» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pershendetje nga Berati

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pershendetje nga Berati

Mesazh nga berat prej Sat 10 Jan 2009, 17:32

Pershendetje, dhe mire se ju gjeta !

berat

Shteti : prizren
Postime : 3
Kyējet nė forum : 9720
Regjistruar mė : 10/01/2009
Profesioni : OFICER

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Berati

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 10 Jan 2009, 18:18

berat shkruajti:Pershendetje, dhe mire se ju gjeta !
gjithashtu ju pershendesim dhe mire se keni ardhur!
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10903
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Berati

Mesazh nga Vizitor prej Sat 10 Jan 2009, 18:21

berat shkruajti:Pershendetje, dhe mire se ju gjeta !
Pershendetje mire se erdhe ne mesin ton!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Berati

Mesazh nga Naki prej Sat 10 Jan 2009, 18:39

Pershendetje berat

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Berati

Mesazh nga Annika prej Sat 10 Jan 2009, 18:43

Pershendetje berat mire se vjen ;hi;

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14596
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Berati

Mesazh nga ESTER prej Sat 10 Jan 2009, 21:38

mire se erdhe berat,ja klm ketu Very Happy
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 9733
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Berati

Mesazh nga Voglushja prej Sat 10 Jan 2009, 23:21

pershendetje berat mire se erdhe ne mesin tone

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11704
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Berati

Mesazh nga Geri prej Sat 10 Jan 2009, 23:53

Mire se edhe lale
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15507
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Berati

Mesazh nga berat prej Fri 16 Jan 2009, 11:49

ju falenderoj per mesazhe

berat

Shteti : prizren
Postime : 3
Kyējet nė forum : 9720
Regjistruar mė : 10/01/2009
Profesioni : OFICER

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Berati

Mesazh nga redian prej Fri 16 Jan 2009, 23:13

Pershendetje o forumistat Smile
avatar
redian

Shteti : prrenjas
Postime : 9
Kyējet nė forum : 9741
Regjistruar mė : 03/01/2009
Profesioni : nxenes / kamarier

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Berati

Mesazh nga redian prej Sat 17 Jan 2009, 15:42

me gjithese nuk me pershendeti njeri. une po ju pershendes edhe njehere
avatar
redian

Shteti : prrenjas
Postime : 9
Kyējet nė forum : 9741
Regjistruar mė : 03/01/2009
Profesioni : nxenes / kamarier

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Berati

Mesazh nga spirito prej Sat 17 Jan 2009, 16:15

Pershendetje per Beratin dhe mire se na paska ardhur. kalofshit momente te kendshme o BERAT
avatar
spirito

Shteti : shrine
Postime : 64
Kyējet nė forum : 9820
Regjistruar mė : 14/12/2008
Profesioni : Live fast, die young !!!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Berati

Mesazh nga Vizitor prej Sat 17 Jan 2009, 18:17

Mire se erdhe Berat nga Berati..

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Berati

Mesazh nga Ylliks prej Sat 17 Jan 2009, 20:55

Mirseerdhe me berat!
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10325
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Berati

Mesazh nga berat prej Sun 25 Jan 2009, 15:53

pershendetje per te gjith flm per pershendetje

berat

Shteti : prizren
Postime : 3
Kyējet nė forum : 9720
Regjistruar mė : 10/01/2009
Profesioni : OFICER

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Berati

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi