» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Futbollistėt shqiptar nė diasporė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Futbollistėt shqiptar nė diasporė

Mesazh nga Naki prej Fri 19 Dec 2008, 17:19

Lista e futbollistėve shqiptar nė diaspore
Nga Shqipėria (FSHF)

Adrian Aliaj -SC Rot-Weib Oberhaussen German Bundesliga 2 - Gjermani
Alban Bushi -Istambulspor Kulubu 1 Super Lig - Turqi
Alqi Dhimitri -PAE Ergotelis Ethniki Katigoria - Greqi
Altin Haxhi -Apollon Kalamaria Ethniki Katigoria - Greqi
Altin Lala -Hannover 96 German Bundesliga - Gjermani
Andrea Drenova -PAE Chalkidona Ethniki Katigoria - Greqi
Arjan Peco -Concordia BS Challenge League - Zvicėr
Arjan Sheta -Kallithes FC Ethniki Katigoria - Greqi
Auron Miloti -Linzer Athletic Sportclub - LASK Erste League - Austri
Blendi Shkembi -Nogometni Club Kamen Ingrad Velika 1 HNL - Kroaci
Dritan Stafsula -AC Vantaa Allianssi Veikkausliiga - Danimark
Edmond Kapllani -Karlsruhe Sport Club German Bundesliga 2 - Gjermani
Edvin Murati -Gymnastikos Syllogos Iraklis Thessaloniki Ethniki Katigoria - Greqi
Elvin Beqiri -Metalurh Donetsk Vyscha Liga - Ukrain
Emiliano Barka -Apollon Kalamaria Ethniki Katigoria - Greqi
Erjon Bogdani -Hellas Verona Football Club Seria B - Itali
Ervin Skela -DSC Arminia Bielefeld German Bundesliga - Gjermani
Fatmir Vata -DSC Arminia Bielefeld German Bundesliga - Gjermani
Florian Myrtaj -Unione Sportiva Catanzaro Seria B - Itali
Fotaq Strakosha -Panionios Gymnastikos Syllogos SmirnisEthniki Katigoria - Greqi
Gjergj Muzaka -Gymnastikos Syllogos Iraklis Thessaloniki Ethniki Katigoria - Greqi
Igli Tare -Bologna FC Seria A - Itali
Indrit Fortuzi -Gymnastikos Syllogos Iraklis Thessaloniki Ethniki Katigoria - Greqi
Jurgen Gjasula -Fussball Club Kaiserslautern German Bundesliga -Gjermani
Kliton Bozgo -NK Maribor Pivovanka Lasko 1 SNL - Sllovei
Klodian Duro -DSC Arminia Bielefeld German Bundesliga - Gjermani
Kristi Vangjeli -Athletikos Syllogos Aris ThessalonikiEthniki Katigoria - Greqi
Olsi Llakaj -SC Rot-Weib Oberhaussen German Bundesliga 2 - Gjermani
Redi Jupi -Diyarbakirspor Kulubu 1 Super Lig - Turqi
Roland Zajmi -Apollon Limassol FC Cypriot First Division - Qipro
Ronald Gercalliu -Sport Club Puntigamer Sturm Graz T-Mobile Bundesliga - Austri

Nga Kosova (FFK)

Admir Bilbani -Yverdon Sport Challenge League - Zvicėr
Agim Nushi -Fussball Club Wil Challenge League - Zvicėr
Albert Bunjaku -Fussball Club Schaffhausen Super League - Zvicėr
Allmi Ademi -Fussball Club Schaffhausen Super League - Zvicėr
Almir Murati -Fussball Club Winterthur Challenge League - Zvicėr
Ardian Gashi -Valerenga Football Tippeligaen - Norvegji
Ardian Gjokaj -Omladinski Futbalski Klub Beograd Prva Liga - Serbia dhe Mali i Zi
Argjend Beqiri -Football Club Aarau 1902 Super League - Zvicėr
Arian Beqaj -Ionikos Nikea Ethniki Katigoria - Greqi
Arsim Gashi -Atvidabergs Fotbollforening Superettan - Suedi
Artan Bytyqi -Football Club Bulle Challenge League - Zvicėr
Bajram Fetai -Glazgow Rangers Football Club Premier League - Skotland
Bashkim Zyberi -Fodbold Club Nordsjalland Super Ligaen - Danimark
Besard Berisha -Hamburger Sport Verein 1 Bundesliga - Gjermani
Besian Idrizaj -Linzer Athletik - Sportklub Erste Liga - Austri
Besnik Hasi -Royal Sporting Club Anderlecht Division 1 - Belgjik
Blerim Ibrahmi -Fussball Club Hard 2 League - Austri
Blerim Xhemali -Fussball Club Zurich Super League - Zvicėr
Bojan Neziri -Metalurh Donetsk Vyscha Liga - Ukrain
Ermir Amiti -Concordia BS Challenge League - Zvicėr
Faton Bytyqi -Football Club Bulle Challenge League - Zvicėr
Fisnik Kameraj -Falkenberg Superettan - Suedi
Flamur Tahiraj -Sport Club Kriens Challenge League - Zvicėr
Harun Isa -Verein fur Leibsubungen Osnabruk Regional Liga Sud - Gjermani
Johan Berisha -Bener Sport Club Young Boys Super League - Zvicėr
Kristian Nushi -Fussball Club Wil Challenge League - Zvicėr
Lavdim Beriha -Fussball Club Wohlen Challenge League - Zvicėr
Liridon Gashi -Fussball Club Wohlen Challenge League - Zvicėr
Lorik Cana -Olympique de Marseille - Franc
Mehmet Dragusha -Eintracht Frankfurt 2 Bundesliga - Gjermani
Mentor Zhubi -Orgryte Idrottssallskap Allsvenskam- Suedi
Milaim Rama -Fussball Club Augsburg Regional Liga Nord - Gjermani
Nesir Bunjaku -Sport Club Young Fellows Juventus Challenge League - Zvicėr
Nesret Ljimani -Sport Club Young Fellows Juventus Challenge League - Zvicėr
Njazi Kuqi -Football Club Lahti Veikkaussliiga - Finland
Nuri Sabani -Fusball Club Wohlen Challenge League - Zvicėr
Petrit Frokaj -Fussball Club Baden Challenge League - Zvicėr
Rahim Shala -Football Club Lugano Challenge League - Zvicėr
Ridvan Zeneli -Helsingin Jalkapalloklubi Veikkaussliiga - Finland
Rijat Shala -Salernitana Sport Seria B -Itali
Sehar Sulejmani -Fussball Club Baden Challenge League - Zvicėr
Sehid Sinani -Fussball Club Thun Super League - Zvicėr
Shefki Kuqi -Ipswich Town Football Club Championship - Angli
Ilir Shehi -Sport Club Young Fellows Juventus Challenge League - Zvicėr
Valon Behrami -Hellas Verona Seria B -Itali
Venhar Shabani -Fodbold Club Norsjalland Super Ligaen - Danimark


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Tue 06 Jan 2009, 16:06, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18724
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Futbollistėt shqiptar nė diasporė

Mesazh nga ESTER prej Tue 06 Jan 2009, 12:47

O NAKI,,,,po pse e ke humb si xhaferri simiten mo lal Neutral LORIK CANA nuk lun mo ne PARIS u bo 4 vjet LOL LOL LOL ....Ai luan ne Marseje (OLEMPIKUN E MARSEJES ---> L'OM ---> dhe eshte Kapiten i ketij ekipi prej 2 -vjetesh fest jom mire-informuar sepse jom tifoze e tij dhe i shoh te gjitha ndeshjet LIVE fest (ne stadium d.m.th )

ALLEZ L'OM

Lorik Cana
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 9904
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Futbollistėt shqiptar nė diasporė

Mesazh nga Naki prej Tue 06 Jan 2009, 16:04

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad oj xhaferrice mi po une e kam kopju kete postim me nje gazete te 2002 mi Evil or Very Mad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18724
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Futbollistėt shqiptar nė diasporė

Mesazh nga ESTER prej Tue 06 Jan 2009, 17:23

MOS KOPJO MER SE NGEL NE KLAS HERE TJETER Neutral Neutral
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 9904
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Futbollistėt shqiptar nė diasporė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi