» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Fjalė zinxhire

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Fjalė zinxhire

Mesazh nga zymer prej Thu 23 Apr 2009, 03:18

ne kete loje mund te vazhdojme fjalet qe lidhen ne mes vete ose eshte e kunderta e fjales se siperme, si psh:

fetar / i pafe, ose
tiranė / shqiperi etj etj

vazhdojmė....

luftė

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11114
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fjalė zinxhire

Mesazh nga zymer prej Thu 23 Apr 2009, 03:19

paqė

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11114
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fjalė zinxhire

Mesazh nga zymer prej Thu 23 Apr 2009, 03:26

kosovė

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11114
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fjalė zinxhire

Mesazh nga Naki prej Thu 23 Apr 2009, 06:07

martire

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18601
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fjalė zinxhire

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 16 Jun 2009, 13:47

Frigacak

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 9848
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fjalė zinxhire

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Feb 2010, 15:09

mos e thye zemren kurrr

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fjalė zinxhire

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 24 May 2010, 18:28

Mos luaj me zjarr

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16959
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fjalė zinxhire

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Jun 2013, 14:14

mos se digjesh

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6613
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fjalė zinxhire

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi