skish cme vesh ehhh ckalama i keq kam qenn ateher hmm ka boll raste po si maj menmd

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7021
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte gjeja me Humane qe keni ber ne Jete?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi