» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Cfar beni kur jeni te merzitur?

Faqja 3 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Ardi prej Mon 20 Apr 2009, 23:46

Bllokoj llogari anetaresh si Naki santa

Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 9032
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 21 Apr 2009, 00:30

ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ejjjjjjjjjjjjjjjj keni kaluar normatttttttt cfar boni kshu ore burraaaaaaaaaaa Very Happy

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16101
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Naki prej Tue 21 Apr 2009, 00:33

Ku shef burra ne net ti KLEA Very Happy 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17743
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Ardi prej Tue 21 Apr 2009, 00:33

KLEA shkruajti:ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ejjjjjjjjjjjjjjjj keni kaluar normatttttttt cfar boni kshu ore burraaaaaaaaaaa Very Happy

ku ka burra o gru Very Happy Very Happy

Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 9032
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 21 Apr 2009, 00:36

pse ore cfar je ti ..ku me bon me merzi hmmmmmmmm

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16101
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Adisa prej Tue 21 Apr 2009, 11:54

Ndegjoj muzik

Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 10966
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 21 Apr 2009, 14:33

Vizatoj.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!

Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 12401
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga deti prej Tue 21 Apr 2009, 15:01

Vizatoj dhe une sepse kjo menyre me ben te qetesohem. Ne te vertete nuk kam shume momente qe te kem merzitje por gjithsesi me vizatim gjej relaks te plote. Zakonisht vizatoj portrete (femrash) dhe peisazhe.

deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12229
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga ERI DR prej Wed 22 Apr 2009, 23:03

dal shetitje nga deti

ERI DR

Shteti : GREQI
Postime : 58
Kyējet nė forum : 8664
Regjistruar mė : 22/04/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga ota prej Wed 22 Apr 2009, 23:05

Ndez nje cigare Embarassed

ota

Shteti : Albania
Postime : 11
Kyējet nė forum : 8618
Regjistruar mė : 21/04/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga lolita prej Wed 22 Apr 2009, 23:06

Tash jom e merzitur po kaloj me miqt emi ktu jocolor

firma.................................................................................................................................................................................

lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14110
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Geri prej Wed 22 Apr 2009, 23:08

ota shkruajti:Ndez nje cigare Embarassed
8) 8)

Edhe un ket gjo boj jo ndez nji cigare po pi nji paket smoking

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14697
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Voglushja prej Thu 23 Apr 2009, 10:45

Kur jam e merzitur mbyllem ne dhome

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 10894
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Erona prej Thu 23 Apr 2009, 13:22

bej xhiro

Erona

Shteti : Kosove
Postime : 565
Kyējet nė forum : 9264
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : mjekesi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 23 Apr 2009, 14:01

Sad Sad

shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 12444
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Erona prej Thu 23 Apr 2009, 14:02

qendroj e heshtur

Erona

Shteti : Kosove
Postime : 565
Kyējet nė forum : 9264
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : mjekesi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 23 Apr 2009, 14:03

Sad Sad Sad

shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 12444
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Erona prej Thu 23 Apr 2009, 14:04

kur jam e merzitur me pelqen te rri vetem

Erona

Shteti : Kosove
Postime : 565
Kyējet nė forum : 9264
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : mjekesi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 23 Apr 2009, 14:06

sikur te me ngushellon dikush ndoshta ndihem me mire Sad

shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 12444
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Erona prej Thu 23 Apr 2009, 14:08

ic.cry

Erona

Shteti : Kosove
Postime : 565
Kyējet nė forum : 9264
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : mjekesi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 23 Apr 2009, 14:09

pirat

shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 12444
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Erona prej Thu 23 Apr 2009, 14:10

Sad

Erona

Shteti : Kosove
Postime : 565
Kyējet nė forum : 9264
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : mjekesi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 23 Apr 2009, 14:16

Sad nuk e vlen te qajme,duhet te kerkojme te mposhtim merzine

shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 12444
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Edona prej Thu 23 Apr 2009, 14:17

kercej kendoj

Edona

Shteti : Austri
Postime : 3
Kyējet nė forum : 8604
Regjistruar mė : 23/04/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Erona prej Thu 23 Apr 2009, 14:19

e mbaj merzin ne vete, dhe nuk e bej qe ta diktoj askush,mundohem te jem e hareshme edhe kur jam e merzitur ,qe te mos i merzise te tjeret

Erona

Shteti : Kosove
Postime : 565
Kyējet nė forum : 9264
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : mjekesi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 23 Apr 2009, 14:20

kerkoj te gjej optimizmin

shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 12444
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Erona prej Thu 23 Apr 2009, 14:21

kerkoj te gjej qetesi

Erona

Shteti : Kosove
Postime : 565
Kyējet nė forum : 9264
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : mjekesi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 23 Apr 2009, 14:22

me nevojitet miqesi

shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 12444
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga lolita prej Thu 23 Apr 2009, 14:24

Sad Sad Sad

firma.................................................................................................................................................................................

lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14110
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 23 Apr 2009, 14:25

Sad te qajme nuk e vlene

shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 12444
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Erona prej Thu 23 Apr 2009, 14:28

Smile

Erona

Shteti : Kosove
Postime : 565
Kyējet nė forum : 9264
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : mjekesi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 23 Apr 2009, 14:29

candledinner

shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 12444
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Erona prej Thu 23 Apr 2009, 14:30

dal per xhiro

Erona

Shteti : Kosove
Postime : 565
Kyējet nė forum : 9264
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : mjekesi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Rrezon@ prej Fri 24 Apr 2009, 19:31

Shikoje ēdo gjė sikur qė jam duke e parė pėr herėn e parė dhe tė fundit.

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile

Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10093
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 24 Apr 2009, 19:32

asgjo rri me rehat se asnjehere

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16101
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga memaliaj prej Mon 27 Apr 2009, 10:15

meditoj dhe kjo gje me ndihmon shume

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.

memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10697
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga memaliaj prej Wed 05 Aug 2009, 09:36

hesht dhe meditoj

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.

memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10697
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Adisa prej Wed 05 Aug 2009, 14:18

Ulem dhe mendoj Sad

Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 10966
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga LumLumi prej Wed 05 Aug 2009, 15:10

Kur jam i merzitur ia nis Hajredin pashes!

LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 9764
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga lolita prej Wed 05 Aug 2009, 16:11

Sad dhe zdu te foli me askend

firma.................................................................................................................................................................................

lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14110
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi