» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Do you have any wishes for Valentin's Day?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Do you have any wishes for Valentin's Day?

Mesazh nga Annika prej Sat 07 Feb 2009, 16:49

For Valentin's day lots of people do something for someone they love.

Here are a few things that we do for someone else;

1. We give him/her the traditional chocolate box cheers
2. We give him/her present
3. We like to spend the day with him/her
4. We either go out for a candle light romantic dinner or make one at home candledinner
5. We give her/him red roses flower
6. We tell him/her that we love them
7. We do something else for him/her than the things mention above (a surprice)


What do you do for him/her?
What is your own wish for the day? pale

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14767
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do you have any wishes for Valentin's Day?

Mesazh nga Annika prej Sat 07 Feb 2009, 16:51

For Valentin's Day do we send about 1 billion (1 000 000 000) postcards to tell someone that we love them.
Are you lucky to get one of them? pale

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14767
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do you have any wishes for Valentin's Day?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 07 Feb 2009, 18:17

For me it is enough if my love would send me a simple email with I LOVE YOU on it.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do you have any wishes for Valentin's Day?

Mesazh nga benita krusha prej Tue 26 Feb 2013, 09:09

Screw Valentine Day... I love him Every Day Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8348
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do you have any wishes for Valentin's Day?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi