» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

20 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 20 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


MELIHATE AJETI,PRIMADONA E KINEMATOGRAFIS KOSOSVARE

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: MELIHATE AJETI,PRIMADONA E KINEMATOGRAFIS KOSOSVARE

Mesazh nga Erza prej Thu 25 Dec 2008, 13:03

Te lumt dora Lukja per kete postim qe ke bere i ka munguar nje shkrim i tille kesaj faqe. Meli ka qene dhe do te mbetet nje artiste e madhe e Kosoves dhe shume mire e ke quajtur PRIMADONA Kosovre.
avatar
Erza

Postime : 59
Kyējet nė forum : 11492
Regjistruar mė : 17/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: MELIHATE AJETI,PRIMADONA E KINEMATOGRAFIS KOSOSVARE

Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 26 Dec 2008, 19:44

PO,pėrshėndes kėtė shkrim tuajin znj.Lukja,ky shkrim jo vetėm qė i ka munguar forumit tonė,pėr te ka nevojė tė shkruhet mė tepėr nė qdo faqe shqiptare,gazeta,revista,pse jo edhe romane.Tė jemi mirėnjohės pėr kėtė nismė znj:Lukja
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13305
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi