» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Une do ta pranoja............Po ti?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga zymer prej Sun 15 Mar 2009, 00:38

Une do ta pranoja keshillen tende
po ti?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11528
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga MiTi prej Sun 15 Mar 2009, 00:40

Une dta pranoje nje pershendetje


Po ti?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10434
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga zymer prej Sun 15 Mar 2009, 00:42

une do ta pranoja nje :part001:
po ti?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11528
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga MiTi prej Sun 15 Mar 2009, 00:43

Une do ta pranoja nje gjum


Po ti?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10434
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Naki prej Sun 15 Mar 2009, 00:44

Une do pranoja sonte ne shoqeri ose bline ose loliten cila po vini 8)
Po ti ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga blina prej Sun 15 Mar 2009, 00:47

Valla blina eshte lodh don me ja fut gjum

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11354
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga MiTi prej Sun 15 Mar 2009, 00:47

Une do pranoja me ikPo ti?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10434
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga zymer prej Sun 15 Mar 2009, 00:48

une nuk do te lejoja me ik, as ty e as blinen
po ti?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11528
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga MiTi prej Sun 15 Mar 2009, 00:50

Une do pranoja me ndejt po shum von?


po ti?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10434
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga zymer prej Sun 15 Mar 2009, 00:51

une e qmoj qe keni nejt deri tash dhe ju falenderoj
po ti, a kishe nejt vetem edhe nje kafe?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11528
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga lolita prej Sun 15 Mar 2009, 00:51

une do pranoj te shkoj ngjum tash

po ti

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15382
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga MiTi prej Sun 15 Mar 2009, 00:51

edhe une do pranoj me shkua ne gjum

Po ti?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10434
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga zymer prej Sun 15 Mar 2009, 00:52

lolita shkruajti:une do pranoj te shkoj ngjum tash

po ti

une do te kisha bere lutje te mos me lesh e te ikesh ne shtrat
po ti, a me kishe thene jo?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11528
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga MiTi prej Sun 15 Mar 2009, 00:54

une do pranoja e te then se skemi koh si tiPo ti?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10434
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga zymer prej Sun 15 Mar 2009, 00:55

une dot i flisja keto fjal, pas ore 08.00 te mengjesit dhe them ke te drejte
Po ti?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11528
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga MiTi prej Sun 15 Mar 2009, 00:56

Une do pranoja te them Falemdinerit


Po ti?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10434
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga zymer prej Sun 15 Mar 2009, 00:58

une do te pyesja, si ndjehesh ne nje nat pa gjum
Po ti?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11528
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga MiTi prej Sun 15 Mar 2009, 01:01

Ndihem i lodhur


Po ti?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10434
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Geri prej Sun 15 Mar 2009, 11:53

Une do ta pranoja Propozimin e njones Very Happy

Po ti?
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15969
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga MiTi prej Sun 15 Mar 2009, 11:54

Une do pranoja nje PershendetjePo ti?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10434
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga lolita prej Sun 15 Mar 2009, 11:55

une do te pranoja do lek qe me jep Geri

po ti

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15382
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga MiTi prej Sun 15 Mar 2009, 11:55

Une do Pranoja qe ti ti maresh atoo LekPo ti?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10434
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Geri prej Sun 15 Mar 2009, 11:57

Une do pranoja nji kaffe nga lolita Very Happy

Po ti?
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15969
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga lolita prej Sun 15 Mar 2009, 11:58

une do te pranoja nga nje pershendetje prej shokve tmi

po ti

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15382
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga MiTi prej Sun 15 Mar 2009, 11:59

Une do pranoja Nje respektPo ti?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10434
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga zymer prej Mon 16 Mar 2009, 11:45

une do te pranoja te jem pran jush
po ti?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11528
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Geri prej Mon 16 Mar 2009, 12:13

Une do e pranoja nji kaffe nga noi njeri ktu

Po ti?
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15969
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga zymer prej Mon 16 Mar 2009, 12:14

Do te pranoja te jam miku i keti sieper, po ti?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11528
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Mar 2009, 12:15

Une do pranoja ti beja nje kafe gerushit
po ti?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12166
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga zymer prej Mon 16 Mar 2009, 12:17

une do te pranoja nje kafe nga geri, ne mesin ton te jet edhe voglushja
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11528
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Mar 2009, 12:18

Mire do pranoja nga nje kafe me ju
po ju?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12166
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga zymer prej Mon 16 Mar 2009, 12:20

do te pranoja ndonje termin
po ti?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11528
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga lolita prej Mon 16 Mar 2009, 12:34

Une do te pranoje tju takoj te gjithve


po ti

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15382
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga zymer prej Mon 16 Mar 2009, 12:40

edhe une do ta organizoja nje takim,
po ti?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11528
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga lolita prej Mon 16 Mar 2009, 12:41

Une do tpranoja te vi


po ti

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15382
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga zymer prej Mon 16 Mar 2009, 12:43

une do ta pranoja kete detyr, po ti a do te me ndihmoje?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11528
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga lolita prej Mon 16 Mar 2009, 12:45

une do te pranoja ndihehmoj

po ti

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15382
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Naki prej Mon 16 Mar 2009, 12:46

Une nuk paguaj asgje Very Happy
Po ti ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga MiTi prej Mon 16 Mar 2009, 12:47

Une do pranoja te ndegjoj mir
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10434
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga lolita prej Mon 16 Mar 2009, 12:47

une do te pranoja hargjimet per miq te mir pse jo


po ti

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15382
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi