» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


To a new Year (special edition)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

To a new Year (special edition)

Mesazh nga Annika prej Fri 26 Dec 2008, 00:44

To a New Year
Let the bells ring out
The old year
Let the bells ring in
The New Year

Let the bells ring in
Happiness and joy
To all of us

Let the bells ring in
Love to one and
All of us

Let the bells ring in
Our dreams,
May they all come true.

May the New Year
Give us success
In all we do

Let the bells ring in
A welcome to the
New Year

By Annika 31-12-2007

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14776
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: To a new Year (special edition)

Mesazh nga Annika prej Wed 31 Dec 2008, 17:18

Happy New year 2009

Another Year has gone by
filled with all of our dreams
some did come true
some did not

Another Year has gone by
filled with lots of joy
and happiness, but also
with sorrow and pain

Another Year has gone by
filled with hopes, love
laughter but also
with tears of joy
and sadness

Another Year has gone by
and its time to say good bye
to the old year
wishing a warm Welcome to
the NEW YEAR 2009
filled with new Hopes, Dreams,
Happiness, Love, Joy
and Friendship

Happy New Year to all of you
may your dreams come true
Happy New Year 2009

*Written by annika 31-12-2008*

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14776
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi