» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A eshte e drejte qe Mashkulli dhe Femra te ken te njejten li

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

A eshte e drejte qe Mashkulli dhe Femra te ken te njejten liri veprimi?

Po
 
Jo
 
 
 
Shiko rezultatin

A eshte e drejte qe Mashkulli dhe Femra te ken te njejten li

Mesazh nga Geri prej Sun 15 Mar 2009, 15:09

Si mendoni ju??
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15414
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte qe Mashkulli dhe Femra te ken te njejten li

Mesazh nga MiTi prej Sun 15 Mar 2009, 19:56

Mendoj T njejtin veq ne kete koh shum veshtir te kesh te drejtat apo te njejat mendime me dikend
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 9879
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte qe Mashkulli dhe Femra te ken te njejten li

Mesazh nga Geri prej Sun 15 Mar 2009, 23:44

Po besoj se tani ne kete kohe nuk dallohet mo femra nga mashkulli pervec gjovane te natyres Embarassed
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15414
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte qe Mashkulli dhe Femra te ken te njejten li

Mesazh nga MiTi prej Mon 16 Mar 2009, 14:57

ne kete koh pak ka aso femra qe mujn apo mi mbajt ato gjera apo premtime me per me qen te barabart per nje mendim dhe Veprim Shpresoj te jan te gjitha gjdo her per Mir
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 9879
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte qe Mashkulli dhe Femra te ken te njejten li

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi