» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 14 Mar 2009, 01:13

te doja dikur po ste dua mo te urrej


Edituar pėr herė tė fundit nga KLEA nė Sat 14 Mar 2009, 01:18, edituar 1 herė gjithsej

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16287
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!!

Mesazh nga Geri prej Sat 14 Mar 2009, 01:16

Ca esht kjo yllo :thinking: na e boj pak me te qart se ene icik von esht ene nuk lexojm aq mire Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14883
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!!

Mesazh nga zymer prej Sat 14 Mar 2009, 02:31

do te doja te kuptosh sa shum qe te urrej
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 10442
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!!

Mesazh nga MiTi prej Sat 14 Mar 2009, 11:57

Do te doja qe ta dish qe une te Zbuloj kur te dua dhe mos te mundosh me ber diq pa e kuptuar une
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 9348
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 30 Mar 2009, 18:05

te doja po nuk te dua mooooooooo hahahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16287
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!!

Mesazh nga Bruneta prej Mon 30 Mar 2009, 21:29

Te isha me ty por tani te urrej me zemer..............
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11695
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 30 Mar 2009, 21:35

te desha po sja vlente tani sma ndjen Mad

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16287
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!!

Mesazh nga Bruneta prej Mon 30 Mar 2009, 21:39

Kur une ty te desha ti nuk me deshe tash te urrej
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11695
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!!

Mesazh nga Leta prej Fri 29 Oct 2010, 03:45

Te doja shume Po s'te Urrej... nuk te Urrej sepse te kam Dashuru! Kujtimi per ty eshte ende Prezent ne mendjen time... Si mundem te te Urrej kur te kam dashur! Smile
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 7593
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!!

Mesazh nga deti prej Fri 29 Oct 2010, 09:22

...Te doja shume e tani te urrej edhepse prap te dua. Kjo urrejtje asesi s'mund t'i shlyej gjurmet e dashurise sone. Te urrej dhe te dua ne te njejten kohe...
Urrejtjet e ketilla mund te jene shume te vrullshme, mund ta lendojne zemren e dashuruar, ta thyejne ate, por gjithmone jane me te buta se sa urrejtjet tjera qe me pare nuk i ka pershkuar dashuria.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12415
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!!

Mesazh nga stralli prej Fri 29 Oct 2010, 10:02

Tė dua shumė dhe tė urrej aq,o dashuri...
pse zemres sime i sjellė vuajtje llahtari....
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 7964
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!!

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Nov 2010, 19:38

Te desha shume..por nje kohsisht edhe te urrej

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11695
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!!

Mesazh nga Finesa prej Wed 17 Nov 2010, 17:25

Te doja shum por tani te urrej...sepse arsyen e urrejtjes time ndaj teje e din vetem Zoti dhe ti,gje qe s'ka kthim mbrapa...

firma.................................................................................................................................................................................
NDERMJET DY THIKASH...DASHURIA
NDERMJET DY DASHURIVE...THIKA...
avatar
Finesa

Shteti : C'doher pran njerzve te varfer...
Postime : 57
Kyējet nė forum : 7138
Regjistruar mė : 13/11/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!!

Mesazh nga Leo@! prej Wed 17 Nov 2010, 18:16

Te doja shume por qe ate dite qe kam takuar............dole nga zemra ime.........._
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 7774
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!!

Mesazh nga Bruneta prej Thu 18 Nov 2010, 12:49

Te desha shume...por tani te urrej me shpirt...sepse ti vetem me genjeve..me mashtroje dhe kurre s'me deshe

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11695
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!!

Mesazh nga Dardania prej Thu 18 Nov 2010, 22:18

te doja gjithmon te dua dhe do te dua nuk mundem te urrej asnjeher

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10151
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!!

Mesazh nga Leo@! prej Thu 18 Nov 2010, 22:43

Te dua qe ate dite nuk ka ndryshuar asgje per mua e se vete e di qe nuk do te jemi bashke asnjher.....................................
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 7774
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!!

Mesazh nga Leo@! prej Fri 19 Nov 2010, 16:35

Leo@! shkruajti:Te dua qe ate dite nuk ka ndryshuar asgje per mua e se vete e di qe nuk do te jemi bashke asnjher.....................................
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 7774
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!!

Mesazh nga Bruneta prej Sun 21 Nov 2010, 14:34

Te doja shume por tani te urrej me gjithe forcen qe kam

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11695
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te doja shume por tani te urrej!!!!!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi