» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Paniku intim

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Paniku intim

Mesazh nga Unike prej Wed 15 Apr 2009, 12:57

Paniku intim

Ka momente kur tė krijohet panik nga rėnia e aftėsive seksuale. Nė njė rast tė tillė tė duhet njė marrėdhėnie pėr tė treguar se je ende njė person tėrheqės dhe me vlera fizike, si dikur!


Karriera e ish-zėvendėskryeministrit britanik, John Prescott, ka qenė, e parė nga jashtė, njė karrierė e suksesshme. S‘ka si tė jetė ndryshe pėr njė person, qė nga kamerier anijesh shkoi nė njė post kaq tė lartė. E, megjithatė, ai nuk hoqi dorė kurrė nga sensi i inferioritetit, pra nga frikėrat e sė shkuarės. Nė moshėn 60-vjeēare joshi njė punonjėse 26-vjeēare dhe sigurisht e mori vesh e gjithė bota.

Le ta "vras" kėtė marrėdhėnie dhe tė shoh nėse do tė jetė aq e fortė sa tė rikthehet
Disa njerėz mendojnė qė tė vėnė nė provė marrėdhėnien e tyre, duke i shkaktuar njė ēarje tė madhe, nga e cila ose marrėdhėnia do tė mbarojė, ose ajo do tė dalė mė e fortė.

Pak kohė pas martesės sė Napoleon Bonapartit me Jozefinėn, kur ai ndodhej nė fushėn e betejės, pati thashetheme se ajo kishte nisur njė marrėdhėnie me dikė tjetėr. Kur Napoleoni u kthye nė Francė, pas betejės, ajo nuk e tradhtoi kurrė mė.[b]
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10235
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Paniku intim

Mesazh nga vistor2 prej Sat 18 Apr 2009, 22:17

Rrallė herė mund tė ndodhė qė tė ndėrlidhen shkaqet dhe koincidencat ndėrmjet dy personave.

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 11643
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi