» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pershendetje nga DEA !!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pershendetje nga DEA !!!

Mesazh nga DEA prej Wed 24 Dec 2008, 22:24

Pershendetje!

Jam Dea nga Durresi dhe deshiroj qe tja kaloj sa me mire mes jush ;)
avatar
DEA

Shteti : Durres
Postime : 86
Kyējet nė forum : 9828
Regjistruar mė : 24/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga DEA !!!

Mesazh nga Naki prej Wed 24 Dec 2008, 22:25

DEA mire se na erdhe mike normal se do ja kalosh shume mire sepse vete je e mire ti flower
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga DEA !!!

Mesazh nga DEA prej Wed 24 Dec 2008, 22:29

faleminderit Naki edhe Lujka ...jeni shume te mire ;) jocolor
avatar
DEA

Shteti : Durres
Postime : 86
Kyējet nė forum : 9828
Regjistruar mė : 24/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga DEA !!!

Mesazh nga Unike prej Wed 24 Dec 2008, 22:32

.......pershendetje DEA mire se keni ardhur. Me pelqen emri DEA. mbreteresha e ????.............
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10118
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga DEA !!!

Mesazh nga DEA prej Wed 24 Dec 2008, 22:36

Unike mire se te gjeta ...Dea eshte perendeshe e Butrintit Smile
avatar
DEA

Shteti : Durres
Postime : 86
Kyējet nė forum : 9828
Regjistruar mė : 24/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga DEA !!!

Mesazh nga Annika prej Wed 24 Dec 2008, 22:46

Pershendetje DEA kalofsh te mire ;hi;

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14659
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga DEA !!!

Mesazh nga DEA prej Wed 24 Dec 2008, 22:48

Flm Annika per mikepritjen Smile
avatar
DEA

Shteti : Durres
Postime : 86
Kyējet nė forum : 9828
Regjistruar mė : 24/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga DEA !!!

Mesazh nga Voglushja prej Thu 25 Dec 2008, 00:04

mire se ke ardh dea,kalofshe mire ne mesin ton :puthje:

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11767
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga DEA !!!

Mesazh nga DEA prej Thu 25 Dec 2008, 00:10

Mire se te gjeta Voglushja!! Smile
avatar
DEA

Shteti : Durres
Postime : 86
Kyējet nė forum : 9828
Regjistruar mė : 24/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga DEA !!!

Mesazh nga Guest prej Thu 25 Dec 2008, 11:59

pershendetje dea moter e nderuar te uroi gjdo te mir

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga DEA !!!

Mesazh nga Erza prej Thu 25 Dec 2008, 12:55

DEA o perendesha e Butrintit mire se erdhe dhe zbukurove edhe me shue kete web faqe jocolor
avatar
Erza

Postime : 59
Kyējet nė forum : 11504
Regjistruar mė : 17/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga DEA !!!

Mesazh nga DEA prej Sat 27 Dec 2008, 01:48

Flm Erza .... jocolor
avatar
DEA

Shteti : Durres
Postime : 86
Kyējet nė forum : 9828
Regjistruar mė : 24/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga DEA !!!

Mesazh nga Ylliks prej Sat 27 Dec 2008, 03:52

p;rsh;ndetje dea vip 24 kalofsh mire
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10388
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga DEA !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi