» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 15 Jun 2010, 15:19

Interesant shkruajti:hahahaha si na provokojne keto femrat keshtu, ore i keni hapur keto tema ju femrat apo meshkujt NeutralNeutralNeutral

provoko dhe ti komshi qy mos na korit pejan je

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Interesant prej Tue 15 Jun 2010, 15:25

kam degju si kuriozitet se nxetesia e djellit ndikon te femra, tani po e shof praktikisht NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13346
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Besi prej Tue 15 Jun 2010, 15:26

Arjana shkruajti:pse beni sikur sdoni aman e kur sua var nje femer ja lypni vete.... nr e cel de jo gje tjeter

Nuk e mohon askush se nuk u lypin,perderisa e dim shume sigurt se ju femrat qe ne mengjes kur te dilni nga te shtepija,thoni:" ishalla ma lyp najkush sot..."(nr e tel,po mendoj edhe une)
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10391
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Besi prej Tue 15 Jun 2010, 15:28

Interesant shkruajti:kam degju si kuriozitet se nxetesia e djellit ndikon te femra, tani po e shof praktikisht

Interesant,femrat e kane kohen ne pranvere,e kesaj stine i kan mbet edhe nje jave,keshtu qe duhet doemos me livrit ne kete drejtim
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10391
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Arjana prej Tue 15 Jun 2010, 21:05

pse jeni bere mendje medhenj e ju duket vetja kushedi se cfare,me keq se ne femrat nganjehere
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14518
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Jun 2010, 12:27

Si ju duket vetja te quajturit i madh, ne qfar aspekti!?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Katilja prej Sat 22 Jun 2013, 09:36

per qka duheni ju vetem me tprish puni jinni

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6733
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi