» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nevojat e paplotėsuara

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nevojat e paplotėsuara

Mesazh nga Unike prej Wed 15 Apr 2009, 13:14

Nevojat e paplotėsuara

Cilatdo qofshin nevojat e tua ato nuk tė plotėsohen nga partneri. E vetmja mėnyrė pėr t‘i plotėsuar ėshtė tė kesh njė lidhje tjetėr.


Katerina e Madhe ishte njė princeshė gjermane e pafajshme kur u dėrgua nė Rusi e u bė bashkėshortja e Dukės sė Madhe,Pjetėr, trashėgimtarit tė fronit. Ai ishte njė burrė jashtėzakonisht i keq dhe njė car i dobėt. Nga ana tjetėr mbretėrėshės i pėlqente seksi dhe i duhej njė trashėgimtar. Pas vrasjes sė Pjetrit ajo kaloi nėpėr duar shumė dashnorė, mė i famshmi ndėr tė cilėt ishte Grigori Potemkinj.
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10118
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nevojat e paplotėsuara

Mesazh nga Drini prej Wed 15 Apr 2009, 18:39

Mire ia ka bere, nese i zoti i ares nuk e punon aren, kete e bejne komshinjet dhe eshte shume normale kur nuk gjen plotesimin e nevojave ne lidhjen ekzistuese, do te kerkosh plotesim diku jasht lidhjes...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11198
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi