» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Po afrohet 17 Shkurti..!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Voglushja prej Thu 05 Feb 2009, 20:03

Po afrohet dita me e madhe e gjithe poullit shqiptare dhe dita e shume pritur nga te gjithe.17 Shkurti Dita E Pvaresis, nje dite qe kemi pritu gjate qe edhe paraardhesit tan kan luftuar per kete date gjithmone,dhe tani ne po e gezojme.Ju uroi kete dite gjithe shqiptarve kudo qe jan uroi qe gjithmon te jemi te bashkuar dhe te gezuar.
Me e rend se toka,
me e art se rrezet e diellit,
me e embel se mjalta,
fjala PAVARESI qenka me e larta..


Edituar pėr herė tė fundit nga Voglushja nė Thu 05 Feb 2009, 20:24, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11875
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 05 Feb 2009, 20:18

NA FALNI PO BESOI SE TEMA ESHTE PO AFROHET EDHE ATY SKA DATE PO NEJSE SKA GJO ME FALNI YLLO
_________________


.


Edituar pėr herė tė fundit nga AMBRA nė Thu 05 Feb 2009, 20:22, edituar 1 herė gjithsej

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17082
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga MiTi prej Thu 05 Feb 2009, 20:20

popo po afrohet ishalla e presim mir dhe me gzime
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10143
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Feb 2009, 14:12


firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11875
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Feb 2009, 14:13


firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11875
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Feb 2009, 14:16

Torta e Pavarsis(mbi 100 kg)

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11875
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Feb 2009, 14:20

Keshtu festonte Gjakova ne diten E Pavaresis

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11875
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Feb 2009, 14:22


firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11875
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Feb 2009, 14:23


firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11875
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Feb 2009, 14:27


firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11875
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Feb 2009, 14:30


Prishtina ne naten e pare ne Kosoven e Pavarur

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11875
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Feb 2009, 14:31


firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11875
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Feb 2009, 14:32


firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11875
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga MiTi prej Mon 16 Feb 2009, 14:46

popo kysmet neser
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10143
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Kotelja prej Mon 16 Feb 2009, 17:41

Sot Prishtina eshte pushtuar nga levizjet e njerezve. Ne fytyrat e tyre verehej nje vezullime, mbase per shume ke edhe e pakuptueshme sa duhet. Midis te ftohtit qe te hynte dhe ne eshtra, duket qarte qe shpirtrat e tyre i kishte pushtuar nje zjarr. Ngado kthen koken perplasesh me ngjyrat e flamujve tane dhe me ate te mikut tone te madh, Amerikes. Gjeni i patriotizmit dhe atdhetarizmit sikur ka njerr koken pas nje viti sorollatjesh e dilemash qe kishte, shkaktuar kjo me shume nga numri i njohjeve te Kosoves si shteti me i ri ne harten e Europes, nga ngjyrat e imponuara te flamurit qe me se paku mbanin brenda historine e popullit tone dhe nga percarjet midis vete popullit tone. Nuk e dime mire cfare po behet me ne, as cfare do te behet neser.... por qe po ushqehemi me shprese nuk e mohon kush! Gezuar pervjetorin e berjes shtet i ri!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13386
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga ESTER prej Mon 16 Feb 2009, 19:40

Kosova njė vit shtet i pavarur

Retrospektivė tė zhvillimeve gjatė vitit tė parė tė pavarėsisė sė Kosovės

GEZUAR FESTEN E KOSOVES alb
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 9904
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi