» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Thashetheme per anetaret e forumit"

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Ardi prej Sun 28 Dec 2008, 02:53

Ketu mund te flisni per thashethemet qe keni degjuar per anetaret e forumitKam deguar se Summer-spell eshte djale Neutral Neutral
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10295
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga DEA prej Sun 28 Dec 2008, 02:54

:thinking: se njoh
avatar
DEA

Shteti : Durres
Postime : 86
Kyējet nė forum : 10218
Regjistruar mė : 24/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Ardi prej Sun 28 Dec 2008, 02:55

kam degjuar se Dea eshte edhe ne nje forum tjeter fest
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10295
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga DEA prej Sun 28 Dec 2008, 03:02

po eshte e vertete ...jam edhe atje Smile
avatar
DEA

Shteti : Durres
Postime : 86
Kyējet nė forum : 10218
Regjistruar mė : 24/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga summer spell prej Sun 28 Dec 2008, 10:38

Une shkruajti:Ketu mund te flisni per thashethemet qe keni degjuar per anetaret e forumitKam deguar se Summer-spell eshte djale Neutral NeutralMHL zemer Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11690
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Naki prej Mon 29 Dec 2008, 03:13

Kam degjuar se summer spell ka bere disa block ne msn Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Vizitor prej Mon 29 Dec 2008, 10:43

Kam degju per Une, qe ka 7 gra confused

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Interesant prej Mon 29 Dec 2008, 11:33

Kam degjuar qe morena eshte nje vajze e bukur, por si duket thashetheme qenka hahahaha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga summer spell prej Mon 29 Dec 2008, 17:21

Naki shkruajti:Kam degjuar se summer spell ka bere disa block ne msn Very Happy

kam degjuar se naki genjen shpesh 8) 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11690
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Vizitor prej Mon 29 Dec 2008, 17:22

interesant shkruajti:Kam degjuar qe morena eshte nje vajze e bukur, por si duket thashetheme qenka hahahaha
8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Erza prej Mon 29 Dec 2008, 17:51

Sa eshte e bukur morena se di dhe si duket se di por nje e di se njoni vdes pas saj 8)
avatar
Erza

Postime : 59
Kyējet nė forum : 11894
Regjistruar mė : 17/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga summer spell prej Mon 29 Dec 2008, 17:52

Qe une ka ra ne dashuri me mua Razz Razz Razz

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11690
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Ardi prej Mon 29 Dec 2008, 17:54

Morena shkruajti:Kam degju per Une, qe ka 7 gra confused

Fjala jot ne vesh te zotit ishalla,do isha i kenaqur edhe me 2 une dhe jo shtate Neutral Neutral Neutral

Kam degjuar se eshte e veshtire te futesh ne shoqerine e gocave ketu Embarassed Embarassed
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10295
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Thashetheme per anetaret e forumit

Mesazh nga Dita prej Wed 11 Mar 2009, 23:10

Cfare keni degjuar te rejat e fundit per forumistat?


si prsh dikush ka filluar duhanin dikend e ka len e dashura etj.
avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10553
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Voglushja prej Wed 11 Mar 2009, 23:21

Geri po pin duhani me te madhe ahahahahahahhah

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12157
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga lolita prej Wed 11 Mar 2009, 23:23

Miti ka humbur krejt athu ku ka mbet

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15373
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga zymer prej Wed 11 Mar 2009, 23:24

Naki po don me lan duhanin
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11519
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 00:38

Geri eshte lazdru pak ahahahaha

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12157
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Geri prej Thu 12 Mar 2009, 00:56

Voglushja shkruajti:Geri po pin duhani me te madhe ahahahahahahhah
e lash e lash duhanin per sot neser ne mengjes do e vazhdoj Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15960
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 00:59

Naki po martohet ahahahahahahahha

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12157
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Mar 2009, 01:10

Flm per publikimin me more ne qaf tash hahahahaaha
Po kam gjete nje nuse simpatike nje voglushe qe i bie shume bukur kitares tingujt e nje melodie qe beri nje nate me mberthyen dhe me shkrin zemren dhe u dashurova pas nje ore i kerkova fejesen dhe pranoi.
Per dasmen se di do e bejme apo do ikim diku larg syve te botes ne muajin e mjaltit Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 01:20

hajde perhajr o naki ahahaahhahah ku do jet muaji i mjaltiti ne antali apo gjate veres ahahahahahah

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12157
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Mar 2009, 01:21

Ku te bie me lehte ty te luash ne kitare Very Happy 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 01:22

ahahahahahah :thinking:
ateher do zgjedh nje bregdet ne itali Very Happy Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12157
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Mar 2009, 01:23

Ok beje rezervimin Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 01:24

cig me ca date ta bej?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12157
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 12 Mar 2009, 10:56

8) hahahahahahahaha po mu do me thirresh naki hahahahaha 8)

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17364
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga memaliaj prej Thu 12 Mar 2009, 16:38

klea ka ardhur ne shqiperi hahahahahaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11960
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 12 Mar 2009, 16:39

8) 8) 8)

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17364
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga memaliaj prej Thu 12 Mar 2009, 16:41

KLEA shkruajti:8) 8) 8)
hahahahahaaaa
pse mi ti me takove dhe mua nuk e mban mend hahahahahaaaaaa
hemi se nuk e han keta hahahahahaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11960
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 12 Mar 2009, 16:42

ehe ehe ehe ehe

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17364
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga memaliaj prej Thu 12 Mar 2009, 16:44

ta prish une ty scratch

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11960
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 12 Mar 2009, 16:44

jocolor jocolor as un ty

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17364
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga memaliaj prej Thu 12 Mar 2009, 16:45

e po hec ne tirane ateher hahahahahahaaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11960
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 12 Mar 2009, 16:46

Mad shishi ky ec thot kur te vi mo lali hahahhahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17364
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga memaliaj prej Thu 12 Mar 2009, 16:51

ec mi klea se deri ateher kur te vish ti kam haruar une hahahahaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11960
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 12 Mar 2009, 16:52

hahahahaha jam teper e sigurt qe nuk haron yllo Razz

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17364
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga memaliaj prej Thu 12 Mar 2009, 16:53

hahahahahaahaaa si e gjete hahahaahaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11960
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 17:13

me erdhi edhe nje lajm ahahahahha Razz
Naki i bleu unazen nuses,dhe fustanin e nuseris ahahahaha

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12157
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Mar 2009, 17:18

Evil or Very Mad mos trego se nuk ti jap fare

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thashetheme per anetaret e forumit"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi