» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cdo te benit ,ne rast se..........?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga ESTER prej Thu 08 Jan 2009, 17:09

Cdo te benit ne rast se ,do te fitonit nje shume marra-mendese ?
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 9796
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga ESTER prej Thu 08 Jan 2009, 17:21

se pari do te ndihmoja e do ti boja dhurata familjes dhe miqeve te mi ,se 2-ti nje udhetim rreth botes ,do ti dhuroja para KASH shoqatave per te varferi,dhe se fundi ,do te instalohesha ne nje ishull me amoren tim fest
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 9796
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga sirena prej Thu 08 Jan 2009, 22:12

do te ndihmoja familjen time dhe do te hapja nje shtepi strehimi per femijet jetime ( te pa strehe ) ..

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 11515
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga blina prej Thu 08 Jan 2009, 22:14

Do ndimoja njerzvete pa stre deri ne max.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 10955
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 08 Jan 2009, 22:21

Shume gjera, por nuk dua te sho enderra me sy hap .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga Voglushja prej Sat 10 Jan 2009, 13:46

se pari do i beja qefin vetit pak,pastaj do ndihmoja dikend qe ka nevoj per ndihem!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11767
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 10 Jan 2009, 14:11

Asgje te vecante. Paraja nuk te dhuron lumturine!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga Naki prej Sat 10 Jan 2009, 14:14

Lumbardhi shkruajti:Asgje te vecante. Paraja nuk te dhuron lumturine!
cig pergjigja me e mire qe ndonjehere kam lexuar dikund cig

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 10 Jan 2009, 14:16

Naki shkruajti:
Lumbardhi shkruajti:Asgje te vecante. Paraja nuk te dhuron lumturine!
cig pergjigja me e mire qe ndonjehere kam lexuar dikund cig
Te falemnderit per vleresimon Naki - respekt te thelle nga ana ime.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga Voglushja prej Sat 10 Jan 2009, 15:02

Lumbardhi shkruajti:
Naki shkruajti:
Lumbardhi shkruajti:Asgje te vecante. Paraja nuk te dhuron lumturine!
cig pergjigja me e mire qe ndonjehere kam lexuar dikund cig
Te falemnderit per vleresimon Naki - respekt te thelle nga ana ime.
nje pergjigje shume e bukur te lumt lumbardhi

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11767
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga bovari prej Sat 10 Jan 2009, 20:26

Pyetje e thjesht po me pergjigje shume te veshtire.Une me siguri do ti harxhoja per te injektuar pak tempo ne jeten e disa personave qe dikur me kan lenduar.Smile

Ester teme shume relaksuse e cila me beri te mendoj diēka te tille.ahahaha vertet komike .

Te pershendes Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11451
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga Geri prej Thu 05 Feb 2009, 22:06

Mire ka thon Lumbardhi ate mendje kam ene un paraja nuk esht asnji gjo lumturija esht gjithcka
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15570
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga Geri prej Fri 06 Feb 2009, 00:13

Lukja shkruajti:Do i ndaja me Gerin pergjysem Neutral Neutral Neutral whistling
Neutral Neutral Neutral Pa hile Lukja ok Mad Neutral Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15570
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga Geri prej Fri 06 Feb 2009, 18:49

Lukja shkruajti:
Geri shkruajti:
Lukja shkruajti:Do i ndaja me Gerin pergjysem Neutral Neutral Neutral whistling
Neutral Neutral Neutral Pa hile Lukja ok Mad Neutral Neutral Neutral

cherry cherry Shaka ishte ti mendon qe do i ndaja me ty Neutral Neutral Neutral king

Do i ndaja me veten time Neutral Neutral lalala
Shocked Shocked Un te vras tyy cfar do bosh Neutral Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15570
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga visitor prej Fri 06 Feb 2009, 21:14

Lukja a te duhet policja me glloka me te rujt mo 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 10997
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga MiTi prej Fri 06 Feb 2009, 21:51

Se pari do i ndihmja te gjitha ata qe kan nevoj dhe pastaj me vie Edhe Radha ime
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10035
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga Katilja prej Mon 15 Apr 2013, 16:02

ESTER shkruajti:Cdo te benit ne rast se ,do te fitonit nje shume marra-mendese ?
hmmmmm ndonje gje interesante do bejaaaa do ndihmoja dikeee ose deo merrja gjerat qe si kamm

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6628
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi