» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kulmi i Kulmeve!!!

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Rrezon@ prej Fri 16 Jan 2009, 11:43

Kulmii kulmit shum fytyreset te flasin per fytyret ! E po nuk durohet apo jo kotele ! si thua ??? hapemi !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11353
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Jan 2009, 11:45

Kulmi i Kulmeve kur per moralin flasin te pamoralshmit!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Rrezon@ prej Fri 16 Jan 2009, 11:49

Kulmi i kulmeve eshte kure dikush e pershkruan veten si shpirt !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11353
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Jan 2009, 11:58

Kulmi i Kulmeve eshte edhe kur dikush genjen dhe nuk ka nevoje per genjeshter!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Ylliks prej Fri 16 Jan 2009, 19:26

kulmi i kulmeve kur nuk din ēka flet
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10775
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Jan 2009, 20:08

Kulmi i pertacit,te pertoj te marr fryme.


Edituar pėr herė tė fundit nga Morena nė Sat 17 Jan 2009, 16:40, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Naki prej Sat 21 Feb 2009, 01:19

Kulmi i kulmeve eshte te besosh botes virtuale kurr mos e beni kete

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19007
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga visitor prej Sat 21 Feb 2009, 08:33

Kulmi i kulmeve eshte kur kur e sheh veten ne pasqyre magjupe e del i thu mahalles jam luanesh Neutral Neutral Neutral

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11384
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga memaliaj prej Sat 07 Mar 2009, 13:47

Naki shkruajti:Kulmi i kulmeve eshte te besosh botes virtuale kurr mos e beni kete

jam me nakin ketu

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11957
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kotelja prej Wed 11 Mar 2009, 08:41

Kulmi i kulmeve eshte kur njerezit jetojne nga dora huaj.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13665
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 11 Mar 2009, 11:03

kulmi i kulmeve kur disa femra qe jan te nje far moshe merren me kalamoi amon cfar kulmi esht

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17361
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Naki prej Wed 11 Mar 2009, 11:04

Kotelja shkruajti:Kulmi i kulmeve eshte kur njerezit jetojne nga dora huaj.
cig cig cig

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19007
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ky eshte kulmi

Mesazh nga Vizitor prej Mon 09 Nov 2009, 15:48

Ky eshte kulmi qe njerzit nuk marrin vesh

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 11 Nov 2009, 11:00

KY ESHTE KULMI QE NUK POSTON NJERI

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 11 Nov 2009, 17:26

ky eshte kulmi te degjosh gjera qe flasin per ty kur ste njohin fare

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17361
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 11 Nov 2009, 17:42

ky eshte kulmi kur flasin permendesh

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 11 Nov 2009, 20:11

ky eshte kulmi kur njeriu don te tregoj shum gjera kur futet me shum emra

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17361
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Naki prej Wed 11 Nov 2009, 21:51

Tema Ky eshte kulmi eshte bashkuar me temen kulmi i kulmeve
Ju faleminderit

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19007
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 12 Nov 2009, 18:13

kulmi i kulmeve eshte kur njerezit shohin punet e te tjereve

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17361
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga krayzi prej Thu 12 Nov 2009, 19:01

Kulmi i kulmeve kur thehet besa!
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11140
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

kulm e mbi kulm!!!

Mesazh nga Te-Li prej Fri 13 Nov 2009, 15:53

Kulmi i kulmit arriti ne fushaten e ketyre zgjedhjeve me rrena dhe prezantimi i "politikajve , qeverise" aktuale deshmuan se sa te poshter jane, turp, te votosh e humbesh kohe per nje shtet qe populli iu mbytet lumejve te europes 10 vite pas luftes, 10 vite pas premtimeve te kota, 10 vite prove dhe korrupcion ne dem te popullit dhe ēeshtjes kombetare!!!

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 9967
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 13 Nov 2009, 16:48

kulmi i kulmeve eshte qe akoma ka njerez qe jan mergim edhe flejne perjashta

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17361
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 15 Apr 2010, 18:15

Eshte kulmi i kulmeve kur njerzit ushqehen me intriga me urrejtje eshte per te ardhur keq!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Apr 2010, 18:18

kulmi i kulmeve eshte kur njerezit mundohen te mashtrojne por nuk din se mashtrimin e ha realiteti me mijera here

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17361
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Interesant prej Thu 15 Apr 2010, 18:20

Kulmi i kulmeve eshte kur barinjte kembe zbathur garojne per te ndertuar pallate te medha !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13628
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Apr 2010, 18:21

kulmi i kulmeve eshte kur njerezit nuk analizojne veten perpara qe te diskutohet tjetri

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17361
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Interesant prej Thu 15 Apr 2010, 18:23

Kulmi i kulmeve eshte kur do gjejm nje monedhe me te dy anet e njejta ( epo kur nuk do gjejme kete monedhe! )
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13628
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Apr 2010, 18:25

kulmi i kulmeve eshte kur njerezit duan te bejne te besosh me zor

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17361
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Interesant prej Thu 15 Apr 2010, 18:27

Kulmi i kulmeve eshte kur njerezit marrin principet e kameleonit !


Edituar pėr herė tė fundit nga interesant nė Thu 15 Apr 2010, 18:29, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13628
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Apr 2010, 18:29

kulmi i kulmeve eshte kur njerezit kan dy fytyra te ndryshme

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17361
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Interesant prej Thu 15 Apr 2010, 18:30

Kulmi i kulmeve eshte kur njeriu pret qe te merr kerpudhat pas shiut, e ne vend qe te marr ato te pahelmuarat, i merr te helmuarat, dhe shpreson qe jeta e tij do te jete e gjate duke u ushqyer me to !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13628
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Apr 2010, 18:32

kulmi i kulmeve jan njerezit qe bejne si filozofe edhe stregojne vetveten ashtu si jan

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17361
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Interesant prej Thu 15 Apr 2010, 18:34

Kulmi i Kulmeve eshte kur dalltonisti ti tregon se cfar ngjyra ka semafori !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13628
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Apr 2010, 18:36

kulmi i kulmeve eshte kur njerezit humbin kohen me njeriun qe i pickon aty ku nuk duhet

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17361
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Interesant prej Thu 15 Apr 2010, 18:37

Kulmi i kulmeve eshte kur avokati e kupton se ke eshte duke e mbrojte ( apo nuk eshte me rendesi se ke mbron, me rendesi eshte sa perfiton ! )
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13628
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Apr 2010, 18:40

kulmi i kulmeve eshte kur njeriu nuk llogjikon por vepron per ate qe duhet te llogjikoj edhe te gjej te verteten jo te akuzoj

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17361
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Interesant prej Thu 15 Apr 2010, 18:43

Kulmi i Kulmeve eshte kur trampolina te hedh ne cakun e gabuar, e jo ne ate cfar pretendoje .
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13628
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Apr 2010, 18:44

kulmi i kulmeve eshte sepse ekziston nje e vertet edhe asnje si mer per baze keto gjera

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17361
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga memaliaj prej Thu 15 Apr 2010, 18:45

kuklmi i kulmeve eshte te vi klea ketu ne kukes tek une te pi kafe dhe te iki prap ne itali hahahahaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11957
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Interesant prej Thu 15 Apr 2010, 18:46

Kulmi i kulmeve eshte kur njeriu ik nga Shizofrenia, e jo te afrohet sa me shume !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13628
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi