» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si e ndjeva ndjenjen e dashurisė ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si e ndjeva ndjenjen e dashurisė ?

Mesazh nga Naki prej Thu 09 Apr 2009, 20:33

Luten anetaret qe te mos vene ne kete kategori tema dashurie nga copy paste ti shkruajne ata qe ju kan ndodhur ose i kan ndjere.
Tregimet e kopjuara ose te bartura do te fshihen.
Ju falenderoj
Ja tregimi ime
Nje dite Nentori i vitit 200… do te jete per mua nje dite e paharruar e cila seriozisht vuri ne sprove te gjitha pjeset e trupit tim dhe te vetengritjes shpirterore. Ajo qfare perjetova ate dite vjeshte denjesisht me ngjalli dyshimin se mos valle isha ne rrugen e cmendurise apo vertet po ndjej ndjenjen e dashurise!?.Cfare kishte ndodhur vertete me mua ate dite?! Pranoj se ne fillim u frikesova ose teper u emocionova. Aq shume isha emocionuar saqe me linden disa dyshime te quditshme mu paraqiten halucinacionet... ndoshta diqka nuk ishte ne rregull me mua... mos valle kisha filluar te cmendem? U dasht te permbahesha shpresoja se do ishte takimi i pare dhe i fundit. Shpresoja por ne zemer nuk doja te ishte i fundit doja te vie i radhes por si dhe kur ? Kembngula qe te mos heq dore nga takimi i radhes mendoja dhe flisja me veten patjeter duhet edhe njehere edhe njehere.... Erdhi i radhes dhe per here te pare ne jeten time ndjeva nje shterngim mu ne zemer ishte nje moment qe sdi si ta pershkruaj por e di se per here te pare ndjeva dashurine....

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18604
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e ndjeva ndjenjen e dashurisė ?

Mesazh nga Geri prej Thu 09 Apr 2009, 21:30

Ja ene Historija ime noshta s'ja vle por po e tregoj

Ka qon maj..2008
Embarassed Boo si u ndieva lone mos me pysni se spo e kuptoja a ishte realitet..a ishe enderr shkova ne banjo ene lava syt iher se sikur shof shum endrra te thilla haha po mu permbys bota mu errsua gjithcka komplet si njeri jasht orbite o bona hihihi ka qon ndienj dashurije e vertet shum si dashurija e par Sad
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15558
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e ndjeva ndjenjen e dashurisė ?

Mesazh nga Tuna prej Sat 20 Mar 2010, 01:22

Ishte muaji prill viti 200.. ishim te dashuruar si te qmendur mendoja te pakten une por doli nje djall tek ty qe na largoj nga ndjenjat qe i patem sdua te kujtoj mundohem i harroj por po afrohet muaji prilll si qdoher qe afrohen e mua me vjen te bertas pseeeeeee ndodhi kjo ku mbeti e tere ajo ndjej qe pati per mua ndoshta do vijen muaj tjer edhe do jem e lumtur pran dikuj tjeter do te jem e lumtur ndoshta po sdo te jem ajo qe kam qen sepse duke te dashur ty harrova te jem veteveja te gjitha merri ashtu ti kam fal me kthe vetem diqka qe te jem vetevetja ate gje nuk mundem dot a fal me duhet qe ose me ty ose pa ty te vazhdoj tutje me jeten..........
avatar
Tuna

Postime : 11
Kyējet nė forum : 8485
Regjistruar mė : 20/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e ndjeva ndjenjen e dashurisė ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi