» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kulti i trekendeshit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kulti i trekendeshit

Mesazh nga Vizitor prej Sat 11 Apr 2009, 23:46

Nje trekendesh familjar ku te pozicionuar jane vjehrra, djali dhe nusja. Vjehrra e vene ne nje pozite mamaje , keshilluese, drejtuese dhe shpesh e gjithanshme ne jeten e djalit. Nusja e sapoardhur ku perpiqet te fitoj respekt dhe besim dhe ne kerkim te marrjes se situatave ne dore. Djali i ndodhur midis dy ekstremeve dhe dy dashurive te jetes se tij. I duhet te ruaj ekulibret e shtepise dhe mundohet gjithmone tu jap te dyjave te drejte.
Si mendoni a duhet ky trekendesh te vazhdoj te bashkejetoje apo eshte me mire qe nje cift te te jetoj si cift? Vjehrra eshte e tepert apo eshte nje njeri human qe gjithcka e ben nga dashuria per djalin?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi