» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


PRISHTINA NE FESTE

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: PRISHTINA NE FESTE

Mesazh nga Naki prej Fri 26 Dec 2008, 03:00

Mad Wav motra e madhe ja shkoi edhe Kadares bile shkuar e shkuar se ai na lodhi duke i vene ato [ė] e pazeme qe po j thone motra direkt c'far [ė] te hamamit 8)
Krenohem me ty moter vetem perpara

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17926
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PRISHTINA NE FESTE

Mesazh nga Guest prej Fri 26 Dec 2008, 10:50

se pari pergezime per temen moter e nderuar Lukja jam shum e lumtur me pamjen e Prishtines dhe uroi qe gjdo gje te jet ne hare dhe ne te gjitha sferat e jetes te jen te gjith te lumtur

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PRISHTINA NE FESTE

Mesazh nga lolita prej Sat 27 Dec 2008, 01:10

U moter po mir epaske shkruar kit poezi per kryeqytetin e KOSOVES ;veq te lumtttt LUKJA Mad Mad
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14293
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PRISHTINA NE FESTE

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi