» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Si ma keni Qejfin...!

Faqja 1 e 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Geri prej Sun 15 Mar 2009, 22:46

Meqo jemi me nji forum kosovar edhe shumica jan nga KS ene e keni si shprehje si ma keni qefin naj e hapa edhe kete tem  8)

Si ma keni qefin sot??
Very Happy

Une e kisha shum mire kur jam zgju por mu prish me kalimin e dites  Sad
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14784
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga MiTi prej Sun 15 Mar 2009, 23:08

Mir shum e kam qefin
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 9249
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Geri prej Mon 16 Mar 2009, 12:09

danc Shumm mire e kom smoking
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14784
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga zymer prej Mon 16 Mar 2009, 12:10

qefli
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 10343
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Mar 2009, 12:11

Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 10981
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga lolita prej Mon 16 Mar 2009, 12:16

jo mir Smile

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14197
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Naki prej Mon 16 Mar 2009, 12:51

Bahet mire loli se erdhi vera mos e harro flijen ne Batllav Very Happy fest

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17830
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga MiTi prej Mon 16 Mar 2009, 12:52

Shum mir e kam qefin
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 9249
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 03 Feb 2010, 14:47

ehh jo bash mire sjam ne qef fare

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Interesant prej Wed 03 Feb 2010, 15:05

deri diku mire ...ben edhe me mire
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12455
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 03 Feb 2010, 21:01

them se mir

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11495
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 03 Feb 2010, 21:33

Per vodka, funksionon kur temperaturat jane te ulta.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 06 Feb 2010, 12:25

SHUME MIRE

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Interesant prej Sat 06 Feb 2010, 12:26

po ne nivel mendoj Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12455
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Geri prej Sat 06 Feb 2010, 12:49

Si dielli qe ndricon.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14784
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 06 Feb 2010, 12:59

si ylli lart ne qiell

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 06 Feb 2010, 16:04

keqqqq pa dashurin qe dua

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11495
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Besi prej Sat 06 Feb 2010, 18:39

Hiē mire.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 9500
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 06 Feb 2010, 19:01

Mire ne shoqerine e te gjithe anetareve online. Very Happy


Edituar pėr herė tė fundit nga gjimnazistja nė Sat 06 Feb 2010, 19:56, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 9719
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Besi prej Sat 06 Feb 2010, 19:16

Me pyetjet e antares siper, pak me mire.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 9500
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 06 Feb 2010, 19:20

Besi shkruajti:Me pyetjet e antares siper, pak me mire.


Me behet qefi.

Smile
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 9719
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga deti prej Sun 07 Feb 2010, 11:23

Sot per mrekulli, eshte e diele dhe te dielat zakonisht ma shkarkojne stresin e akumuluar javor por ne te njejten kohe mbush baterite per nje fillim jave pune te ngjeshur.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12316
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Feb 2010, 17:27

e smur jam me grip

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 08 Feb 2010, 17:29

princesha shkruajti:e smur jam me grip

Princesha, te shkuara!

Une ndihem mire. Smile
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 9719
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Feb 2010, 17:35

gjimnazistja shkruajti:
princesha shkruajti:e smur jam me grip

Princesha, te shkuara!

Une ndihem mire. Smile


FLM SHUME
MIR TE THEM

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Geri prej Mon 08 Feb 2010, 17:38

princesha shkruajti:e smur jam me grip
E pse ke tulp ti qe je smur

Sot e kam qefin mir
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14784
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Feb 2010, 17:44

Geri shkruajti:
princesha shkruajti:e smur jam me grip
E pse ke tulp ti qe je smur

Sot e kam qefin mir
jam skuq nga temperatura ore dreq
keq jam spo mundem me bertit pre fytit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 08 Feb 2010, 18:45

per 7 pal qefet e kom haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16188
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Feb 2010, 17:10

mir

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Bruneta prej Wed 10 Feb 2010, 20:07

E buzqeshur

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11596
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Anhela prej Thu 11 Feb 2010, 11:35

Ende e pergjumur!
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 8589
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Feb 2010, 14:29

E merzitur

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Voglushja prej Thu 11 Feb 2010, 14:33

Mire themi

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 10981
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Bruneta prej Thu 11 Feb 2010, 14:36

Jo dhe mire

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11596
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Anhela prej Thu 11 Feb 2010, 14:41

Mir veq se ndjej nje zbeazti se di cka!
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 8589
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Besi prej Thu 11 Feb 2010, 14:43

Anhela shkruajti:Mir veq se ndjej nje zbeazti se di cka!

Te mungon nje perqafim i sincert qe ta ndan ate qe ke perbrenda.

Super,po ha cipsa.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 9500
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Bruneta prej Thu 11 Feb 2010, 16:09

Shume keq

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11596
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 15 Apr 2010, 18:45

Tallava

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga memaliaj prej Thu 15 Apr 2010, 18:46

jagermaister dhe muzik live

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10784
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Apr 2010, 18:54

gablshe jarebi hahahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16188
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi