» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ndoshta Nesėr....

Faqja 4 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Apr 2010, 00:36

Ndoshta neser nuk do bjere shi


Do te thoja me mer me vete

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Geri prej Mon 19 Apr 2010, 00:42

Erisa shkruajti:Ndoshta neser nuk do bjere shi


Do te thoja me mer me vete
Pa tjeter te dy ne kete bot te dy ne ate bot.

Ndoshta neser do lind dielli do kendojn zogjt..pa dy engjell.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15570
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Mon 19 Apr 2010, 00:49

ndoshta nese jemi me mire
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kotelja prej Wed 21 Apr 2010, 15:21

Ndoshta neser historia do te te vendose ne arkivat e saj funderrine, ndoshta neser historia do t'i thur lavde bemave tua... por une do te kem ikur, duke lene pas vjeshten qendisur me zymtesi.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 13274
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Drini prej Wed 21 Apr 2010, 15:22

Ndoshta neser njerezia mbushen mend!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11198
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Wed 21 Apr 2010, 15:41

ndoshta neser sdo tia dish
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga ActionCode prej Wed 21 Apr 2010, 16:55

Ndoshta Neser eshte Von
avatar
ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 8542
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Besi prej Wed 21 Apr 2010, 17:34

Ndoshta neser do te te qesh fytyra.Ndoshta neser do te te shikojne te gjithe me syrin kritike.Ndoshta e nesermja ka te beje me mua.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10286
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 21 Apr 2010, 18:46

ndoshta e nesermja eshte nja kalim kohe

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Apr 2010, 19:35

Ndoshta Neser do Rrezoi Dielli me shum

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 21 Apr 2010, 19:38

ndoshta neser do jet me mire

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Adisa prej Wed 21 Apr 2010, 20:17

Ndashta neser do me kerkosh se sod ske respek per mua
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11839
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Vizitor prej Fri 23 Apr 2010, 16:16

Ndoshta neser do te lulezoj nje drit mbi erresir dhe loti te behet buzeqeshje!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 23 Apr 2010, 16:57

ndoshta neser pushim

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Fri 23 Apr 2010, 17:06

ndoshta neser jam diku tjeter
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 24 Apr 2010, 17:06

ndoshta neser rrezaton dielli ne kokat e njerezve se kan filluar te kalben

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Bruneta prej Sat 24 Apr 2010, 18:45

Ndoshta neser ndihem edhe me mire

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12382
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sat 24 Apr 2010, 23:31

ndoshta neser kuptohemi
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Aristogata prej Sat 24 Apr 2010, 23:32

ndoshta neser vjen dikush

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10051
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sat 24 Apr 2010, 23:33

ndoshta neser na duan me shume
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Besi prej Sat 24 Apr 2010, 23:33

Ndoshta neser do te ndodh ajo qe do duhej te ndodhte qe moti-qobani me qobaneshen te rrin mrapa deres.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10286
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sat 24 Apr 2010, 23:36

ehe ndoshta neser relax se sot sju shoh mire
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga deti prej Sat 24 Apr 2010, 23:43

Ndoshta neser do te vijė dita kur duhet te flasim dhe kuptohemi drejt, e jo siē themi kendej nga ne: "dikush per lisa e dikush per fshisa".
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13102
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 24 Apr 2010, 23:49

ndoshta neser e verteta do ti bej jehon veshtrimit te verbuar

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sat 24 Apr 2010, 23:51

ndoshta neser sjam ketu
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Aristogata prej Sun 25 Apr 2010, 00:01

ndoshta neser do hesht, ashtu sic hesht nje gjethe ne prag vjeshte duke u ber soditese e heshtur e nje jete

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10051
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sun 25 Apr 2010, 00:09

ndoshta neser nje dite e re me ide te reja
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Besi prej Sun 25 Apr 2010, 00:13

Ndoshta neser do te binden te tjeret,se gjithnje nuk rrine kungulli mbi uje.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10286
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Loqki prej Sun 25 Apr 2010, 00:23

Ndoshta Neser Do Futem Edhe Une Ne Sttaaf Ne Ket Forum ahahhaha:P
avatar
Loqki

Postime : 5
Kyējet nė forum : 8379
Regjistruar mė : 25/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Aristogata prej Sun 25 Apr 2010, 00:28

ahahahahha ndoshta neser dit e re kismet i ri

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10051
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Loqki prej Sun 25 Apr 2010, 00:28

Ndoshta Neser Do Iki Ne Elbasan Razz
avatar
Loqki

Postime : 5
Kyējet nė forum : 8379
Regjistruar mė : 25/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sun 25 Apr 2010, 00:31

ndoshta neser nuk prodhohen kungujt me
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga ENTONY prej Sun 25 Apr 2010, 01:23

ndoshta neser jam mire, se sonte jam tape
avatar
ENTONY

Shteti : POSHTE URES
Postime : 40
Kyējet nė forum : 8752
Regjistruar mė : 04/01/2010
Profesioni : INFO-WEB

http://www.parajsajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Bruneta prej Sun 25 Apr 2010, 13:12

Ndoshta neser do shkoj diku per vizit

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12382
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 25 Apr 2010, 13:15

ndoshta neser zemrushja dote jet e imja
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10231
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Bruneta prej Sun 25 Apr 2010, 13:16

Ndoshta neser do jem kopmlet e Kushtrimit

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12382
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Mirja prej Sun 25 Apr 2010, 13:17

Ndoshta neser do e takoj dikon
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10740
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Aristogata prej Sun 25 Apr 2010, 13:20

vjen dikush Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10051
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sun 25 Apr 2010, 15:43

ndoshta neser kemi paqe me ne fund
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Drini prej Sun 25 Apr 2010, 15:46

Ndoshta neser dikush-dikush mbushet mend
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11198
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi