» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Shpenzon 11 mijė euro qė tė duket si vajza

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Shpenzon 11 mijė euro qė tė duket si vajza

Mesazh nga Geri prej Sat 18 Apr 2009, 20:42Njerėzit shpesh mendojnė se Janet dhe Jane Cunliffe janė motra. Kanė
gjatėsi dhe peshė afėrsisht tė ngjashme, flokė ta gjata bionde- nė
shikim tė parė
askush s’do tė mendonte se janė nėnė e bijė.
50-vjeēarja britanike Janet Cunliffe, tė cilėn shpesh e ngatėrrojnė me
vajzėn e saj Jane, ka pranuar se ka shpenzuar mė shumė se 11 mijė euro
pėr t’u
dukur si vajza e saj 22-vjeēare.

Janet ka njoftuar se ndėrhyrjet kirurgjike nuk i ka bėrė pėr t’i
konkurruar vajzės sė saj, por pėr shkak “tė kėrkesės sė domosdoshme tė
moshės”.

“Kur kam shikuar se sa tėrheqėse ėshtė Jane, mė ėshtė kujtuar vetja nė
moshėn e saj dhe thjeshtė kam dashur tė shoh se si do tė ishte po tė
dukesha
edhe njėherė ashtu. Kam gjene tė mira dhe lėkurė tė pastėr, megjithatė
ėshtė dashur tė bėhen disa korrigjime”, ka shpjeguar Janet.

Janet i ėshtė nėnshtruar ndėrhyrjes kirurgjike pėr zmadhimin dhe
ngritjen e gjinjve, pastaj tėrheqjen e kapakėve tė syve dhe zmadhimin e
lehtė tė
buzėve. Pjesėn tjetėr tė parave e ka shpenzuar duke e kthyer trupin nė
formė dhe duke iu nėnshtruar njė regjimi tjetėr ushqyes.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15678
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi