» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 01 Jul 2010, 21:04

jastekuu

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12287
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga sabrina prej Thu 01 Jul 2010, 21:39

shtrati im qe fle embel
avatar
sabrina

Shteti : kosov
Postime : 13
Kyējet nė forum : 9493
Regjistruar mė : 23/04/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 01 Jul 2010, 21:59

drita diellit qe bie en mengjezz

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12287
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Elda prej Thu 01 Jul 2010, 23:22

fotografia ime
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9039
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Arni-y prej Fri 02 Jul 2010, 02:35

Koleksioni i alkoholeve tė vjetra!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 8684
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 02 Jul 2010, 10:15

Fotoja e Babit tim, me duket sikur me shikon me percjell me flet, me jep keshilla shume her flas dhe me foto, qe eshte shume e rendesishme per ti shprehur ndonjeher mendimet e mia qe me kaplojn koken.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Arjana prej Fri 02 Jul 2010, 16:07

nje mesazh nga dikush e shkruar me germa te medha e varur si kornize afer shtratit
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14419
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 02 Jul 2010, 17:44

jasteku

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12287
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga arta prej Fri 02 Jul 2010, 17:49

Krevati ime
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10102
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 02 Jul 2010, 17:51

muri qe eshte boshhh ne mes kam shkruar nji shkronje te madhe te dashures time qe dua shum

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12287
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Arjana prej Fri 02 Jul 2010, 20:28

ngjyra fuks qe e kam lyer
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14419
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 02 Jul 2010, 20:32

Delfini qe kam pikturuar ne mure Very Happy

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16980
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga summer spell prej Fri 02 Jul 2010, 21:11

Ngjyra vishnje qe kam vendosurte muret Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11306
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Elda prej Sat 03 Jul 2010, 00:30

Fotoja e te Dashurit tim qe e kam varur ne Mur te rrethuar ne Zemer
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9039
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Interesant prej Sat 03 Jul 2010, 10:08

dritarja nga e cila me duhet te hy ne raste te vecanta NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13247
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 03 Jul 2010, 10:16

Gjum te embel qe bej

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11068
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Interesant prej Sat 03 Jul 2010, 10:19

E Dashuruar shkruajti:Gjum te embel qe bej

a mban sheqer nen jastek qe te jete gjumi sa me i embel NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13247
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 03 Jul 2010, 10:23

jo milk qokollate mbaj

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11068
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Interesant prej Sat 03 Jul 2010, 10:24

E Dashuruar shkruajti:jo milk qokollate mbaj

te zeze apo te bardhe NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13247
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 03 Jul 2010, 10:29

nga te dyja nga pak

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11068
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Interesant prej Sat 03 Jul 2010, 10:31

me pelqen rehatia dhe qetesia qe mezi pres te futem aty e te fle NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13247
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 03 Jul 2010, 10:32

Interesant shkruajti:me pelqen rehatia dhe qetesia qe mezi pres te futem aty e te fle NeutralNeutralNeutral

gje normale eshte ajo

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11068
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Arjana prej Sat 03 Jul 2010, 14:51

ngjyrat e carcafeve te shtratit
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14419
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Elda prej Sat 03 Jul 2010, 14:58

Pasqyra
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9039
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Arjana prej Sat 03 Jul 2010, 15:03

fytyra engjellore e tij me syte e ngulitur ne nje vend
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14419
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Arni-y prej Sat 03 Jul 2010, 16:29

qirinjtė e mėdha dhe tė shumėllojshme qė i pėrdor nė rraste tė veēanta romantike!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 8684
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 01 Nov 2010, 15:48

Nje mini~bibloteke qe une vete kam krijuar, duke koleksionuar te gjitha romanet qe kam lexuar dhe qe me kane pelqyer me shume deri tani.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10511
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Dardania prej Wed 10 Nov 2010, 13:34

Ndricimi i dhomes qe kur nuk me merr gjumi shoh ndricimin e Yjeve

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10844
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Katilja prej Sat 23 Feb 2013, 17:35

disa foto ku kam qen me e vogel e kam pas pran dike qe sot me mungon tej mase

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6634
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi