» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Geri prej Thu 12 Mar 2009, 00:03

Si mendoni ju forumi eshte kenaqesi apo defrim?
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15558
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 00:08

eshte defrim per mua ahahah

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11755
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Mar 2009, 01:15

maskarallak ma shume Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18604
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 01:16

ahahahhahahaah
te gjitha mund ti gjesh

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11755
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Mar 2009, 01:17

Pasqyre dynja Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18604
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 12 Mar 2009, 16:46

te dyja i ka

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11558
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 12 Mar 2009, 16:48

fest te dyja jan

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16962
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 12 Mar 2009, 16:52

ej ku i cove ato buzet ti mi

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11558
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Geri prej Thu 12 Mar 2009, 20:43

Kenaqsi menoj Very Happy
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15558
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Goddess prej Thu 28 May 2009, 20:24

defrim, informim
avatar
Goddess

Shteti : Ny
Postime : 3
Kyējet nė forum : 9358
Regjistruar mė : 28/05/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Genci-fr prej Wed 06 Jan 2010, 12:59

per mua te dya i gjeje tek forumi edhe knaqsien edhe defrimin

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 9851
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga ENTONY prej Wed 06 Jan 2010, 14:12

defrim
avatar
ENTONY

Shteti : POSHTE URES
Postime : 40
Kyējet nė forum : 8740
Regjistruar mė : 04/01/2010
Profesioni : INFO-WEB

http://www.parajsajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 06 Jan 2010, 18:56

Gjurme njerzimi ku dalin ne pah karaktere te ndryshme me permbajtjen e tyre te formimit.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Drini prej Wed 06 Jan 2010, 23:00

Njohtim, mesim, argetim, miqesi...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11186
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Besi prej Tue 12 Jan 2010, 20:09

Mund te jet njera ose tjetra apo edhe dyjat.Nuk duhet ta kemi fiksim sic kam pas rast me pa se vaj halli.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10274
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 16 Apr 2010, 17:48

jan te dyja por eshte me shume kenaqesi ku njeriu kalon kohen duke thene ate qe mendon

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16962
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Apr 2010, 17:50

Kenaqesia dhe defrimi eshte e njejta gje.
Per mua forumi eshte hidherim.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Interesant prej Fri 16 Apr 2010, 17:52

Kenaqesi per ata qe e kuptojne realitetin e forumit !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13229
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 16 Apr 2010, 17:55

kenaqesi edhe shumeeeeeeeee

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16962
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Interesant prej Fri 16 Apr 2010, 18:04

Klea.L shkruajti: kenaqesi edhe shumeeeeeeeee

patjeter se kenaqesi 8) Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13229
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 16 Apr 2010, 18:06

eshte kenaqesi kush din te kuptoj realitetin e ke thene mire interesant rrespekte

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16962
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Bruneta prej Fri 16 Apr 2010, 21:46

Knaqsi po them dhe une,sikur kta dy lart meje

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12370
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 17 Apr 2010, 09:22

Knaqesi kur ke nje miqesi te pasur qe din shakat dhe kufinjet .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 19 Apr 2010, 19:23

kenaqesi kur njerezit nuk rrethohen me gjera apsurde edhe me lejen e fjales se lire

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16962
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Apr 2010, 22:45

Ky forum ka qene dhe do mbetet nje nder forumet ku ka lulezuar shqipja e bukur dhe shembull per forumet e tjere.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga deti prej Mon 19 Apr 2010, 23:18

Ky forum eshte i perkryer dhe une gjej ketu, pervec kenaqesise dhe defrimit, miqesine por edhe gjera tjera me shume vlere.
Njeriu meson kudo dhe nga cdokush nese vertete e deshiron nje gje te tille.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13090
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 19 Apr 2010, 23:31

besoj se eshte kenaqesi per te kaluar shumicen e kohes ku ndjehesh mire me nje shoqeri te re

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16962
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Arjana prej Tue 20 Apr 2010, 00:02

argetim e si nje lloj psikologu mund ta quaj ku vij e hap shpirtin tim
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14401
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 24 May 2010, 18:32

Forum eshte nje argetim me teper nga jeta e perditshme qe ne bejme eshte nje relaxs

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16962
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 25 May 2010, 11:44

Per mua eshte knaqesi sepse kam nje shoqri mjaft te sinqert.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11050
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Interesant prej Tue 25 May 2010, 12:07

Forumi eshte kenaqesi dhe defrim per ata qe din te kuptojne forumin, dhe eshte nje deshtimin per ata qe nuk e kan kuptuar.
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13229
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 25 May 2010, 12:08

per mua ishte nje atrgetim dhe njoftime te shqipatrve
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10219
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 25 May 2010, 13:52

Forumi eshte knaqesi sidomos kur ke njerz te sinqert dhe kominikus pa intriga pa interesa pa thashetheme:

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Arjana prej Tue 25 May 2010, 20:53

kenaqesi e defrim ne te njejten kohe
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14401
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Bruneta prej Thu 27 May 2010, 14:51

Te dyja nga pak,knaqesi dhe defrim

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12370
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Arjana prej Thu 27 May 2010, 15:08

pak nga te dyja
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14401
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Bruneta prej Thu 27 May 2010, 18:21

Kenaqsi dhe Defrim

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12370
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Jun 2013, 14:15

tdyja x muuuu

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6616
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forumi eshte kenaqesi apo defrim?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi