» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Faqja 7 e 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 17 Apr 2010, 18:00

ĒDO E VERTET KA NJE DENIM

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16077
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 17 Apr 2010, 19:12

ket siper ekom llokum

Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9334
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Aristogata prej Sat 17 Apr 2010, 20:55

gjithcka dhe asgje

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA

Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 9154
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 17 Apr 2010, 21:01

mos me le te vuaj (v)

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11384
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Mirja prej Sat 17 Apr 2010, 21:59

Te lutem mos me harro

Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 9843
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 17 Apr 2010, 22:19

do shkruaj qe Mirja te ndihet Shpirterisht e lumtur

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 18 Apr 2010, 14:16

drejtesi do kete

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16077
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Arjana prej Sun 18 Apr 2010, 21:17

u pa kjo puna jone

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13516
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Arni-y prej Mon 19 Apr 2010, 02:11

Arni + Reze

4ever

Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 7781
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Apr 2010, 05:20

Mos vrisni Mikun per Armikun.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 19 Apr 2010, 06:45

kuje , kur do vish , ......

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11384
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Apr 2010, 11:21

O malet e Shqiperise qe mbani kryet perpjete, tmerr e frike perhapni, perpini qiejt e rete....

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Interesant prej Mon 19 Apr 2010, 11:22

Koha eshte sherim, dhe kalimi i kohes eshte sqarim !

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12344
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Drini prej Mon 19 Apr 2010, 12:10

Jeta eshte sfide me shume pengesa ne te..

Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10301
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga princi prej Mon 19 Apr 2010, 14:34

te dashuroj

princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 8219
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Apr 2010, 14:37

Dashuro dhe te dashurojn ,dhe kurr mos me tradheto.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga memaliaj prej Mon 19 Apr 2010, 14:38

lepuj trima dilni nga vrima

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.

memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10673
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Interesant prej Mon 19 Apr 2010, 14:39

Burri qe eshte burre , i varr mbi mure e i bie me gurre NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12344
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga princi prej Mon 19 Apr 2010, 14:40

dashuri epa mundur

princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 8219
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Apr 2010, 18:40

**Ardhmeria**

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 19 Apr 2010, 19:03

JA LEM KOHES GJDO GJE

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16077
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 20 Apr 2010, 11:51

Ndihem bosh pa ty dashuri

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11485
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga ActionCode prej Tue 20 Apr 2010, 13:37

Te Dua

ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 7645
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Apr 2010, 13:59

Kurr mos u frigo nga bisha e eger se then qafen vet.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Apr 2010, 14:35

Mos te largohemi nga Realiteti dhe Veht-Vehtja dhe te mos mendojm se vetem ne jemi me te miret dhe te mos kemi koklartesin sepse asgje nuk fitojm nga kjo vetem qe biem ne nje nivel te ulet
jemi te nje Gjaku Shqiptar dhe ta nderojm njeri-tjetrin goja nuk i dhemb askujt per nje respekt dhe Nderim por secili tregon at kulturen dhe identitetin e tij/saj se cfar njeriu dhe karakteri ka
kjo vlen per te gjith Shqiptaret qe jemi ne te gjitha Trojet Shqipe dhe te Shperndar neper Bot
me mirekuptime dhe respekte per te gjith Shqiptaret kudo qe jan
sepse jan te nje Gjakut tim Shqiptar por kemi shum Urrejtje mes Kombit Ton per fat te keq

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Apr 2010, 15:46

Mos u mundo te besh keq dikujt sepse her do koh te gjitha kthehen mbrapsht.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Arjana prej Tue 20 Apr 2010, 15:54

llokume

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13516
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Apr 2010, 15:58

E vetmja motrushe qe me ka besu gjithmon eshte Arijana dhe qe me ka dasht pa hile flm motra ime per respektin qe ke.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Arjana prej Tue 20 Apr 2010, 16:00

sps,violushe e meriton se te njoh cila je

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13516
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Drini prej Tue 20 Apr 2010, 16:03

Nje femer e bukur, nje femer e menqur, nje femer e embel, nje femer e kuptueshme kur hyn ne jeten tende eshte me mire se sa te hyj dielli me rrezet e tija!

Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10301
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 20 Apr 2010, 16:11

vallai ja lem kohes gjdo gje haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16077
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga ActionCode prej Tue 20 Apr 2010, 16:30

te kom xhan

ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 7645
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Arjana prej Tue 20 Apr 2010, 18:13

shshshshshs....shuj bre

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13516
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga ActionCode prej Tue 20 Apr 2010, 18:36

Arjana

ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 7645
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Arni-y prej Wed 21 Apr 2010, 17:49

nuk do shkruja asgjė, por do mundohesha tė vizatoja "shqipen" =]

Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 7781
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 21 Apr 2010, 17:51

atdhetare

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16077
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Besi prej Wed 21 Apr 2010, 17:55

"16 prill"

Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 9389
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga ActionCode prej Wed 21 Apr 2010, 17:56

Kleaaaaaaaaaa

ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 7645
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Apr 2010, 18:16

Vdekja shpetim per ne nga njerzit mekatar.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 21 Apr 2010, 18:22

perveq se do shkruaja pa mbarim te adhuroj ne gjdo aspekt qe ti me ke lindur edhe mesuar qe heshtja nganjehere eshte flori

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16077
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te shkruanit ne nje xham te veshur nga avulli?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 7 e 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi