» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Voglushja prej Tue 24 Feb 2009, 11:21

Cka ju elqen me se shumtin ne dhomen tuaj,dhe pse?
Une kam librat qe me se shumti me pelqejn ne dhomen time.. Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11755
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga MiTi prej Tue 24 Feb 2009, 13:03

Ne dhomen timr gjithqa me pelqen
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10023
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga lolita prej Tue 24 Feb 2009, 18:54

Ne dhomen time me pelqen nje fotografi qe esht shum ebukur dhe ekom mall Sad

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14971
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 25 Feb 2009, 09:19

ne dhomen time, me pelqen deraa, se kam berrr nji vizatim te bukur ne derr

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12269
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Geri prej Fri 06 Mar 2009, 23:56

Frigoriferi Neutral Neutral aty fle ne ver kur bo vap Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15558
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga lolita prej Fri 06 Mar 2009, 23:57

Nje foto esht emir qe ekam mall Sad

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14971
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Geri prej Sat 07 Mar 2009, 00:00

Me pelqe Kompiuteri qe mezi e kom danc
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15558
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga lolita prej Sat 07 Mar 2009, 00:02

Me pelqen gjumin eka tmir Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14971
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 07 Mar 2009, 00:23

GJDO GJO ME PELCEN TE GJITHA QE I KA

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16962
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga visitor prej Sat 07 Mar 2009, 06:41

Burri 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 10985
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga memaliaj prej Sat 07 Mar 2009, 12:37

pa dyshim krevati me pelqen me shume hahahaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11558
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Voglushja prej Mon 09 Mar 2009, 18:26

Me pelqen nje foto imja kur kam qen voglushe ahahahah

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11755
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Geri prej Mon 09 Mar 2009, 19:23

Me pelqe flamuri Kuq e Zi qe e kam var ne mure celebrate13
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15558
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Lukja prej Tue 01 Sep 2009, 17:33

Fotografit e shumta qe kam kryesisht me vajzen.

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 10486
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 01 Sep 2009, 17:37

fotografia e babit tim

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16962
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 01 Sep 2009, 20:47

Ne Lodhmen time me se shumti me pelqen kompiuteri

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 9851
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 01 Sep 2009, 20:49

Perdja e zeze.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga T_o_n_i prej Tue 01 Sep 2009, 20:50

krevati im i dashur
avatar
T_o_n_i

Shteti : Tirane
Postime : 137
Kyējet nė forum : 9242
Regjistruar mė : 24/08/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga olsaaa prej Tue 01 Sep 2009, 21:47

posterat qe kam ven atu

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10747
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga krayzi prej Tue 01 Sep 2009, 22:29

Llemba romantike me pak drit.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 10741
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga olsaaa prej Tue 01 Sep 2009, 22:37

gjdo gje me pelqen se e kam rregulluar vet

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10747
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga krayzi prej Tue 01 Sep 2009, 22:43

Lulet e fresketa per cdo dite
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 10741
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 02 Sep 2009, 03:09

gjyra edhomess kur i bie dielli mengjesit

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12269
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Besi prej Tue 18 May 2010, 21:53

Nje fotografi....dhe fjalet "Jetoje jeten edhe per mua"!
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10274
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga SamkaQika prej Tue 18 May 2010, 21:54

Me pelqen ni far seni po sdi si ta tregoj ahhhah
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 8995
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 18 May 2010, 21:56

Dritarja, qe me lejon te shoh shume gjera me ngjyrat qe dua une.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10493
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Arni-y prej Tue 18 May 2010, 23:55

huuhh... mund tė them se dhoma ime ka njė stil tė veēantė dhe shumė artistik! Ka shumė skulptura tė ndryshėm qė shumė i dua dhe i kam memorie tė bukura, njė ndėr ta, dua ta veēoj njė mini statua me zotėneshėn "Minerva" - (zot i theatrit, verės dhe gjahtarisė)
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 8666
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 18 May 2010, 23:59

fotografia e dy nipave te mi

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16962
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 19 May 2010, 11:41

me pelqen kravati se me ze gjumi per 5. minuta
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10219
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Adisa prej Wed 19 May 2010, 18:20

Foto Motres time
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11827
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 19 May 2010, 18:36

fotoja e prindve
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10219
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Arjana prej Wed 19 May 2010, 18:40

piktura e vetes sime ne mur brenda nje zemre
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14401
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Mirja prej Wed 19 May 2010, 23:36

Fotografia e BaBit
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10728
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 20 May 2010, 12:07

Ngrotesia e dhomes
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11050
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Arjana prej Fri 21 May 2010, 13:17

atmosfera dhe ngjyrat qe kam zbukuruar dhomen
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14401
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Fri 21 May 2010, 13:51

qetsia
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10219
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 21 May 2010, 14:37

Radio
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11050
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Arni-y prej Sat 22 May 2010, 03:12

perdeja qė rrethon krevatin!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 8666
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Bardha1 prej Thu 01 Jul 2010, 19:30

Krevati im

Bardha1

Postime : 16
Kyējet nė forum : 8212
Regjistruar mė : 19/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 01 Jul 2010, 19:53

Pikturat e mija edhe Shtrati im
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 8995
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka ju pelqen me se shumti ne dhomen tuaj..!?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi