» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sa larg do shkonit per dashuri?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Sa larg do shkonit per dashuri?

Mesazh nga Geri prej Fri 06 Feb 2009, 22:43

Sa larg do te shkonit per dashurin ..??

Jepni mendimin tuaj
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15672
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa larg do shkonit per dashuri?

Mesazh nga MiTi prej Sat 07 Feb 2009, 14:05

Per dashurin qe e dua me zemer dhe me shpirt shkoj shum larg se ja vlen
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10137
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa larg do shkonit per dashuri?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 08 Feb 2009, 01:33

shummm larg do shkoja vetem te jem me teeeeee

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17076
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa larg do shkonit per dashuri?

Mesazh nga MiTi prej Sun 08 Feb 2009, 10:18

Shum larg do te shkoja per dashurin qe e dua shum
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10137
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa larg do shkonit per dashuri?

Mesazh nga MiTi prej Sun 08 Feb 2009, 14:11

Shum larg kur eshte kysmet
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10137
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa larg do shkonit per dashuri?

Mesazh nga Geri prej Sun 08 Feb 2009, 16:24

Deri ne Fier love Mad
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15672
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa larg do shkonit per dashuri?

Mesazh nga arta2 prej Sun 08 Feb 2009, 17:13

Dot te shkoj cildo ven ku esht dashni Neutral
avatar
arta2

Shteti : arta
Postime : 64
Kyējet nė forum : 9809
Regjistruar mė : 03/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa larg do shkonit per dashuri?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 08 Feb 2009, 19:47

DERI NE KOSOVEEEEEEEEEEEE Mad

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17076
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa larg do shkonit per dashuri?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 08 Feb 2009, 20:51

Deri te e dashura! love

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa larg do shkonit per dashuri?

Mesazh nga Naki prej Sun 08 Feb 2009, 21:58

Kam shkuar me kilometra e kilometra por me nuk shkoj se kam vendose ti jem besnik tash e tutje Razes 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18718
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa larg do shkonit per dashuri?

Mesazh nga MiTi prej Sun 08 Feb 2009, 22:04

shum larg nese eshte nevoja dhe nese ja vlen
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10137
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa larg do shkonit per dashuri?

Mesazh nga lolita prej Sun 08 Feb 2009, 22:06

SHUMMMMMMMMMMMMMMMM LARGGGGGGGGGGGG crazylove

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15085
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa larg do shkonit per dashuri?

Mesazh nga MiTi prej Sun 08 Feb 2009, 22:11

Per nje dashuri te vertet nese eshte nevoja shum shum larg do te shkoja se ja vlen
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10137
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa larg do shkonit per dashuri?

Mesazh nga Naki prej Sat 14 Feb 2009, 21:47

Dashuria ska kilometra

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18718
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa larg do shkonit per dashuri?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi