» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Egzistenca

Shko poshtė

Egzistenca

Mesazh nga Vizitor prej Sat 18 Apr 2009, 22:54

Qe ka jete ne toke kjo nuk diskutohet,qe njeriu eshte qenia qe gezon me shume privilegje mbi kete toke eshte e dukshme.
Ne na jepet nje jete qe e quajme te shenjte. Me fjale, shprehje, sjellje, veprime, pune ne paraqesim veten vetveten. Disa nga ne guxojme shprehemi per ate qe mendojme. Secili nga ne ka nje gjuhe qe shkemben opinionet, sygjerimet, replikat, temat.Qe ta dime dhe qe t'i japim mesazhin botes qe egzistojme nuk eshte rruga e duhur vetem te vendosim nje emer ose nick ne profilin tone. Ajo cka deshmon egzistencen tuaj si ne jeten e perditshme dhe ne ate te netit eshte shprehja e e mendimit ashtu sic ju e mendoni nje teme. Nuk eshte gabim te shkruash apo flasesh gabim. Gabim behet per t'u korrigjuar dhe mesuar.
Nese nuk kam qene shume e qarte ne ato me lart po e them me thjesht:Te dashur anetar keni nje mundesi te mire per te shprehur opinionet tuaja, mendimet tuaja, hidherimet tuaja, pakenaqesite tuaja, mospajtimin ne shume ceshtje te ndryshme, te coni zerin dhe te lexohet opinioni jone per cdo fenomen eshte bucime ndjenje qe trondit njerzimin dhe i ben me te vetedijshem per ta vertetuar egzistencen ne cdo aspekt dhe fushe te jetes dhe nje mundesi e tille ju vjen ne pune, shtepi , internet nepermjet nje emri"net".
Ju mund te thoni ne shkruajme ate qe duam te shfaqim po harroni qe te jetosh ka kuptim dhe te grindesh(ne kuptimin e mire te fjales)

Me respekt dhe konsiderate te larte nga arla!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Egzistenca

Mesazh nga Naki prej Mon 10 Aug 2009, 13:15

Arla komplimente per temen. Une po e bej repliken ne kete postim tendin me nje punim qe e kam pregaditur gjate ligjeratave te mija me femijet neper shkolla dhe mendoj se flet mjaft per ate siper qe shenove ti.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Egzistenca

Mesazh nga Vizitor prej Sat 05 Sep 2009, 17:06

Nje ilustrim sa perfekt aq dhe i dhimbshem eshte kjo qe ke sjell Naki.Shume zemra cahen kur kane para nje pamje te tille makabre.E thene me fjale eshte shume ndryshe nga ajo e kaluar ne kurriz, por gjithesesi duhet te ndergjegjesohemi , te kuptojme ate qe ndodh rreth nesh dhe te reagojme.Shkrimi im ju drejtohej te gjithe anetareve qe rrine ne heshtje ose qe diskutojne vetem ne chit-chat.Deshira ime e kahershme ka qene qe si nje pjese e madhe te flasim lirshem ne cdo aspekt te jetes kur shohim qe ka tema qe prekin dreteperdejt interesin e gjithesecilit.Nuk ka rendesi nese thuhet gabim ajo qe thuhet rendesi ka te te degjohet zeri.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Egzistenca

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi