» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga memaliaj prej Wed 13 Apr 2011, 13:55

me leje ta them une, me leje ta them une:
nje femer nuk duhet te sillet si femije dhe ne te njejeten kohe nuk duhet te sillet si e madhe dhe nuk duhet te egzagjeroi me tualetin se meshkujt nuk e dune fare kete pjese Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10868
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Bruneta prej Tue 15 May 2012, 19:32

Nuk duhet te beje seks pa u martuar,,kjo eshte tradit e shqpitarit Neutral Neutral
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11680
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga bora prej Wed 16 May 2012, 08:59

te mos i besoje shume meshkujve Very Happy
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 9370
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Naki prej Wed 16 May 2012, 13:43

Sikur mos te ishin meshkujt athua cfar nuk duhet te bente nje femer ? Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17914
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga bora prej Wed 16 May 2012, 15:42

Shume gjona nuk do te bente Smile
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 9370
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Lerti prej Wed 16 May 2012, 21:39

Nuk e verejne dallimin mes njeriut te menqur dhe budallase- kur dashurohen.
avatar
Lerti

Shteti : Prishtinė
Postime : 55
Kyējet nė forum : 10491
Regjistruar mė : 05/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Katilja prej Mon 18 Feb 2013, 12:21

sduhet trrij si pul kur nje mashkulll e ofendon po tja thyj ate cka ka ndore tje thyj kokes

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 5926
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi