» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pershendetje mire se ju gjeta

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga ERI DR prej Wed 22 Apr 2009, 20:37

PERSHENDETJE MIR SE JU GJETA
SHPRESOJ SE DO KALOJM MIR KETU NGA ERI DR
avatar
ERI DR

Shteti : GREQI
Postime : 58
Kyējet nė forum : 9540
Regjistruar mė : 22/04/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Annika prej Wed 22 Apr 2009, 21:28

Mirėseardhur ne forum ERI DR ;hi;

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14662
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga ERI DR prej Wed 22 Apr 2009, 22:02

Mir se ju gjeta Annika :puthje:
avatar
ERI DR

Shteti : GREQI
Postime : 58
Kyējet nė forum : 9540
Regjistruar mė : 22/04/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Geri prej Wed 22 Apr 2009, 22:49

Mire se na erdhe lale.klbb ktu
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15573
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga lolita prej Wed 22 Apr 2009, 22:50

Mire sekeardhe ERI DR ;hi;

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Naki prej Thu 23 Apr 2009, 06:14

Mire se erdhe Eri

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18619
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Erona prej Thu 23 Apr 2009, 07:31

pershendetje eri dr dhe mirse erdhe
avatar
Erona

Shteti : Kosove
Postime : 565
Kyējet nė forum : 10140
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : mjekesi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Voglushja prej Thu 23 Apr 2009, 10:36

Mire se erdhe Eri :puthje:

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11770
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 24 Apr 2009, 23:01

pershendetje mir se erdhe

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16977
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Kotelja prej Sat 25 Apr 2009, 09:14Mire se na erdhe Eri Dr!
Nje per ty, nje per mua dhe per ate qe do postoje pas meje Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 13277
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 25 Apr 2009, 10:26

ERI DR Pershendetje e mir se erdhe !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10969
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Kotelja prej Sat 25 Apr 2009, 11:26

Epo Rrezon@ e pifshim per te mire atehere!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 13277
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga zymer prej Sat 25 Apr 2009, 13:15

pershendetje mire se te gjej Eri . Kotele pse ke ngel vetem?

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11132
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Kotelja prej Sat 25 Apr 2009, 13:18

Perkundrazi zymer... ndjehem vete e 100-ta! Mos harro ti urosh mireseardhjen Erit Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 13277
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 25 Apr 2009, 18:39

pershendetje mir se ju gjeta pirat


mir se erdhi ERI-DR

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16977
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga ERI DR prej Mon 27 Apr 2009, 19:32

mirse ju jeta jeni te gjith shum te mir ju pershendes .
avatar
ERI DR

Shteti : GREQI
Postime : 58
Kyējet nė forum : 9540
Regjistruar mė : 22/04/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Adisa prej Tue 28 Apr 2009, 13:16

pershendetje .Eri . dhe mir se erdhe ne mesin ton jocolor
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11842
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga GoldeN prej Mon 03 Aug 2009, 15:45

pershendetje dhe mir se ju gjeta
avatar
GoldeN

Shteti :
Postime : 115
Kyējet nė forum : 9493
Regjistruar mė : 30/05/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Vizitor prej Wed 16 Dec 2009, 00:56

pershendetje dhe mir se ju gjeta
Hapesira Qijeve shqipetare

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Vizitor prej Wed 16 Dec 2009, 08:50

Mire se erdhe Shpati, kalo bukur mes nesh.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Annika prej Wed 16 Dec 2009, 21:25

Mire se erdhe Shpati ne forumin

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14662
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Geri prej Wed 16 Dec 2009, 21:28

Mir se erdhe Shpati..Klm ktu.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15573
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi