» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cfar beni kur jeni te merzitur?

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

Cili sipas jush ėshtė medikamenti (Ilaqi) i mėrzisė?

Mesazh nga shaban cakolli prej Wed 14 Nov 2007, 21:30

Ndodhė qė njerzit nganjiherė ndihen tė lodhur ,tė mėrzitur,nuk kanė
vullnet pėr punė,nuk kanė vullnet tė qėndrojnė me familje,mes shokėve.etj..Ta zėmė po ndonjėri prej jush tė jetė nė kėtė situatė tė padurueshme,qka do tė ndėrmerrtediqka pėr tė shmangur kėtė lloj mėrzie.

Po filloj unė i pari,mua do tė mė ndihmonte muzika psh,ose.....

Po ju?
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13701
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 15 Nov 2007, 13:55

Ndersa mua do me vinte ne ndihme per gjendjen time shpirterore:qetesia dhe pak muzike e lehte.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga bovari prej Thu 15 Nov 2007, 14:53

Mua ne raste te tilla shmangja e kontakteve me njerezit dhe degjimi i muzikes metale ne volumin maksimum.Po ne pergjithsi nuk me zgjat shume kjo gjendje pasi mundohem te ngrej disponimin duke i kushtuar vemendje leximit ose shkruaj ne ditar ,po nese behet fjale per probleme menjehere kerkoj rruget e zgjidhjes dhe nuk humbi kohe duke mu dhimbsur dhe duke ngushelluar veten.

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11835
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Anna prej Sat 29 Dec 2007, 04:15

leximi eshte per mua ,ilaqi me i mire sepse hyj ne ngjarje te librit dhe nuk me bjen ne mend se ekziston njeri me .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11760
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Naki prej Sat 29 Dec 2007, 12:16

Nje shoqeri e mire dhe ecja ne vende te larta malore sidomos tani kur ka debore.
Dashuria gjithashtu..... por top medikamenti eshte kur peshkoj aty gjej vertet nje relaks dhe qetsim qe nuk di si komentohet.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Anna prej Sat 29 Dec 2007, 15:01

naki mire e paske gjetur ti ecjen dhe peshkimin ,por ja qe une se dua fare ecjen kur merzitem shum ,dua qetsin mbi te gjitha .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11760
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga ejona prej Sat 29 Dec 2007, 15:49

Nje takim me nje shoqeri te mire si tha Naki dhe muzika e lehte per mua jane nje lloj qetsimi
avatar
ejona

Shteti : Vushtrri
Postime : 11
Kyējet nė forum : 11619
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Anna prej Sat 29 Dec 2007, 17:29

meqense jeta ka edhe merzit edhe monotinit ,edhe gezimet ,hidherimet ,une me mire preferoj te jem vetem ,dhe te gjej pune qe i sjell vetit se sa te dal ,nuk dua shoqerija ime te dijn se nuk jam ne forum per humore ,keshtu preferoj rrije ne banese dhe lexoje me se shumti .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11760
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Loresa prej Sat 29 Dec 2007, 21:42

Kur je me ata qe dine te rrespektojne dhe vertet jane miq.
Me pelqen ecja ne natyre dhe ketu shof nje medikament qetesimi shpirtror

firma.................................................................................................................................................................................
"jeto si te pėlqen ty jo si duan tjerėt"
avatar
Loresa

Shteti : Tetovė
Postime : 41
Kyējet nė forum : 11927
Regjistruar mė : 03/06/2007
Profesioni : Stomatologe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga GISHTEZA prej Sat 29 Dec 2007, 21:43

fjalet e mira e dashuria e njerzeve eshte ilaci me i mire

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12211
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Anna prej Sat 29 Dec 2007, 22:07

fjalet engroheta dhe te dashura jan ilaqe por edhe shoqerija eshte me se evertet ,por nga njiher njeriu kalon vetem me mire se me rrethin .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11760
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 24 Feb 2008, 10:11

shaban cakolli shkruajti:Ndodhė qė njerzit nganjiherė ndihen tė lodhur ,tė mėrzitur,nuk kanė
vullnet pėr punė,nuk kanė vullnet tė qėndrojnė me familje,mes shokėve.etj..Ta zėmė po ndonjėri prej jush tė jetė nė kėtė situatė tė padurueshme,qka do tė ndėrmerrtediqka pėr tė shmangur kėtė lloj mėrzie.

Po filloj unė i pari,mua do tė mė ndihmonte muzika psh,ose.....

Po ju?

Do haja nje cokollat dhe do degjoja muzik ne ballkon Very Happy:D kam edhe pamje te bukur nga ballkoni Very Happy:D

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Dukagjini prej Sun 24 Feb 2008, 13:54

shoqeria e sinqert jo lloj lloj shoqerie por shoqeria e sinqert dhe dalja me ta neper natyre te gjelber dhe njashtu dalja me ta neper disko te ndryshme do te ishin ato fenomenet te cilat do ta kishin sheruar merzine ne njefar menyre
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11448
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Guest prej Sun 24 Feb 2008, 14:41

medikamenti im i merzis esht kur jam se bashku ne forum me vellezerit dhe motrushet e mia kur shkruajm se bashku dhe i lexoi shkrimet e tyre me duket se jam ne Vendlindjen time kur jam se bashku me ju te gjitheve kis alb


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 24 Feb 2008, 20:08

Kur jam e merzitur lexoj ndo nje liber .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Guest prej Mon 25 Feb 2008, 08:40

medikamenti im i merzis me i mir esht kur shkruaj ne forum dhe e ndiej vehten te lumtur me vellezerit e motrushet e mia kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Feb 2008, 08:49

Medikamenti i merzitjes eshte, te merem gjithmon me dicka qe te heq mendjen nga merzitja Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga deti prej Mon 25 Feb 2008, 12:13

Per te hequr merzi
bini ne dashuri
ky eshte medikamenti
e lyp cdo here momenti
ky eshte edhe ilaci
gjithmone dashuri paci
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13486
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Guest prej Mon 25 Feb 2008, 13:35

shum flm vlla deti pershendetje nga gyrbeti

dashurin gjithmon do ta mbajm sepse per te vuajm edhe qajm hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Adisa prej Mon 25 Feb 2008, 15:22

merzin sita hjeki hi ne forum shkruaj dhe lexoj me hjeket merezia e kaloj kohen dhe pak qecohna Sad
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12223
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Feb 2008, 21:03

deti shkruajti:Per te hequr merzi
bini ne dashuri
ky eshte medikamenti
e lyp cdo here momenti
ky eshte edhe ilaci
gjithmone dashuri paci

Te jet ajo vall ????? 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Naki prej Mon 25 Feb 2008, 21:20

Shkoj ne peshkim dhe ky eshte vertet relax fest

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Annika prej Mon 25 Feb 2008, 22:06

Luaj nė piano = relax pėr mua

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15043
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Naki prej Mon 25 Feb 2008, 22:07

E gishtat ku i mban kur luan ne piano annika? Very Happy ( where you keep your fingers when you play in piano annika ?) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 06:49

por peshkun e vertet Naki hala se ke kapur ne grep hahaha une sidomos kur jam merzitshem e ndegjoi muziken


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Annika prej Tue 26 Feb 2008, 19:18

Naki shkruajti:E gishtat ku i mban kur luan ne piano annika? Very Happy ( where you keep your fingers when you play in piano annika ?) 8)


king Naki a do tė tė tregoj njė tė fshehtė scratch scratch ..... nėnkuptoj dy herė 8) Very Happy

king Naki shall I tell you a secret scratch scratch ..... guess twice8) Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15043
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 26 Feb 2008, 21:40

Sot skam medikament Sad po ri vetem sot Sad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Guest prej Wed 27 Feb 2008, 06:19

medikam enti im esht muzika ta ndegjoi


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga deti prej Wed 27 Feb 2008, 15:27

My Love shkrojti:
Sot skam medikament Sad po ri vetem sot Sad

Ilaci per merzi
ndodhet edhe ne shoqeri
My Love, mbaje mend
ngritu, luaj nga ai vend
shpejt e shpejt vepro
Don't be alone - dashuro
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13486
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Guest prej Wed 27 Feb 2008, 15:51

po vlla deti
dashuria te ben per veti
keshtu qe te gjith po dashurojm
qe merzin shpejt ta kalojm


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 22 May 2008, 09:57

po une qe nuk jam as i dashuruar as merzitem ndonjeher nga se ta kem
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11954
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 27 May 2008, 01:06

Duhet ta kesh nga qejfi i madh puc

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13662
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 27 May 2008, 09:29

Kotelja shkruajti:Duhet ta kesh nga qejfi i madh puc
kjo do jet patjeter, pse nuk bashkohesh dhe ti me qefin tim se nuk ke per tu penduar:love: pirat pirat
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11954
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 27 May 2008, 09:31

Une po bej qejfin tim, dhe duke qene pak ekstremiste ndonjehere edhe e teproj pirat

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13662
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 27 May 2008, 13:39

Kotelja shkruajti:Une po bej qejfin tim, dhe duke qene pak ekstremiste ndonjehere edhe e teproj pirat
qeke fiks fare
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11954
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Naki prej Tue 27 May 2008, 14:33

Ka momente po zakonisht une numeroj njehere deri ne 10 para se te bej bum

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 27 May 2008, 15:46

Ishalla nuk me qello kush afer se po bona bum une ska dreq medikamenti qe me qeteson king

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13662
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga akili prej Tue 27 May 2008, 20:33

pse kaq e eger je ti kotele
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11073
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 27 May 2008, 20:39

Ide nuk kam pse akili puc

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13662
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Naki prej Tue 27 May 2008, 20:40

Kotelja shkruajti:Ide nuk kam pse akili puc
u pi me qaj rusi Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi