» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A me shum ka Dashuri apo Tradheti permes Internetit...???

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

A me shum ka Dashuri apo Tradheti permes Internetit...???

Mesazh nga Geri prej Sat 21 Feb 2009, 19:21

A me Shum Ka DaShuri aPo Tradheti permes Internetit...???

Jepni mendimin tuaj??
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15576
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A me shum ka Dashuri apo Tradheti permes Internetit...???

Mesazh nga MiTi prej Sat 21 Feb 2009, 22:17

Une mendoj qe me shum kam tradhti se sa dashuri ne kohen e sodit ne Internet
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10041
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A me shum ka Dashuri apo Tradheti permes Internetit...???

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 10 Mar 2009, 17:39

me shum tradhti edhe thashetheme edhe habitem ne keto gjera jan disa njerez qe kan nje far moshe , per tu tallur me njerezit ja u kthen zoti mbrapsht te gjitha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16980
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A me shum ka Dashuri apo Tradheti permes Internetit...???

Mesazh nga Geri prej Tue 10 Mar 2009, 23:45

Po normale me shum tradheti ka nuk them por ata qe tallen me ndienjt e njerzve shum keq bojn n.q.s terhiqen si te shtir a si te rinje po nga ana tjeter ihuu ose jan ne qef ose na nga 50 vjec e kusur se kjo esht nji bot komplet ndryshe se mer vesh njeri se ca genje e ca bon ja fut kot.Them ne lidhje me dashurin ka me shum tradheti e shkatrrim zemre
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15576
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A me shum ka Dashuri apo Tradheti permes Internetit...???

Mesazh nga Voglushja prej Wed 11 Mar 2009, 17:36

normal eshte tradhetia e pranishme sot ne net e kudo tjeter,sepse dashuri te vertet rrall kund mund te gjesh.!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11773
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A me shum ka Dashuri apo Tradheti permes Internetit...???

Mesazh nga Bruneta prej Wed 01 Apr 2009, 12:39

Normal me shume trathti se sa dashuri.........
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12388
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A me shum ka Dashuri apo Tradheti permes Internetit...???

Mesazh nga Naki prej Wed 01 Apr 2009, 12:42

Ne boten virtuale ka vetem 3% dashuri se eshte ajo shprehja kurr mos thuaj kurr por ne perqindjen e mbetur eshte nje dashuri avanture ose te them alla katunarqe " ne hanget e ha mos e hanget e le" kjo eshte dashuria virtuale

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18622
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A me shum ka Dashuri apo Tradheti permes Internetit...???

Mesazh nga Adisa prej Wed 01 Apr 2009, 12:58

Tradhti, Evil or Very Mad
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11845
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A me shum ka Dashuri apo Tradheti permes Internetit...???

Mesazh nga Vizitor prej Wed 01 Apr 2009, 15:25

Nuk e di....asnjera nuk me ka ndodhur ne realitet si rrjedhoje e njohejes ne internet

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A me shum ka Dashuri apo Tradheti permes Internetit...???

Mesazh nga Naki prej Wed 01 Apr 2009, 16:10

Vjola shkruajti:Tradhti, Evil or Very Mad
8) eh mi vjola nuk jane krejt si une besnik deri ne vdekje Razes fest

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18622
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A me shum ka Dashuri apo Tradheti permes Internetit...???

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 18 Jun 2010, 23:44

Sot ka me shum tradheti se sa dashuri por ne virtualitet dihet qe sot ka tradheti se dashuri nuk besoj te ket pas nje monitori

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16980
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A me shum ka Dashuri apo Tradheti permes Internetit...???

Mesazh nga Arjana prej Fri 18 Jun 2010, 23:45

mashtrime do thesha
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14419
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A me shum ka Dashuri apo Tradheti permes Internetit...???

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Sat 19 Jun 2010, 19:51

Sipase MendimiT TiMe Me ShuMe Ka Tradhet Se DasHuRiii Se NjErZitT PerMeSS Pc GeNjejNe Me Shume Se LiVe.

firma.................................................................................................................................................................................
๑۩۩.۞.۩۩๑ ιт ιѕ ∂ιffι¢υℓт тσ gσ тσ тнє fυтυяє ωнєи тнє ραѕт ιѕ ѕтιℓℓ ρяєѕєит уσυя๑۩۞۩๑
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8414
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A me shum ka Dashuri apo Tradheti permes Internetit...???

Mesazh nga Vizitor prej Mon 21 Jun 2010, 23:28

Te dyja bashk si ne internet si ne realitet , ku ka ma dashuri te sinqert e rrall shume ne ditet e sodit.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A me shum ka Dashuri apo Tradheti permes Internetit...???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi