» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ke persona keni deshir te takonit apo ne kete ver..

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ke persona keni deshir te takonit apo ne kete ver..

Mesazh nga Geri prej Fri 06 Mar 2009, 21:54

Cil nga antaret e forumit do kishet me shum qef te takoni.


avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15564
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke persona keni deshir te takonit apo ne kete ver..

Mesazh nga lolita prej Fri 06 Mar 2009, 22:51

Annika

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke persona keni deshir te takonit apo ne kete ver..

Mesazh nga memaliaj prej Sat 07 Mar 2009, 12:48

kotelen pa asnje medyshje, do ishte hata fare hahahahahahaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11564
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke persona keni deshir te takonit apo ne kete ver..

Mesazh nga Annika prej Sat 07 Mar 2009, 22:42

Lolita

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14653
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke persona keni deshir te takonit apo ne kete ver..

Mesazh nga MiTi prej Sat 07 Mar 2009, 22:43

Nuk e di nje her te shohim?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10029
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke persona keni deshir te takonit apo ne kete ver..

Mesazh nga Naki prej Sat 07 Mar 2009, 23:49

Loliten ne liqenin e Batllaves e kemi lene te zeme peshk Very Happy 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18610
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke persona keni deshir te takonit apo ne kete ver..

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 07 Mar 2009, 23:55

nakin sepse e di qe do takoi nje dite hahahaha Mad

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16968
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke persona keni deshir te takonit apo ne kete ver..

Mesazh nga Naki prej Sat 07 Mar 2009, 23:56

Mad he gati jane patatet eeeeee 8)
Klean nje dite patjeter

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18610
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke persona keni deshir te takonit apo ne kete ver..

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 07 Mar 2009, 23:57

8) patjeter ate dite feste e modhe do jete hahahaha 8)

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16968
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke persona keni deshir te takonit apo ne kete ver..

Mesazh nga lolita prej Sat 07 Mar 2009, 23:57

Annika du ta takoj per nje nej dhe per kafe jocolor

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke persona keni deshir te takonit apo ne kete ver..

Mesazh nga MiTi prej Sun 08 Mar 2009, 00:18

Te gjith pse jo?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10029
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke persona keni deshir te takonit apo ne kete ver..

Mesazh nga Annika prej Sun 08 Mar 2009, 00:18

lolita shkruajti:Annika du ta takoj per nje nej dhe per kafe jocolor

cig Lolita hug

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14653
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke persona keni deshir te takonit apo ne kete ver..

Mesazh nga MiTi prej Sun 08 Mar 2009, 00:30

Me ata qe e meritojn
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10029
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke persona keni deshir te takonit apo ne kete ver..

Mesazh nga Annika prej Sun 08 Mar 2009, 00:31

Miti, Lolita, Naki, Shota, Blina pushim i shkurter per kafe

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14653
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke persona keni deshir te takonit apo ne kete ver..

Mesazh nga lolita prej Sun 08 Mar 2009, 00:33

Edhe un Annika kom deshir beso me ty me nejt

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke persona keni deshir te takonit apo ne kete ver..

Mesazh nga Vizitor prej Sat 22 May 2010, 20:22

Gerin ,interesantin,Nakin,DetinArlen,Kotelen,Arijanen,Gjimnazisten,Bessin,Princin.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke persona keni deshir te takonit apo ne kete ver..

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 22 May 2010, 20:28

klea
aristogaten
nakin
zemrushen
mirjen
binin
dhe shum e shum tjert
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10225
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke persona keni deshir te takonit apo ne kete ver..

Mesazh nga Arjana prej Sun 23 May 2010, 00:34

me ata qe deshirojn te vizitojne qytetin tim Pogradecin,jeni te mirepritur
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14407
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke persona keni deshir te takonit apo ne kete ver..

Mesazh nga Mirja prej Sun 23 May 2010, 18:13

Sedi per cilin te them
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10734
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke persona keni deshir te takonit apo ne kete ver..

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 23 May 2010, 18:14

une edi po nuk dua te tregoj hahaha
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10225
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke persona keni deshir te takonit apo ne kete ver..

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Jun 2013, 14:13

asnje skom besim shum te njerezit

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6622
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke persona keni deshir te takonit apo ne kete ver..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi