» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Domethenia e emrit tuaj .....?

Shko poshtė

Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga ESTER prej Thu 08 Jan 2009, 17:11

Emri qe keni ju pelqen ,dhe a ka nje domethenie ai?
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10177
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga ESTER prej Thu 08 Jan 2009, 17:16

emri qe,kam me pelqen ,dhe ne nji gjuhe te huaj do te thote (shpirt) fest
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10177
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Voglushja prej Fri 09 Jan 2009, 11:52

po shume me pelqen dhe ka domethenje te madhe..pajtim gjaqesh kam lindur diten kur jan pajtuar gjaqet

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12148
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Rrezon@ prej Tue 27 Jan 2009, 22:09

kam emr arab, Vehbie me pelqen nuk me pelqen ate kam. as domethenjen nuk ja dij.

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11347
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Ylliks prej Tue 27 Jan 2009, 22:12

Rrezon@ shkruajti:kam emr arab, Vehbie me pelqen nuk me pelqen ate kam. as domethenjen nuk ja dij.

ani lėre Rrezona pra love na spjego pak avatarin;) pleas
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10769
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Rrezon@ prej Tue 27 Jan 2009, 22:42

Iiiiiiiii Eshte kryeministrja e Sh-etnike !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11347
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga deti prej Wed 28 Jan 2009, 08:50

Emri im eshte nga arabishtja XHEVDET qe ne shqip i bie: Meritim, I merituar, Merite apo thjesht MERITON.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13483
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga ESTER prej Wed 28 Jan 2009, 18:00

emri im fillon me A... dhe ne spanjisht do te thote shpirt ne turqisht molle ,kujdesni mer se sjom me u honger una Neutral
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10177
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Naki prej Wed 28 Jan 2009, 21:41

Naser..... nga arabishtja sa kam degjuar njeri qe udheton shume ne idsa shprehje edhe avanturier Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19001
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Voglushja prej Wed 28 Jan 2009, 22:13

Pajtime krenohem me emrin qe kam eshte shume i bukur

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12148
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Geri prej Wed 28 Jan 2009, 22:38

Rockstar Nji keng qe mua me ka pelqy shumm edhe me pelqe akoma e kam naj e maj ket nick Very Happy

Po emeri im esht Geri
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15951
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Adonisi prej Tue 03 Feb 2009, 17:50

Adonis- dikur ne antiktetin e vjeter grek ka qen personifikimi i mashkullit te bukur nqf s'jam gabim.
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11271
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Kotelja prej Fri 06 Feb 2009, 14:47

Kotele... e ku ka si kotelet! ;redf;

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13659
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga memaliaj prej Sat 07 Mar 2009, 14:06

emri im i vertet eshte nje emer anglo-francez
me eshte vene emri nga im at se me sonte frengjisht ne ate kohe dhe se i pelqente nje fizikant i madh ku une do i them vetem mbiemrin se emri i tij eshte dhe i imi.
mbiemri i tije eshte: PONKARE

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11951
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 07 Mar 2009, 15:56

klea esht nje emer qe ne antiken e athines e ka pas perdorur nje mbretereshe qe vuante gjithmon qe skishte asgjo ne jete..... edhe me ne fund ja doli gjerave qe skishte ... po te shikoni filmin kleopatra do ta kuptoni Very Happy

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17355
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Geri prej Sat 07 Mar 2009, 17:14

Emeri im i gjet Gerald ket emer ma ka ven djali xhajes qe ne ate koh rrinte jasht shtetit ene tha qe esht shum i preferuar ne gjermani ky emer danc mase do shkoj me jetu ne Ger Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15951
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Mar 2010, 21:35

Perendia greke e qetesise, po une vetem emrin i kam vjedh

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Google prej Sun 03 Oct 2010, 22:10

suzana esht nga greqishtja schonshana qdmth ZAMBAK pale
avatar
Google

Shteti : prishtina city
Postime : 80
Kyējet nė forum : 8376
Regjistruar mė : 30/09/2010
Profesioni : instruktore

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga albi prej Sun 03 Oct 2010, 22:14

albi albania shteti me i dashur
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12018
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 03 Oct 2010, 22:18

Kleandra quhet nje perle edhe eshte emri im i vertet ndersa love ja kam vene vete sepse me pelqen cdo gje qe i perket jetes

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17355
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga ZeQo prej Mon 04 Oct 2010, 00:11

Zyqylfi Osmon Qerbelaja Ohohoh.... gat eshte ma shkurt ZeQo
avatar
ZeQo

Postime : 12
Kyējet nė forum : 8287
Regjistruar mė : 03/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga LeeA prej Mon 04 Oct 2010, 13:32

Thjesht emer !

firma.................................................................................................................................................................................
A dream es a Wish Your Heart Makes
avatar
LeeA

Postime : 41
Kyējet nė forum : 8311
Regjistruar mė : 04/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 04 Oct 2010, 14:14

Kuptimi shqip (E bukur,bukuroshe.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11443
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Interesant prej Tue 05 Oct 2010, 14:43

E Dashuruar shkruajti:Kuptimi shqip (E bukur,bukuroshe.

mos te paft syri i keq Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13622
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 05 Oct 2010, 14:50

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Kuptimi shqip (E bukur,bukuroshe.

mos te paft syri i keq Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
Interesant = lazdran Neutral Neutral Neutral ;redf;

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13659
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Interesant prej Tue 05 Oct 2010, 14:55

Kotelja shkruajti:
Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Kuptimi shqip (E bukur,bukuroshe.

mos te paft syri i keq Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
Interesant = lazdran Neutral Neutral Neutral ;redf;

Neutral Neutral Neutral shume interesant e ki perkthy a hahahaha

Interesant - interesant ( spo di se cfar domethenie me ja jap pervec Kotelja qe ka thene Lazdran hahaha )
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13622
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 05 Oct 2010, 15:49

Kam edhe nje verzion tjeter interesant = rebel Very Happy

Kotele eshte macke e vogel piyoko

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13659
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 05 Oct 2010, 15:56

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Kuptimi shqip (E bukur,bukuroshe.

mos te paft syri i keq


po pra larg qoft

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11443
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Leta prej Wed 13 Oct 2010, 02:52

Domethenja e Emrit time,, Njeri nder emerat me te Bukur Shqipe ! ;redf; Kurse Bleta ketu , Ka mjaltin por dhe Thincin ;)
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8661
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 13 Oct 2010, 10:24

Ekziston nje perle ne shqiperi me kete emrin Kleandra edhe eshte emrin im i vertet ndersa Klea Love eshte emrin qe Klea rrespekton edhe don cdo gje qe i perket rreth saj

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17355
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga stralli prej Wed 13 Oct 2010, 12:25

sqarim i mjaftueshėm, por sa ėshtė i qėndrueshėm...?!
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9032
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Arjana prej Wed 13 Oct 2010, 14:55

Emri Arjani,Arjana emer shqiptar e shume i vjeter nga Iliret akoma...
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14794
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga LeeA prej Wed 13 Oct 2010, 18:52

Thjesh Nick ...

firma.................................................................................................................................................................................
A dream es a Wish Your Heart Makes
avatar
LeeA

Postime : 41
Kyējet nė forum : 8311
Regjistruar mė : 04/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Katilja prej Mon 23 Sep 2013, 18:58

Jetmira(do thot tkesh jeten e mir)

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7009
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Dardania prej Sun 02 Mar 2014, 00:26

Emer shum Kuptim plot.... Smile 

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11223
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga albi prej Sun 02 Mar 2014, 16:30

Emri  Albi esht aq i vjeter  sa esht dhe kombi shiptare
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12018
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Domethenia e emrit tuaj .....?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi