» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Ndoshta Nesėr....

Faqja 5 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sun 25 Apr 2010, 15:49

ndoshta neser nuk me intereson me

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13531
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Drini prej Sun 25 Apr 2010, 16:02

Ndoshta neser nuk bie shi se na kalbi!

Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10316
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sun 25 Apr 2010, 16:37

ndoshta neser flasim me qete

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13531
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sun 25 Apr 2010, 16:38

Ndoshta e nesermja te fal dicka ndryshe nga e perditshmja, reflektim, besim dhe mbi te gjitha guxim.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."

Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 9623
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Besi prej Sun 25 Apr 2010, 16:40

Ndoshta neser nuk me lag shiu sikurse sot.

Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 9404
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sun 25 Apr 2010, 16:41

ndoshta neser i mendoni gjerat me mire

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13531
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 25 Apr 2010, 16:42

Ndoshta neser dritarja e vogel kthehet ne nje planet me shume.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Besi prej Sun 25 Apr 2010, 16:43

Ndoshta neser e kupton se gjithnje do te jem ky "budalla" i sotit,i cili s'ka nevoje asnjehere per njerez mendje lehte.

Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 9404
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sun 25 Apr 2010, 16:59

se humb kohen kot

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13531
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 25 Apr 2010, 18:19

ndoshta neser do jem ne kine haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16092
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Aristogata prej Sun 25 Apr 2010, 18:23

ndoshta neser po ne kin cfar kerkon ahahahha:P Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA

Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 9169
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 25 Apr 2010, 19:06

ndoshta neser dote ket qetsi ne ket forum

Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9349
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 25 Apr 2010, 19:36

ndoshta neser do iki nga kina ne stamboll

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16092
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 25 Apr 2010, 19:51

ndoshta neser me plotsohet deshiraa

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11399
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 25 Apr 2010, 20:00

Ndoshta neser iki nga ty vetem per ta ditur nese do me kerkoje...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sun 25 Apr 2010, 20:34

ndoshta neser do jet me mire

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13531
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Besi prej Sun 25 Apr 2010, 21:27

Ndoshta neser do t'me beson vetem pakes me shume se sot.

Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 9404
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 25 Apr 2010, 22:03

Ndoshta neser do ja jepja krahet nje femije , por do e lija te mesonte te fluturonte vet.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 25 Apr 2010, 22:07

ndoshta neser labidari do te rrezohet edhe ven labidar tjeter

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16092
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Bruneta prej Sun 25 Apr 2010, 22:14

Ndoshta neser e verteta triumfon

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11500
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 25 Apr 2010, 22:16

ndoshta nester dikush e kupton

Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9349
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Mirja prej Sun 25 Apr 2010, 22:26

Ndoshta neser dot tja kaloj mir

Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 9858
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 25 Apr 2010, 22:29

Ndoshta neser do e puth ne faqe mirjen

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 25 Apr 2010, 22:32

ndoshta neser mirja me trego te vrteten

Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9349
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Bruneta prej Sun 25 Apr 2010, 22:33

Ndoshta neser ndihem me mire se sot

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11500
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga ActionCode prej Sun 25 Apr 2010, 22:59

Ndoshta Neser Nuk jom gjall 

ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 7660
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Mirja prej Sun 25 Apr 2010, 23:06

Ndoshta neser nuk dot bjen shi

Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 9858
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga ActionCode prej Sun 25 Apr 2010, 23:08

Ndoshta Nesra Takohem me ndonje Goce :$

ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 7660
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 25 Apr 2010, 23:09

Ndoshta neser kalon nga lagjia ndonje qytetar super milioner

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga ActionCode prej Sun 25 Apr 2010, 23:16

Ndoshta neser te shof prap

firma.................................................................................................................................................................................
_________________
Ti munohesh mem pengu,ska dert lejohet me endrru

Vdekjes nuk i tutna se jam njeri drejt,gabimet ndaj meje te kushtojn shum shtrejt ....

ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 7660
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 26 Apr 2010, 01:12

ndoshta neser dielli rrezaton aty ku ka deshiren e nje drejtesia

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16092
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Naki prej Mon 26 Apr 2010, 01:14

Ndoshta kjo larte ka te drejte duhet te rrezatoj pas cdo shiu

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17734
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 26 Apr 2010, 01:16

ndoshta neser rrezja te rreh edhe ty aty ku deshira e njeriut te kete shprehjen e fjales se lire

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16092
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Naki prej Mon 26 Apr 2010, 01:18

Ndoshta sillen provat neser

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17734
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 26 Apr 2010, 01:34

ndoshta neser durim edhe fitim

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16092
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Mon 26 Apr 2010, 01:46

ndoshta neser me rrin 12 e mu si klea

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13531
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Naki prej Mon 26 Apr 2010, 01:48

Ndoshta Arjana e luan pak 12 se me mbyti lemza mua

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17734
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Mon 26 Apr 2010, 01:51

ndoshta neser naki mbaroi afati per sot

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13531
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 26 Apr 2010, 10:09

Ndoshta neser Interesanti e ka pushime

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Interesant prej Mon 26 Apr 2010, 10:11

Ndoshta neser do pushoj pas orarit te punes NeutralNeutral

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12359
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi